Skocz do zawartości

III memoriał Jurka "niko130" Dzięcielaka - Dzikowiec 13-15 marca 2015


arky

Rekomendowane odpowiedzi

Radcom, arky,

To montujemy coś na ten weekend? Jakby co, to ja już mam browara naszykowanego, coby nie jeździć na sucho  ;)

 

W ten weekend niestety jeszcze odpadam (choroba). Ale z przyjemnością spotkam się w następnym tygodniu. Mam też umówione spotkanie z Radkiem, więc działamy, mam nadzieję, że owocnie :) Warunki są ponoć dobre.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może zacznijmy robić wstępną listę chętnych, żeby ułatwić pracę organizatorom  ;)

1......

2......

3......

4......

5......

6......

7. Ropóh,

8. Arky

9. Myszka

 

Cześć.

 

Jutro może jeszcze nie, ale w środę postaram się być wieczorem na Dziku. Ekipa widzę jest chętna - prawidłowo ;), a czasu coraz mniej..

 

A jeszcze z wojaży, o ile dobrze kojarzę, powracali mocni zawodnicy (B4ME, Sese), a Wuers po kontuzji zgłaszał na tenisie akces - mam nadzieję nie odmówią. 

 

W każdym razie  - myślmy proszę wspólnie, jak to zrobić.. Choć z informacji od Radka z Dzikowca póki co wynika, że w razie czego nie ma się co śpieszyć za bardzo, bo śniegu jest dość, a dodatkowo zapowiadany jest dobry opad. Poustalamy jeszcze kwestię noclegów przy stoku, jakby ktoś chciał. Będziemy w kontaktcie.

 

pozdrawiam!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy robić wstępną listę chętnych, żeby ułatwić pracę organizatorom ;)

1......

2......

3......

4......

5......

6......

7. Ropóh,

8. Arky

9. Myszka

10. Wiktortraktor

 

Mi się nie spieszy, jeśli nie ten weekend to póki co następne też wchodzą w grę.

 

A o mnie to zapomniał.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałam się zalogować.

 

Ludziska kochane, weźmy się i zróbcie coś.

 

To może zacznijmy robić wstępną listę chętnych, żeby ułatwić pracę organizatorom  ;)

1......

2......

3......

 

 

 

Problem jest taki że tu nie ma  zdaje się żadnego organizatora.

Ropuch, nadajesz się - zostałeś przeze mnie mianowany.

 

Radek mówi że czas nagli bo jakieś zawody, bo Wielkanoc no i wiosna, skontaktuj się z Radkiem /nie masz numeru to ci dam/, spytaj jaka data wchodzi w grę, skontaktuj się ze wszystkimi zadeklarowanymi i sprawdź co z tego zostanie. Jak zbierze się sensowna ilość dusz to nic tylko organizować się i wieszać ostateczną datę.  Radek zadeklarował tyki i zawodników klubowych. 

Doradzam kontakt z Arky, coś może pomóc.

Jeśli chętnych ze strony SF brak to straszny obciach ale trzeba będzie przełknąć tę pigułę i zorganizować spotkanie wspominkowe w kilka osób.

 

Odmaszerować do wykonania zadania!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć

Arek Splash w Czarnym Groniu jest w tym roku18 03 i raczej ten termin się nie zmieni. Zgodnie z tym co rozmawialiśmy jak w tym momencie nie mam możliwości czasowych zając się organizacja pełnowymiarowej imprezy i jeżeli coś będzie to będę myślał o niezobowiązującym spotkaniu właśnie przy okazji przejazdów przez wodę bo po prostu chciałbym spróbować a i chętnie popłakać się ze śmiechu jak się inni skąpią. Jeżeli więc dałoby radę tak spasować termin, żeby nie był to 18 03 to byłoby fantastycznie bo tez chciałbym w końcu zjechać stokiem Dzikowca.

Pozdrowienia
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na Ciebie w temacie można liczyć (jesteś na miejscu), podobnie jak to, że byłem pewien, iż jako jeden z pierwszych się odezwiesz, KLASA jak zwykle.. ;)

 

Już mi tak nie słodź :) Po prostu sobie nie wyobrażam żeby w tym roku mogło mnie zabraknąć na Memoriale... 

 

Cześć

Arek Splash w Czarnym Groniu jest w tym roku18 03 i raczej ten termin się nie zmieni. Zgodnie z tym co rozmawialiśmy jak w tym momencie nie mam możliwości czasowych zając się organizacja pełnowymiarowej imprezy i jeżeli coś będzie to będę myślał o niezobowiązującym spotkaniu właśnie przy okazji przejazdów przez wodę bo po prostu chciałbym spróbować a i chętnie popłakać się ze śmiechu jak się inni skąpią. Jeżeli więc dałoby radę tak spasować termin, żeby nie był to 18 03 to byłoby fantastycznie bo tez chciałbym w końcu zjechać stokiem Dzikowca.

Pozdrowienia
 

 

Marzec zapowiada się naprawdę gorąco - jeżeli Czarny Groń i Dzikowiec wypalą, to każdy marcowy weekend będzie narciarski :) Jestem pewien, że Radcom z Arky'em nie dopuszczą do pokrywania się terminów


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi tak nie słodź :) Po prostu sobie nie wyobrażam żeby w tym roku mogło mnie zabraknąć na Memoriale... 

 

 

Marzec zapowiada się naprawdę gorąco - jeżeli Czarny Groń i Dzikowiec wypalą, to każdy marcowy weekend będzie narciarski :) Jestem pewien, że Radcom z Arky'em nie dopuszczą do pokrywania się terminów

Cześć

To ja mam nie dopuścić do pokrywania się terminów. Rozmawiałem wczoraj z Arkiem i tak się umówiliśmy. Ze względów pracowych nie dam rady zabrać się za organizację czegoś w formie zeszłorocznych warsztatów ale osobiście z pewnością będę w Czarnym Groniu i chciałbym to połączyć z WaterSplshem bo jeszcze na tej imprezie nie byłem a z filmów wiem, że jest super zabawa. Na ten termin nie mam wpływu i stąd informacja.

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To ja mam nie dopuścić do pokrywania się terminów. Rozmawiałem wczoraj z Arkiem i tak się umówiliśmy. Ze względów pracowych nie dam rady zabrać się za organizację czegoś w formie zeszłorocznych warsztatów ale osobiście z pewnością będę w Czarnym Groniu i chciałbym to połączyć z WaterSplshem bo jeszcze na tej imprezie nie byłem a z filmów wiem, że jest super zabawa. Na ten termin nie mam wpływu i stąd informacja.

Pozdrowienia

 

Kluczowe będą też słowa Radcoma, na co z niecierpliwością czekamy. Pozdrowienia Radek ;}


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero co ze stoku zlazłem. Ale telepatycznie kontaktowałem się z Mitkiem i wyszło mi, że Memoriał powinien być 11.03...

 

Pozdrawiam, radcom 

 

Czołem!

 

W wolnej chwili założę nowy temat (chyba jutro), póki co informacyjnie: są wolne miejsca przy stoku http://www.dzikowiec.com.pl/pokoje- jest 18 miejsc.

 

Właściciel oczekuje zaliczki.

 

Proponuję wstępną deklarację kto się chce pojawić i nocować, jeśli będzie trzeba poszukamy coś innego np. http://www.hotelpiotr-gorce.pl/ albo gdzie indziej (może znów w Szczawnie)

 

Wstępnie mamy zgłoszenie Sese, Kaem, Mig, RobertK, Zeberka (mam nadzieję), Luśka, TadeuszT (mam potwierdzenie tel), ja i Mycha. Zrobię listę startową i hotelową.

 

pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przeglądałem ostatnio posty napisane przez Jurka i tak mnie ogarnęła pewna nostalgia trochę.... Może byśmy zrobili jakąś wspólna jazdę Ci którzy go znali na jakimś stoku na którym często bywał? Np zalcerz w cz? Co Wy na to ? 

 

No jasne Konrad. Kwestia uzgodnienia miejscówki i czasu. Też mnie ostatnio wzięło, gdy widziałem Twoje z Dawidem i juniorami zdjęcia z Pomezky, gdzie tak naprawdę się z Niko pierwszy raz widziałem. 

 

Więc jak najbardziej, akurat z Kaemem co prawda wybywamy do Austrii w sobotę, ale następne tygodnie jak najbardziej wskazane ;). Memoriał też jest sprawą otwartą, chętni już wyrażają gotowość. A rodzina Niko - Marta, Janek już podczas ub. edycji się zadeklarowali. Jeszcze tylko Radka trzeba namówić, uzgodnić i wesprzeć :)

 

Ps. Przy okazji Zaclerza, mijając w Sylwestra ośrodek wyraźnie dostrzegłem słupy pod..  chyba .. kanapę. Jeszcze poskładane, przy parkingu, ale raczej na złom ich nie zebrali w okolicy.. Więc.. ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio posty napisane przez Jurka i tak mnie ogarnęła pewna nostalgia trochę.... Może byśmy zrobili jakąś wspólna jazdę Ci którzy go znali na jakimś stoku na którym często bywał? Np zalcerz w cz? Co Wy na to ? 

Ja także chętnie bym się przyłączył...mieliśmy z żoną i córką to szczęście poznać i pojeździć z Niko na Pomezky.Niestety tylko jeden dzień w zasadzie parę godzin,ale jakich.

Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...