Skocz do zawartości

HOCHKAR kto tam był? OPINNIE.


nera

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich którzy już byli i tych którzy są żywo zainteresowani tematem dotyczącym wyjazdu na Hochkar. chcę tu stworzyć coś na zasadzie info. na temat naszych wyjazdów. -kto był? -jakie ma spostrzeżenia? -jaka była ekipa? -jakie wrunki na stoku, jakie warunki w kwaterach? ITD... wszystko to po to aby nowi uczestnicy wyjazdu na hochkar mogli z kilku zródeł zasięgnąć opinni na temat wyjazdu i ich uczestników. z wielu zródeł można dużo więcej info. uzyskać. nie zawsze ja mogę przekazać swoje odczucia co do tych wyjazdów i myśle że będzie bardziej obiektywne jak kilikną tu pare słów inni wielokrotni uczestnicy i ci jednorazowi na ten temat. a wypowiadających proszę o żetelny opis swojego zadowolenia i fascynacji, lub wręcz przeciwnie rozczarowania jeśli takie było. i proszę nie myśleć że ten post jest już po sezonie, na hochkar będziemy jeszcze wielokrotnie jezdzić do maja> pozdrawiam wszystkich uczestników naszych wyjazdów i zapraszam do lektury, może ona pozwoli ci na podjęcie słusznej decyzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem również za tym, aby można się było właśnie tutaj zorientować o tym co nas może czekać na miejscu (warunki na stoku, fajne miejsca do spania, jedzonka, jakieś knajpki, czy inne atrakcje ;-)) Mi też chodzi pomysł wyjazdu w to miejsce (hochkar), ale nie wiem, czy to będzie jeszcze możliwe w marcu/ kwietniu, bo ta zima w tym roku - to jakaś taka ... A w tej chiwili nie dam rady, choć nie wiem jakbym chciał ... pzdr.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo dobry pomysł. Myślę, że wiele osób to zainteresuje bo jak do tej pory to same pozytywy czytam o tym miejscu i jak tak dalej pójdzie to pisze się na wyjazdy z ekipą w marcu bo teraz od soboty Val Gardena. Zwłaszcza że zaczynam czytać wiadomości że to koniec zimy w Polsce :( :( :( więc zostają tylko Alpy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wpisujcie się w ten sposób to inni będą wiedzieli kto był i będą kierować również do was pytania.

ok nera spoko spoko,:cool: pewnie jeszcze nie wszyscy się wyspali . ja np dopiero wszedłem do domku 1 spanie - taniej i wygodniej nie będzie 2 jedzenie i picie to oczywiście z chaty. (na stoku piwko 2,8 euro,zupka też w tej cenie, a jak ktoś pali to paczka ma czerwonych 4,3) 3 dojazd do samego ośrodka troszku uciążliwy ale driver dawał rady 4 trasy rewelka od łatwych do czarnej 5 gdzie było dość stromo 5 pogoda troszkę w kratkę (ostatni dzień wiało ale sprytna ekipa zjechała na dół i kręciła do końca) 6 ekipa wyluzowana że hoho (pierwszy dzień integracyjnie poszalane) jak bym o czymś zapomniał to dajcie znać a się napewno wypowiem acha: czy nie pamiętacie kto miał się eurować w znojmie? pozro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hochkar - ja tam byłem, jadłem, wódkę piłem, na nartach jeżdziłem i super świetnie się bawiłem. Jeśli chodzi o naszę 6 osobową, stalową grupę to chłopaki są super. Paczka była zgrana i zabawa codziennie w domku i na stoku była udana. Domek góralski pierwsza klasa, wyposażony we wszystko ponad normę. Cena za nocleg w porównaniu do standartu super niska. Jakie widoki z masywu Hochkar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Warunki na stoku super - przygotowanie tras narciarskich. Pogoda mi pasowała-pierwsze 2 dni słoneczko, można było się opalać, 3 i 4 dzień śnieg z wiatrem, ale różnorodność musi być. Nasza czarna strzała, nera prowadził jak Kubica i szybko z pomocą GPS-a dotarliśmy w tą i spowrotem do kraju. Jak dla mnie, było zaje...ście - inaczej nie mogę określić. Jak żona mnie puści, to 10 marca jadę z wami, super strong chłopakami. Ja byłem z nerą i piszę o naszej grupie- 6 osób- jeden domek. Reszta ludzi, też wporządku. Integracja była i prawie wszystkim na drugi dzień kacem się objawiła. ZDJĘCIA Z HOCHKAR http://foto.onet.pl/...44cs,u.html?V=1 Pozdrawiam mario:D :D :D :cool: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich za problem, usunełem wiadomości prywatne które zostały wysłane 14-15.02.07r. jeśli nie sprawi to problemu poprosze jeszcze raz o wysłanie. za niedogodności przepraszam.:) -------------------------------------------------------------------------------- Mniejsza o fotki.Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom teamu Nery za wspaniałe towarzystwo-dawno nie byłem na takim luzie. Nie mam czasu się rozpisywać --moja ocena: miejsce:9/10 team:10/10 organizacja 9/10 Pozostaje pogratulować organizatorom i prosić o jeszcze. __________________ pozdrawiam Tadek -------------------------------------------------------------------------------- Cześć chłopaki, Wreszcie udało mi sie dotrzec do komputra. Jeśli chodzi o ostatni wyjazd to co tu dużo mówić, po prostu extra, świetnie, zajebiście.Relacja ceny do jakości jak najbardziej trafna i nie ma sie co zastanawiać, tam trzeba po prostu pojechac i samemu się przekonać. Na dodatek pogoda na ktora trafiliśmy dopełniła całości i moja nota to 9/10. Dziewiątka z tego powodu że nie udało sie nam spotkac z ekipą bydgoską i warszawską po nartach, a wynikało to z kwatery w zupełnie innym miejscu. Ale nic straconego, na pewno sie jeszcze kiedys spotkamy, gdyż Hochkar stal sie dla nas prawdziwą stolica narciarstwa i zamieniam pseudo ośrodki jak szczyrk czy korbielow na Hochkar. Jestem przekonany że przyszly sezon upłynie pod znakiem częstych wyjazdów do Austrii. Pozdro dla wszystkich pozytywnie zakręconych. Za jakiś czas wrzuce pare fotek na forum. Na kilku z nich może sie dostrzec Nera, Kudłaty i Yanosik. dzieki stefano i do zobaczenia następnym razem może już na tych samych kwaterach i wtedy odrobimy zaległości:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz tu dodawac - prawie wszystko powiedzieliscie,ale moze pokusze sie o jakies podsumowanie Hochkaru jako osrodka na tle innych alpejskich osrodkow. Plusy - tanie karnety(rowniez sezonowe),pewny snieg od listopada/grudnia do kwietnia/maja,bywaja lata ze jest go ponad 300 cm,co moze byc w extremalnych przypadkach minusem,bo jak spadnie w ciagu 1 dnia metr sniegu ( a tak tu bywa,choc na szczescie nie w tym sezonie) to dojazd moze byc troche klopotliwy (czytaj-lancuchy konieczne,a nikt tego zakladac i na nich jechac nie lubi)Kolejny duzy + to bliska odleglosc od naszego kraju - z Bydgoszczy 800 km , z Wroclawia 530 km,z Klodzka nieco ponad 400 oraz dobrze przygotowane trasy-malo muld nawet pod koniec dnia,stosunkowo malo ludzi jak na alpy - kolejki sie praktycznie nie zdarzaja nawet w szczycie sezonu,tanie kwaterki,co nie jest norma w Alpach. Minusy - nie jest ich za wiele,mozna by sie ewentualnie przyczepic do predkosci niektorych wyciagow,stosunkowo malej dlugosci i ilosci tras i odleglosci od kwater do osrodka,choc oczywiscie mozna temu zaradzic mieszkajac na stoku. Co do ekipy to oczywiscie zadnych zastrzezen 10/10:) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwi ci którzy jadą do hochkar(u). tylko pozazdrościć. ale mnie jeszcze nie skreślajcie bo może wykroi się jakąś ucieczkę pozdro ze szczecina

nawet przez chwile nie wątpiłem w to że się jeszcze spotkamy na krawędziach na hochkarze. pozdrawiam.:) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no co tu dużo gadać!!! Bo kto na nartach jeździ, ten Hochkar musi zaliczyć!!! O plusach napisał już Jurek, natomiast do minusów zaliczyłbym brak darmowych skibusów. Znam ten ból, bo jak komuś się rano nie wstanie, a ekipa już pojedzie, to mamy dzień z głowy :D:D:D ...na stok się nie dostaniemy, chyba że skibusem-taksówką!!! Jurek powiada, że w przyszłym sezonie mają być juz skibusy, ale czy na pewno...??? ...a cała reszta to już same plusy!!! Wspaniała kadra jeździ, więc jeśli ktoś się chce przyłączyć, to zapraszamy, a nie pożałuje!!! Przypominam nazwę naszego teamu: Ski Hochkar Racing Very Funny & Game Drunk Fat Man High Performance Busters Veni Vidi Vici Kukuryku Która Godzina Idę Wcześniej Spać Group ...i tak się proszę do nas zwracać na forum!!!:D:D:D Heeej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, bo jak komuś się rano nie wstanie, a ekipa już pojedzie, to mamy dzień z głowy :D:D:D ...na stok się nie dostaniemy, chyba że skibusem-taksówką!!! Jurek powiada, że w przyszłym sezonie mają być juz skibusy, ale czy na pewno...???

no coś Ty, Yanosik, nartki na plecy i z buta! cóż to w końcu jest 17 kilometrów dla prawdziwie zapalonego narciarza :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...