Skocz do zawartości

"Podróż za jeden uśmiech 5" --- EVASION MONT BLANC ---10-17 stycznia 2015


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no nie wiem .... nie znam się za diabła ... ale po jakiego o 22.36 w wigilię wyjazdu potrzebne są dane adresowe + PESEL masaczka ??

1. Ja robię zastaw swoją kartą za szkody ,,pokojowe'' w rezydencji.

2. Ja reguluję należność za klimatyczne. Swoją kartą. O czym wczoraj informowałem na PW.

3.Zgodnie z rozwojem tego wątku, przekazywałem wszelkie potrzebne / wymagane przez Ciebie informacje. Od kilku m-cy.

4. Wszystko za 3 osoby jest zapłacone co do złocisza.

5. Masaczek z nami nie żyje na co dzień  i nie rozumiem, czemu 24 h przed wyjazdem ma podawać swój pesel albo rozmiar trampka. Czy ja nie ogarniam tematy, czy cuś ... ?? ??

6. Dla osobistej ciekawości - chętnie dowiedziałbym się, po jakiego diabła jest Francuzom PESEL masaczka potrzebny  ( bo nie sądzę, aby był komukolwiek w PL potrzebny, skoro wsio zapłacone ... ) ??


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLISA TRAVEL PZU:  WPP0234699

 

 

Jeżeli jesteś za granicą i w związku z nagłym zachorowaniem, nieszczęśliwym wypadkiem lub innym zdarzeniem objętym umową potrzebujesz pomocy skontaktuj się z:

Centrum Alarmowym PZU, tel. +48 22 505 15 95.
Jeżeli jesteś na terenie Polski i w związku z nagłym zachorowaniem, nieszczęśliwym wypadkiem lub innym zdarzeniem objętym umową potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z

Infolinią PZU, tel. 801 102 102 lub 22 566 55 55

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TRAVEL
UBEZPIECZENIE OBOWIĄZKOWE I GWARANTOWANE PRZEZ ORGANIZATORA
NA BAZIE WARUNKÓW WOJAŻER PZU POMOC W PODRÓŻY
/bez ryzyk amatorskiego uprawiania narciarstwa i snowboardu)
SZCZEGÓŁOWE PRZEDMIOTY I SUMY GWARANCYJNE UBEZPIECZENIA:

 KOSZTY LECZENIA (KL) - 40 000 PLN
 NASTĘPSTWA NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW
 (NNW): ZA 100% USZCZERBKU NA ZDROWIU: 10 000 PLN

 

O.W.U.  W  POŚCIE  NR 1


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy narciarze, widzę że przed Wami piękna impreza ze wspaniałym opisem :) My od 2 lat, co 2 tygodnie jeździmy do Tyrolu i nie spotykamy części osób poznanych we Francji. Do 2012 r. byliśmy na wszystkich PZJ-u + takie chyba "zerowe" w http://www.valdisere...ldisere/accueil. Wszystkim uczestnikom życzymy udanego wyjazdu, ręczników ;) , "0" kradzieży nart, sprawnych autobusów, samej przyjemności, dużo słońca i białego. Pomóżcie Szabrowi na miejscu bo Marcel nie jedzie i chłop ma dosyć na głowie, zaufajcie - to zabiera sporo czasu. Wracajcie cali i zdrowi - pogoda będzię jak zawsze :)

Załączone miniatury

  • DSC06908.JPG

Użytkownik jark edytował ten post 08 styczeń 2015 - 20:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już przestało być (po tych mapkach) problemem ale wciaz nie mamy transportu i zanosi się na ...PZJU6 ..trudno chyba że dziś jeszcze ktoś nas uratuje Pozdrawiam

Jak nie masz transportu z Poznania to biuro podróży Sinead.Poznań -Geneva ok 120 erykow tam i z powrotem następnie ostatni bus Genaeva-Sallanche 17.45 to tylko 60 erykow tam i nasadą z stamtąd kilka minut do St.G.

Jak nie masz transportu z Poznania to biuro podróży Sinead.Poznań -Geneva ok 120 erykow tam i z powrotem następnie ostatni bus Genaeva-Sallanche 17.45 to tylko 60 erykow tam i nasadą z stamtąd kilka minut do St.G.

Sindbad

Tomek PRAXA czy po zjeździe z autostrady w kierunku Gervais jest jakaś porządna stacja paliw, czy lepiej tankować przed zjazdem ?

Tak tak Renia Total rządzie w regionie.

Komunikacja do stacji narciarskich jest bezplatna

Użytkownik jark edytował ten post 08 styczeń 2015 - 20:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kusisz, Kusisz Łojcze Dajrekroze... Kusisz:)


A pisałem, że będzie wyprzedaż? :) A nie wierzyliście...

Oferta: daję 800zł łiw transport. I tak mnie będzie to kosztowało 1.499zł, bo za 699zł będę musiał Turbince coś ładnego do urbania kupić zaraz po powrocie, bo jak wyjadę na partyzanta to mnie potem do chaty nie wpusci...:_)

Użytkownik jark edytował ten post 08 styczeń 2015 - 20:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre nowiny co do ilości otwartych tras zjazdowych, przybyło ich zwłaszcza w rejonie Rochebrune, l'Aplette, Cote 2000.

Jeździ także większość St. Nicolas de Veroce, MOnt Arbois, natomiast nie ma dotąd otwartej żadnej trasy aż do samego Megeve

Na dziś zamknięta jest czerwona, która wraca się do dolnej stacji gondoli obok naszego apartamentowca :(

Po drugiej stronie ( Combloux, La Giettaz) trochę gorzej, ale to daleko od nas.

w sąsiednim Les Contamines chodzi 90% ośrodka, więc wybór już jest duży.

 

A do niedzieli włącznie powinno spaść około 20 cm śniegu na górze i kilka na dole. 

No, to teraz już luzik :D

 

Aha, zapowiada się sporo suonka i raczej ciepło po niedzieli, z opadami śniegu w środku tygodnia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...