Skocz do zawartości

Tatry Mountain Resorts - akcje, inwestycje


szplukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki. Jestem zatem spokojniejszy.

Jeszcze jedno. Nie mam jeszcze karty magnetycznej. Rozumiem, że jak przypiszę kupon, to drukuję albo pobieram na telefon ten kod i idę z nim do kasy, a tam za 10 zł dostanę kartę. Tak?

A i jeszcze jedno. Sprawdzał ktoś czy to działa również latem jak otworzą trasy rowerowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy masz karnet sezonowy, czy tylko ileś dni gratis. Jeżeli nie masz tyle akcji, żeby przysługiwał ci karnet sezonowy, to masz czas na wykorzystanie przysługujących ci skipassów do końca października. Jeżeli przysługuje ci sezonowka, to wykupując karnet za 0 zł, musisz określić czy będzie wykorzystany w okresie zimowym, czy letnim. Jeśli zdecydujesz się na zimowy, to nie masz wejść do aquaparków i jest ważny do końca kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak go zaktualizujesz, będzie informacja gdzie jest ważny i w jakim okresie. Tu masz screen z zamówienia mojego syna: 9975377e03052f9116d9681803de82b2.jpg A tu mój na sezonówke 309135b3652ae3d426f9f044255644a6.jpg Jeżeli nie jeździsz więcej niż 25 dni w sezonie to sezonowka jest nieopłacalna, bo możesz ją wykorzystać albo zimą, albo latem. Ja w tym roku sprzedam cześć akcji, tak by zostało mi tylko 80, które uprawniają do 25 darmowych skipassów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kilka dni temu zastanawiałem się, czy możliwe jest kupno akcji na giełdzie praskiej po 112 zł (w przeliczeniu) zamiast na warszawskiej po 182 zł. I czy oba źródła akcji dają takie same profity w postaci darmowych skipassów.

Teraz już rozumiem skąd wzięły się spadki u Pepikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość księgowa na akcję około 7 zł, strata na akcje 0,7zł , plus kredyty i nie najlepsze zarządzanie. Tak myślę, że jakiś nowy analityk w TMR, nie skojarzył tak wysokiego kursu z benefitami , natomiast przeliczył darmowe wstępy przez średnią cenę biletu i wyliczył utracone przychody. Pewnie jeszcze powód słabej sprzedaży sezonówek przypisał benefitom. Geniusz🤔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny wskaźnik C/WK w wysokości 25 zdecydowanie zawyżony jak na kondycję strukturalną i realną wartość tej spółki, tak na moje oko. Potencjał spadkowy jest duży, natomiast rynek jest mało przewidywalny, szczególnie w czasach takiej inflacji. 

Edytowane przez tomkly
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za panika wśród koleżeństwa... 😂

Toż to oczywista oczywistość jak mówi Guru! 

Ja tam mimo kontuzji kupiłem sezonkę  i mam zamiar pojeździć!

PS. Jak to śpiewał Hunter... "każdy koniec jest początkiem..."! 

PS2. trochę optymizmu życzę w tych pojeb...ch czasach!

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Jasiek.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...