Skocz do zawartości

kiedy kupować narty?


ski_kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Malymi kroczkami jak narazie zbliza sie do nas sezon narciarski :):):) W zwiazku z tym mam do Was pytanie. Kiedy najlepiej kupic narty? W chwili obecnej czyli sierpien, wrzesien kiedy to sezon w naszym kraju jeszcze nie rozpoczety czy moze warto je kupic w sezonie? Chodzi mi oczywiscie o to, kiedy są korzystniejsze ceny. Czekam na odpowiedzi Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsze ceny są po sezonie, kiedy wysprzedaje się kolekcje nart z danego sezonu. Im bliżej zimy, tym większy popyt, więc ceny rosną ;) . A deski z najnowszych kolekcji (06/07) nawet teraz w lecie potrafią osiągać ceny "normalno-sezonowe". Jeśli kupować teraz, to najlepiej chyba coś z zeszłego sezonu - aktualne technologie przy umiarkowanej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy napisali wszystko zgodne z prawdą! Jednak jak zapewniał mnie jeden z przedstawicieli Atomica w naszym kraju, na samym początku sezonu (październik/listopad) przez krótki okres czasu będą równie atrakcyjne cenowo oferty. Ja w każdym bądź razie czekam z zakupem butów, aż pojawi się nowa kolekcja oraz "wyciągnięty" zostanie zeszłoroczny sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że to już najlepszy czas na przymierzanie się do kupna:) Jeżeli ktoś chce kupić zeszłoroczny model to już chyba ostatni dzwonek. Ceny dla tegorocznych modeli spadną z pewnością dopiero za półmetkiem sezonu... Z tego co wiem, to w sklepach znajdujących się w pobliżu kurortów narciarskich opłaca się kupować zaraz po sezonie, kiedy stopi się ostatni śnieg i raczej nie ma szans, że jeszcze będzie się dało jeździć... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Spider... Jesli chcesz kupic nowe narty z sezonu 2005/2006 to teraz jest niemalze ostatni moment... Za chwile ich nie bedzie w handlu... Jesli chodzi o RC4 Race SC ta na allegro widzialem tylko w Krakowie i Wroclawiu w miare przystepnej cenie... A co do dlugosci to jesli dobrze jezdzisz i masz silne nogi to 170cm... Tak zreszta zaleca fischer dla tego modelu... Jesli czyjesz sie troche slabiej to 165cm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższe slalomki są uniwersalne, dopóki nie będziesz się ładować w naprawdę głęboki puch (po 20-30cm warstwie dają radę). Ja jestem po dość podobnych "przeżyciach" narciarskich i jedyne co żałuję to to, że wziąłem SL9 (niższa slalomka) zamiast RC4 WC SC (top-slalomka) :) . P.S. - w tym linku co wrzuciłeś jest m.in. gwarancja 1 rok. Poza tym - nowa narta (przynajmniej teoretycznie) nie ma prawa mieć defektów. A swoją drogą to oferta dość ciekawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chcę kupić Fischer RX8. Myślałem, że kupię je dopiero w październiku, ale teraz można je kupić za 1200... Jak myślicie, kiedy lepiej je kupić? Jakie beda ceny za pół roku? Pozdr. mj

mysle ze najlepszy czas na zakup jest wlasnie teraz,na jesien sprzedajacy sa pewni ze sprzedadza i juz nie sa tacy chetni do obnizania cen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikej, umiesz liczyc... Ja juz temat nart z e-bayu przerabialem... Owszem, zdarzaja sie tam niesamowite okazje, jednak wiekszosc cen aukcyjnych po dodaniu oplat bankowych przestaje byc atrakcyjna... Najprosciej miec kogos w Dojczlandzie, kto kupi i wysle do Polski... P.S. Jesli szukasz tanio fischerow to w dziale "Ogloszenia" jest watek zalozony przez Trojan-Sport... Ja u nich kupilem swoje, gdyz mieli najatrakcyjniejsze ceny na allegro... Nie wiem, czy jeszcze sie tym zajmuja, ale warto sprobowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...