Skocz do zawartości

Ciekawe promocje


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Specjalnie pojechałem do Łódzkiego TKMAX-u i były. Niestety czerwone, a moja pani ma tonacje niebiesko czarną. Same spodnie naprawdę pięknie uszyte a i cena 499 zł proporcjonalna..

Wygrzebałem pełną rozmiarówkę na ebayu w cenie trochę ponad 500 eur :)
Także chyba warto jak komuś rozmiar podpasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkmaxxx ma fajne rzeczy narciarskie Heada, Spydera, Oakleya. Warto przejechać się po kilku bo właściwie w każdym można trafić coś innego (na przykładzie Krakowa tylko Spyder był w obu, Oakley i Head w jednym). Nie wiem jak Oakley i Spyder ale modele Heada były świeże, na sezon 14/15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkmaxxx ma fajne rzeczy narciarskie Heada, Spydera, Oakleya. Warto przejechać się po kilku bo właściwie w każdym można trafić coś innego (na przykładzie Krakowa tylko Spyder był w obu, Oakley i Head w jednym). Nie wiem jak Oakley i Spyder ale modele Heada były świeże, na sezon 14/15.

 

Co do TkMaxxa w pełni się zgadzam. We Wro mamy 3 i w każdym jest coś innego. Wspominane w tym wątku spodnie Oakleya na GTX w zeszłym tygodniu były w każdym z nich w to w różnych kolorach i rozmiarach. Dodatkowo pojawil się nawet Kjus i Phenix ale za ceny powyżej 1.000 zł. Ja sam wyhaczyłem w TK koszulkę thermo Lofflera za śmieszne 79 zł Do tego ma na ramieniu wielki napis Ski Austria więc co najmniej +5 do lansu :D Przy okazji nabyłem gogle Scotta za 169 zł więc jakieś 200 zł taniej niż w oficjalnej sprzedaży. 

Co do promo w innych sklepach to polecam outlet Salomona w CH Futura - mają promocję 2+1 gratis, więc przykładowo jak kupicie narty za 1000 do tego buty Salomon Impact 120 za 950 to kurteczkę na GTX możecie dostać gratis. Możliwe są wszelkie kombinacje tej promo więc przy zakupie dwóch par butów/nart trzecią parę macie za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...