Skocz do zawartości

Ten dział można śmiało zamknąć


tomal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jak w temacie ten dział bez śwp Niko130 (spoczywaj spokojnie) można zamknąć dawno już nie widziałem żeby ktoś komuś coś poradził ,nic tylko sami B. Miller . Był Niko było fajnie ,bez interesownie zapraszał na stok w celu pod szkolenia doradzał ,on tym żył , a teraz ????.....    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może będę niepopularny ale narty to nie teoria strun to dość prosty sport. Zasady skrętu nie są jakieś magiczne, błędy są dość powtarzalne a przysłowiowy konik często jest w przygotowaniu przed sezonem a nie w samym niuansie ułożenia dużego palca w bucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W tym sezonie co najmniej kilkanaście obszernych rozmów na temat techniki odbyłem. Większość jednak była przenoszona na priv aby uniknąć kosmicznych wtrętów.

Pozdrowienia

Mitek To zostałeś sam na placu boju ,po za Tobą teraz nikogo TU nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może będę niepopularny ale narty to nie teoria strun to dość prosty sport. Zasady skrętu nie są jakieś magiczne, błędy są dość powtarzalne a przysłowiowy konik często jest w przygotowaniu przed sezonem a nie w samym niuansie ułożenia dużego palca w bucie

Haha, tos zamacil :) A gdzie aspekt mistyczny skretu i cala filozofia narciarstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W tym sezonie co najmniej kilkanaście obszernych rozmów na temat techniki odbyłem. Większość jednak była przenoszona na priv aby uniknąć kosmicznych wtrętów.

Pozdrowienia

 

Tak było. Co ciekawe odnośnie filmów, które wstawiłem to na priva dostawałem równie dobre lub jeszcze lepsze uwagi niż te które pojawiały się w danym wątku. A szkoda bo skorzystali by z nich wszyscy (6-owicze i poniżej ;) ) którzy szukają w tym dziale porad i informacji dot. techniki jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jak w temacie ten dział bez śwp Niko130 (spoczywaj spokojnie) można zamknąć dawno już nie widziałem żeby ktoś komuś coś poradził ,nic tylko sami B. Miller . Był Niko było fajnie ,bez interesownie zapraszał na stok w celu pod szkolenia doradzał ,on tym żył , a teraz ????.....    

 

A jak Jurek pisał ocenę jazdy (na wyraźną prośbę wstawiającego film) to wszyscy na forum kpili z jego analizy i kolejnym krokiem była "analiza" analizy Jurka a nie merytoryczna dyskusja , pisanie z ironią do Jurka  o wstawianiu filmu ze swojej jazdy ( tak jak do Radka teraz w innym temacie ) wiem już to się nie wróci .......

Te osoby które miały okazję spotkać osobiście Jurka , usłyszeć jego gwizd za sobą jak zrobiły źle ćwiczenie, wiedzą co się skończyło .....

 

Pozdrawiam ze słonecznych Włoch

smoczek

 

P.S.

Jutro w gronie zaprzyjaźnionych osób mamy dzień poświęcony pamięci Jurka ( nie będziemy na memoriale ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tomalem,bez pana Jurka to forum a szczególnie ten dział już nigdy nie będzie tak skromnie fantastyczny.Nie sama porada się liczy,ale także forma jej przekazania,a on był w tym mistrzem.Miałem okazję kilka razy jezdzić z panem Jurkiem i nigdy nie odczułem że jestem w czymś gorszy a wiadomo jak było :) Dzięki jego radą zrobiłem ogromny postęp w jeżdzie a nigdy w jego słowach nie było sarkazmu ani ironii.Może właśnie dlatego coraz mniej ludzi prosi o poradę,po co dostać po łbie jak się akurat trafi na zły dzień jakiegoś guru forum.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pewien niedosyt :< Jak wrzuciłem filmik z techniką ślizgową, to dwie osoby oceniły jazdę; poza tym dalej na moje pytanie nie ma odpowiedzi :( Szału nie ma

Według mnie rozmowy z priv powinny się przenieść do tego działu; według tego, co mówi Mitek, to więcej się dzieje na priv niż w tym dziale :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pewien niedosyt :< Jak wrzuciłem filmik z techniką ślizgową, to dwie osoby oceniły jazdę; poza tym dalej na moje pytanie nie ma odpowiedzi :( Szału nie ma

Według mnie rozmowy z priv powinny się przenieść do tego działu; według tego, co mówi Mitek, to więcej się dzieje na priv niż w tym dziale :<

Z moich obserwacji wynika (a ostatnio mocno wertuję forum i rozmawiam prv), że są osoby, które chętnie służą pomocą, mają chęć wymiany zdań na temat techniki i oceny i konstruktywnej krytyki, jednak przez nieco zagęszczoną atmosferę na forum nie chcą tego robić publicznie. Szkoda, że taki klimat się wytowrzył. Może pora to jakoś zmienić zamiast zamykać tematy?


PS. nie zamykajcie działu, za rok rzucę w Wasze paszcze swoje filmiki :D

Ania


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika (a ostatnio mocno wertuję forum i rozmawiam prv), że są osoby, które chętnie służą pomocą, mają chęć wymiany zdań na temat techniki i oceny i konstruktywnej krytyki, jednak przez nieco zagęszczoną atmosferę na forum nie chcą tego robić publicznie. Szkoda, że taki klimat się wytowrzył. Może pora to jakoś zmienić zamiast zamykać tematy?


PS. nie zamykajcie działu, za rok rzucę w Wasze paszcze swoje filmiki :D

Ania

W takim razie może spróbuję podziałać na priv :) jestem głodny wiedzy narciarskiej :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się zamknij Tomal ;).

Dział jest ok, zima do dupy, fora generalnie w defensywie - cały ruch netowy przejmowany "przyjaźniejszymi" społecznościówkami i tyle ..

Może kiedyś przyjdzie jeszcze czas na renesans, może .. .

Wydaje mi się, że klimat mniejszej społeczności jest "uczciwszy" ?. Mniej przypadkowych ludzi. Mniej pokus różnego rodzaju ..

Do tego działu zawsze z przyjemnością zaglądam. Tylko kwestią czas jest (tak mi się wydaje) pojawienie się nowych filmów, zapytań itd.. . Trochę cierpliwości i wiary Tomal :).

 

i do zobaczenia na stokach ..,

pozdr

jahu


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę jeszcze jedną rzecz. Żeby analizować trzeba mieć materiał do analizy, a niejednokrotnie  zdobycie dobrego materiału do analizy jazdy nagrania nie jest łatwe.Trzeba mieć sprzęt do filmowania, który wychwyci niuanse (z tym coraz mniejszy problem) i dobrego kamerzystę (tutaj nieraz jest problem), który wie gdzie się ustawić na co zwrócić uwagę i jak wykonać ujęcie. I jeszcze trzeba mieć gdzie jeździć i po czym jeździć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...