Skocz do zawartości

Jakim kluczem można otworzyć ten zamek?


Michel

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę się dopatrzeć czy w środku tej śruby jest sześciokąt ? ze zdjęcia nie widać dokładnie jeśli tak to wystarczy zwykły klucz rurowy sztorcowy coś takiego  http://beta-sklep.pl...e-beta-935.html    a jeśli środek jest okrągły to sprawdz czy po zewnętrznej stronie tej wkręconej śruby nie ma czasem lewego gwintu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sposobu bobola- tam JEST szesciokąt (nieco objechany ze starosci). Jesli to nie jest jakiś zapieczony na amen mechanizm to da rade. Może trezba bedzie klucz potraktowac młotkiem by wszedł głebiej (z czuciem- szkoda klucza).

 

Możesz zdradzić - co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przypomina mi to śrubę antykradzieżową przy kole w aucie ...

nie wiem na ile to duże (zdjęcie nie okazje proporcji) ale jeśli, jest to zbliżone do wielkości

śruby koła w aucie, to podjedź do któregoś z zakładów zajmujących się wymiana opon

Panowie tam pracujący mają swoje sposoby na odkręcanie tych antykradzieżowych zabezpieczeń :)

 

 ... a swoja droga to zacznij od ... Coli

rdza nie ma szans

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przypomina mi to śrubę antykradzieżową przy kole w aucie ...

nie wiem na ile to duże (zdjęcie nie okazje proporcji) ale jeśli, jest to zbliżone do wielkości

śruby koła w aucie, to podjedź do któregoś z zakładów zajmujących się wymiana opon

Panowie tam pracujący mają swoje sposoby na odkręcanie tych antykradzieżowych zabezpieczeń :)

 

 ... a swoja droga to zacznij od ... Coli

rdza nie ma szans

:)

Jarku jedyny sposób to jak napisałem wyżej , a i tak nie zawsze skutkuje jak śruba b.mocno dokręcona czytaj do.....a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...