Skocz do zawartości

head iC 160


ssppaarrxx

Rekomendowane odpowiedzi

A to ta narta ? jeżeli tak to wybrałeś sobie właśnie "uniwersalną" gigantkę (protoplasta lini cross). Fajna dynamiczna narta do długich skrętów. (opieram się tylko na opini jednego ze znajomych).

Dokładnie tak. Mam ta nartę i w ubiegły sezonie jeszcze na nich jeździłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Różne odczucia rózne opinnie. Miałem iC170 narta o tych samych parametrach. Łatwo ją dogiąć i krótki skręt jak najbardziej możliwy. Bardzo dobra zabawa na śniegu. A jak widzisz odczucia są różne, co moze utwierdzić że jest to narta uniwersalna. I tego będę się trzymał, napewno jedna z najlepszych, jeżeli potrzebujesz narty uniwersalnej. Obecnie wróciłem do HEADa bo on mi najbardziej pasuje jezeli chodzi o uniwersalność. Chyba coś jest w tych inteligentnych nartach. Postruvka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i.C160 i jest to swietna narta, bardzo dobrze sie nia prowadzi, latwo zmienia sie krawedzie. Naprawde polecam!!:D

Witaj W podpsie masz Narty: HEAD i.c 160 INTELLIGENCE CHIP INSIDE Buty: Head E-Fit 7.0 HeatFit iC 160 o ile mi wiadomo nie mają chipa i nigdy go nie miały. ALE I BEZ CHIPA Są INTELIGENTNE ;) Postruvka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mają chip i to jest ich duza zaleta;)

Witaj Zapewniam cię że się mylisz. Miałem bliźniaczą nartę iC170 oraz nartę iC300 która rzeczywiście miała chipa. Trochę więcej mozesz poczytać tu. http://www.narty.pl/...Hash=8b5a6406c7 Te żółta cudeńka przed wiązaniem to nie jest chip i jest to w każdych inteligencach. Sam chip w nartach które go mają znajduje się pod wiązaniem i go nie widać. Swego czasu szukałem wieści o narcie iC170 bo nie było jej w katalogach, dotarłem do GURU HEADa, wszystko mi wyjaśnił. Dlatego się teraz mąndrze ;) sama narta z chipem mi nie odpowiadała, była zbyt twarda do zabawy i za szybka jak dla mnie jak kupowałem iC170 też mi wmówili że jest z chipem :( iC170 była produkowana dla intersportu miała gorszej jakości ślizg od iC160 ale bodajże full carbon jacket a iC160 chyba full fibre jacket. Ale teraz już dobrze nie pamietam. Napewno obie nie miały chipa. Nie zmienia to, że są nartkami super uniwesalnymi. Dlatego znów wróciłem do HEADa:p Poztruvka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok jak sie u "Guru Heada "dowiedziałes to spoko. Tylko po co jest to zolte z przodu??

Witaj Tak są oznaczane wszystkie narty HEADa z systemem INTELIGENCE. a CHIP jest dodatkiem do tego systemu, ale tylko w najdroższych nartach. Jak już wspomniałem,przy zakupie też mi wmówiono że to żółte to CHIP. Takich to mamy sprzedawców. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...