Skocz do zawartości

Nieaktualne


JurekByd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem chętny na wyjazdy w sezonie 2014/15. Mam nadzieję, że pięciodniowe wyjazdy wejdą w nawyk, bo dla mnie to dobra opcja.Chciałbym jeździć co 2-3 tygodnie. Kontuzja z chrzcin wyleczona. Jeśli akceptujesz moje towarzystwo to potwierdź miejsce w aucie. Witek.

Oczywiście Wituś  jesteś zapisany - dobrze,że kontuzja wyleczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

 

Jakieś miejscówki Juras będą jeszcze u Ciebie? W sumie też zastanawiam się nad tą sezonówką. Realnie raz w miesiącu dałabym radę wyskoczyć więc w sumie chyba się opłacałoby zakupić?

 

Ula!

W zasadzie to powoli się robi tak, że po czterech czterodniowych wyjazdach wychodzi się prawie na zero. Uwzględniając ryzyko kontuzji czy jakiś wypadków losowych na miejscu to trzeba zaplanować tak z 6 wyjazdów aby miało to sens.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,
 
Jakieś miejscówki Juras będą jeszcze u Ciebie? W sumie też zastanawiam się nad tą sezonówką. Realnie raz w miesiącu dałabym radę wyskoczyć więc w sumie chyba się opłacałoby zakupić?

Hejka !
Dla Ciebie zawsze miejsce się znajdzie;-) Oczywiście opłaca Ci się kupić sezonówkę , zaczynamy już w październiku , kończąc majówką .No to zapisuję Cię do swojego grafiku na 1 wyjazd w miesiącu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapaleńców Tyrolu :)

 

Jak by co to ja tradycyjnie będę eksplorował Dolomiti Super Ski :)

Więc jak ktoś ma ochotę przyłączyć się do mojej ekipy, zapraszam.

Sezon zaczynamy z końcem listopada a kończymy w połowie kwietnia.

 

Bartek

 

witaj chętnie wybralibyśmy się w tym roku w ten region ale na jeden wyjazd - napisz jak u Ciebie z transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkrety jeszcze za wcześnie , najpierw muszą się wszyscy określić , co do terminów i częstotliwości wyjazdów - potem będę musiał jakiś kalendarz wyjazdowy stworzyć - wiele zależy też od warunków na początku sezonu , a z tym bywa różnie.

 

Dla tych co jak ja żonglują urlopami dobre terminy to 8-11 listopada 14 i 2-6 stycznia 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że w tym roku znów Tyrol. Ja niestety znowu nie;w tamtym roku wygrała Karyntia (skipass na dzień nartownia wyszedł nam po 16 euro !),a w tym prawie na 100% Ski Amade-syn rocznik 1999 łapie się tam jako Kinder (sezonówka 130 euro!!!). Chcemy jechac tak jak w ubiegłym roku 2 x 8 dni. Tańszy jest jeszcze Ski Hit,ale zostawiam go na następny rok,kiedy to ferie wypadają nam na koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I jak tam jakiś grafik już układasz Juras? :)

Kurczę zimno się zrobiło że zaraz zaczęłam myśleć o nartach i jakoś na inną aktywność sportową nie mam ochoty.

Pierwszy wyjazd planowałem już za tydzień , ale jak na razie wszyscy chyba jeszcze żyją latem , czy jesienią , bo wystarczającej liczby chętnych brak niestety.Następna próba może w kolejnym tygodniu,albo za dwa.Chciałbym pojechać na 1.11 , na pewno 7.11 i od 28.11 już co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...