Skocz do zawartości

Kurtka dla wysokiego faceta


kozi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie orientuje się ktoś która z firm narciarskich produkuje kurtki dłuższe oraz z dłuższymi rękawami niż w standardowej L lub XL. Co prawda nie "przerzuciłem" wielu kurtek, ale większość z tych co sprawdzałem to albo za krótka, albo bym w niej utonął. Potrzebował bym takiej co przy rozmiarze XL lub XXL posiadała by szerokość L. Mianowicie długość po zamku z przodu 77-80cm, rękaw od pachy 58-60 cm i szerokośc w klatce powiedzmy jakies 63 cm. Dziękuje z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie orientuje się ktoś która z firm narciarskich produkuje kurtki dłuższe oraz z dłuższymi rękawami niż w standardowej L lub XL. Co prawda nie "przerzuciłem" wielu kurtek, ale większość z tych co sprawdzałem to albo za krótka, albo bym w niej utonął. Potrzebował bym takiej co przy rozmiarze XL lub XXL posiadała by szerokość L. Mianowicie długość po zamku z przodu 77-80cm, rękaw od pachy 58-60 cm i szerokośc w klatce powiedzmy jakies 63 cm. Dziękuje z góry za pomoc

 

U nas jest to b.rzadko spotykane, ale szukaj rozmiarów XLL ( drugie L wskazuje na powiększoną długość o 5-7 cm). 

 

Pozdrawiam - Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozi91, jeśli dobrze pamiętam z innego wątku, to jestem niższy od Ciebie o jakieś 8 cm. Mam kurtkę Rossignol Band 3D XL i na długość jest nawet odrobinę za duża, rękawy odrobinę za długie, objętościowo w sam raz, niestety nie orientuję się w obecnych modelach. Ogólnie zwróciłbym uwagę na ubrania snowboardowe, bo tam mieli niegdyś tendencję do wydłużania przy zachowaniu przyzwoitej objętości. Zerknąłbym na SIGFIT (węższe) i [ak]FIT Burtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...