Skocz do zawartości

Wypożyczalnia nart Spindlerovy Mlyn


kozi91

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś jakie ceny są u góry na "planie" tych headów?

Tak jak piszą kolego powyżej, zajrzyj do netu, bo jest tego tyle w Szpindlu, że trudno zapamiętać. Poza tym ceny zmieniają się też w sezonie.Masz jeszcze jedną wypożyczalnię vis a vis dolnej stacji na Hromovkę, gdzie najlepiej zatrzymać się na parkingu jeśli chcesz jechać na Sw.Petra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na początku stycznia i na pewno jest centrum testowe Heada na górze swiętego Piotra - przy budynku restauracji  Na dole przy obu kanapach są nowe wypożyczalnie nart Spindl Motion na stronie skiareal.cz jest ich cennik. Z poprzednich wypadów pamiętam że Rossignole były na dole przy kanapie na samą górę (tam gdzie jest park dla dzieci)

 

 

My wypożyczaliśmy narty dla dzieci po drodze z Vrchlabi na wysokości stacji Herlikovice - taniej i spokojniej>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500-600 Kcs za dzień na deskach Race, tak myślę, warto się potargować, czasami się udaje zbić cenę.

 

Z tego co pamiętam i korzystałem to chyba troszkę taniej. Rodzaj dechy nie ma znaczenia dla ceny, łącznie z komórkami. Możesz zamieniać narty w trakcie jazdy u nich. Do tego masz w cenie smarowanie i ostrzenie bocznej krawędzi. Head na szczycie,Plan.

 

Już chyba Cie trochę nie było w SM. A przynajmniej o tym nie wspominałeś  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko na tym planie da się wypożyczyć sprzęt dla początkującego, czy tylko testówki itp?

 

Nie jestem pewien, ale jak kojarzę i mi się wydaje to takich całkiem lajtowych nart tam nie uświadczysz.

To już w normalnych wypożyczalniach na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500-600 Kcs za dzień na deskach Race, tak myślę, warto się potargować, czasami się udaje zbić cenę.

 

A konkretnie to head na planie 150 kc na 2h; 300 kc za cały dzień.

W trakcie możesz podmieniać dechy na inne w tej samej cenie. Dodatkowo zrobią za to smarowanie na gorąco (zawsze warto) i boczną krawędź (trochę szkoda, chyba, że masz już kiepską).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...