Skocz do zawartości

Head supershape rally - problem z długością


krisaz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat odnośnie zakupu Supershape rally. Do wyboru długość 163 cm w bardzo promocyjnej cenie i 170 cm około 500 zł drożej. W normalnych warunkach kupiłbym 170, jednak cena krótszych trochę kusi ;) Pytanie czy różnica tych 7 cm będzie w jakimś większym stopniu zauważalna? (wzrost 183 cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Do wyboru długość 163 cm w bardzo promocyjnej cenie i 170 cm około 500 zł drożej. W normalnych warunkach kupiłbym 170, jednak cena krótszych trochę kusi ;) Pytanie czy różnica tych 7 cm będzie w jakimś większym stopniu zauważalna? (wzrost 183 cm).

 

Mam bardzo podobne narty (geometrycznie) http://www.skionline...in,4036.html   i to bez rockera.

Wzrost - 172, długość narty 167. Szczerze mówiąc żałuję, że nie kupiłem 176.

Czasami brakuje mi długości.

Przy twoim wzroście to powinieneś wziąć 177.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne narty (geometrycznie) http://www.skionline...in,4036.html   i to bez rockera.

Wzrost - 172, długość narty 167. Szczerze mówiąc żałuję, że nie kupiłem 176.

Czasami brakuje mi długości.

Przy twoim wzroście to powinieneś wziąć 177.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki, wiem że przy moim wzroście taka długość byłaby najlepsza. Zresztą miałem okazje pojeździć na długości 177 cm i narta jest kapitalna. 

Problem w tym, że za 177 musiałbym zapłacić normalną cenę rynkową a 163 nową z tego sezonu mogę mieć za 1000 zł.

 

Pytanie czy warto ryzykować i kupić ją jako nartę do zabawy (ewentualnie sprzedać po sezonie) czy lepiej odpuścić temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że za 177 musiałbym zapłacić normalną cenę rynkową a 163 nową z tego sezonu mogę mieć za 1000 zł.

 

Pytanie czy warto ryzykować i kupić ją jako nartę do zabawy (ewentualnie sprzedać po sezonie) czy lepiej odpuścić temat?

 

No właśnie, bo 163 to dla przecietnego faceta za mało a dla przeciętnej kobiety za dużo.

Ot i z tego może być taka niższa cena.

 

Cóż, więcej nie pomogę.

Wiedząc, że narta jest świetna (czytałem również o niej na SO) wybrałbym docelową długość i śmigał aż do śmierci - narty oczywiście ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wejść w buty starego marudy, ale ten sam model o różnych długościach to zupełnie inne narty. Moim zdaniem.

Parę lat temu zobaczyłem na wyprzedaży narty Fischer RX8 i kupiłem dla syna o długości 165 cm. Kiedyś przymierzając się do zakupu nart pół dnia pojeździłem na nartach o długości 175 i było fajnie. Więc niewiele myśląc kupiłem te o długości 165 cm dla syna. Chyba 2 lata temu pierwszy raz na stoku zamieniłem się z synem nartami i zapiąłem Fischery. I szok :o To były zupełnie inne narty niż te o długości 175 cm. Niestety.

Dlatego nie kieruj się ceną ani dobrymi opiniami testów.

Testy czasami są pomocne, pieniądze czyli 500 zł także mają znaczenie, ale w skali kilku sezonów i godzin przyjemności lub frustracji i zniechęcenia. To wszystko jest bez znaczenia. Kup takie które będą najlepsze dla Ciebie a nie tylko najtańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...