Skocz do zawartości

Atomic SL 10 2007/2008


Irq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecamy Atomic SL 10 z kolekcji na 2008. Ze zmienionymi parametrami, szatą graficzną na pewno godnie zastąpi swoją popularną poprzedniczkę Atomic SL 9. Taki opis znajduje sie na aukcji. Ale czy konstrukcja sie naprawde zmienila :confused: Ale za to zmienili dlugosci nart :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda zmiana będzie korzystna dla tego badziewia...i nad wiązankami niech popracują bo cud że wogóle działają...a diagnostyki co drugie nie przechodzi...

Witam Interski, handluje tym i innym sprzętem. (Mają też chyba maszynę do testowania wiązań, ale nie jestem pewien) To może wie co pisze :confused: Przed zakupem poprzedniej narty popróbowałem SL9 04/05 zdecydowanie wybrałem Fischery Race SC Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda zmiana będzie korzystna dla tego badziewia...i nad wiązankami niech popracują bo cud że wogóle działają...a diagnostyki co drugie nie przechodzi...

Odchodzimy od tematu tego wątku, ale jeśli możesz Interski wyrazić swoją "praktyczną" opinię na temat tych wiązań, to będzie to fajne info! Metaal trochę Cię "wkopał". Jesteś z "branży" to dziel się wiedzą! (o nartach SL9 nie pisz.....;) ) Metaal, przy okazji gratuluję ostatniego zakupu i życzę Ci abyś na Head'ach cieszył się z każdego skrętu jak dziecko (czyli duży chłopiec:p )!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzimy od tematu tego wątku, ale jeśli możesz Interski wyrazić swoją "praktyczną" opinię na temat tych wiązań, to będzie to fajne info! Metaal trochę Cię "wkopał". Jesteś z "branży" to dziel się wiedzą! (o nartach SL9 nie pisz.....;) )

Cos interski wyjatkowo nie pala sympatia do firmy na A. :) Nie mam wielkich doswiadczen z Neoxami, ale w tym krotkim okresie uzytkowania (w sumie 10 dni jezdzenia) mnie nie zawiodly. Jedno co moge im z cala pewnoscia zarzucic: ciezkie jak chol... W stosunku do konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzimy od tematu tego wątku, ale jeśli możesz Interski wyrazić swoją "praktyczną" opinię na temat tych wiązań, to będzie to fajne info! Metaal trochę Cię "wkopał". Jesteś z "branży" to dziel się wiedzą! (o nartach SL9 nie pisz.....;) ) Metaal, przy okazji gratuluję ostatniego zakupu i życzę Ci abyś na Head'ach cieszył się z każdego skrętu jak dziecko (czyli duży chłopiec:p )!

Witam Oj już się cieszę każdy skręt wychodzi mi lepiej niż na Fischerkach. Początkowo myślałem :D że HEADy są wolniejsze, ale kop na wyjsciu jest konkretniejszy teraz go naprawdę czuję. Chciałem narty wolniejszej :rolleyes: nie udało się :cool: ale mam łatwiejszą. Takie są moje odczucia. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Oj już się cieszę każdy skręt wychodzi mi lepiej niż na Fischerkach. Początkowo myślałem :D że HEADy są wolniejsze, ale kop na wyjsciu jest konkretniejszy teraz go naprawdę czuję. Chciałem narty wolniejszej :rolleyes: nie udało się :cool: ale mam łatwiejszą. Takie są moje odczucia. Postrufka

to jest to co nazywamy wishful thinking: albo efect placebo jak wolisz.... sam sei do tego przyznaje bez wstydu.........:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Panowie jezdze na SL9 juz kopa lat....najlepsza narta na swiecie !!!! dlatego na ten sezon planuje SL10 a jezeli chodzi o wiazanie ja mam 310 (nie potrzebuje 412 bo waze niezale 70 kg) i sa rewelacyjne....sprzet jest kultowy i naprawde nie wiem jak mozna o nic cokolwiek powiedziec zle....Atomic jest numerem 1 w produkcji nart jak KTM w motocyklach a wiec tego typu posty swiadcza jedynie o braku wiedzy i doswiadczeniiu w uzytkowaniu tego sprzetu....przykre....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając różne posty na forum dochodzę do wniosku że narty Atomic mają 2 rodzaje opinni: a) same pochwały B)

Każda zmiana będzie korzystna dla tego badziewia...i nad wiązankami niech popracują bo cud że wogóle działają...a diagnostyki co drugie nie przechodzi...

:D Sam jestem bardzo zadowolony z moich Sl9. Jeżdzę na nich 2 sezony i nic się nie dzieje złego. Jak mają wypiąć to wypinają a jak mają trzymać w ostrym skręcie to trzymają. Co prawda po tym sezonie mam zamiar zmienić narty na inną firmę ale to inna bajka:rolleyes:

Mam paru znajomych z sl9 i kilkakrotnie jeździłem na tych nartach. Mimo wszystko pozdrawiam

Mozesz rozwinąć temat? Czytam wiele twoich wypowiedzi i przebija z nich duża znajomość sprzętu jak i technik jazdy. Jestem ciekawy twojej opinni na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak naprawdę nie ma sie o co klocic....dla mnie nartki super...ale mysle o zmianie na te SL10...albo ST12....jezdzilem od zony na SL11 i jestem nimi urzeczony....waze tylko 65 kg i mysle ze sa dla mnie jeszcze lepszym rozwiazaniem niz dotychczasowe SL9...jak wiecie zapewnie ST11 juz nie robia a wiec moze ST 12 ??? co sadzicie o tym..... ps. pawel_lesny: juz opanowalem technikę smarowania na gorąco...dzięki za pomoc !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jezdzisz Bzyku....nie obraz sie ale widzialem szereg ludzi (glownie z Warszawki) ktorzy mieli ten sprzet bo byl ladny i modnie bylo go miec (malo tego niektorzy mieli SL12) a ich styl jazdy byl GIGANTOWY a poziom jazdy taki ze Metrony bylyby dla nich za dobre.....czesc osob nie zna sie i kupuje ten sprzet i jezdzi typowo gigantem a ta narta tego nienawidzi.....i wtedy domyslam sie ze komentarz takiej narty bedzie negatywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz troszke dziecinne teraz umawianie sie i udowadnianie sobie jak kto jezdzi....internet ma to do tego ze oczywiscie moge o sobie pisac same superlatywy ale chyba nie o to chodzi....ja nie z tych....a jezeli juz spytales odpowiem ....jezdze czesto na Vielkiej Raczy (mam dom przed Zwardoniem)....i co roku Alpy....uwielbiam Mayernhoffen, i Tux'a ...mam kilka ciekawych fotek....daj maila chetnie przesle......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Interski, handluje tym i innym sprzętem. (Mają też chyba maszynę do testowania wiązań, ale nie jestem pewien)
To może wie co pisze :confused: Przed zakupem poprzedniej narty popróbowałem SL9 04/05 zdecydowanie wybrałem Fischery Race SC
Postrufka


Z tego co wiem to interski nie handluje atomic'ami jak z nim gadałem to negatywnie się wypowiadał na ich temat. I mają maszynę do komputerowej diagnostyki wiązań(nawet jakiś wydruk Ci dają) jeszcze mają takie coś że jak Cię
gdzieś but uwiera to pod wpływem Ciepła wypycha w tym miejscu skorupę buta.
A jeśli chodzi o neox'y to gdzieś czytałem że po upadku jak się narta wypnie to kontakt stopek od wiązań z ziemią kończy się...:eek: wyrwaniem ich z płyty, zwłaszcza przy dużych prędkościach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...