Skocz do zawartości

Tomal przed i po szkoleniu


tomal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli ktoś ma ochotę liznąć nauki z Tadeuszem to prawdopodobnie mam wolne miejsca na najbliższy wyjazd szkoleniowy na lodowiec Kaunertal. Startujemy w piątek 04.04 i jedziemy trasą Gdynia/Bydgoszcz/Poznań i dalej pewnie na Niemcy.

Jarek  :) a wiesz ? dlaczego Tadziu ma te kije takie krzywe  ;) no bez obciachu mi tam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .nie kolego ,przekonasz się na swoim grzbiecie ;)

 

Prosty przekaz  jest czasem najskuteczniejszy    :D

 

Jedna z najtrafniejszych wypowiedzi jaka mi się podobała ostatnio na forum to ta z wątku "ciśnij na języki"

 

 

 

.......... Kolega instruktor z Podhala ma na to świetną metodę, którą stosuje zazwyczaj mając kursantów zza naszej wschodniej granicy. Kiedy ciągnie ich do tyłu i nijak nie rozumieją co im tłumaczy, mówi wówczas dobitnie: "Klynkoj!" Działa idealnie. :D:D:D

 

I faktycznie działa  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele momentów, w których ucieka Ci narta w momencie zmiany krawędzi. Zauważ, że dzieje się to na stoku o jednolitej pokrywie śnieżnej w idealnych wręcz warunkach. Jak poradziłbyś sobie na stoku naprzemiennie pokrytym lodem i topniejącym tępym firnem, wolałbym nie sprawdzać. Popatrz na jazdę  synchroniczną z trenerem. Tu najlepiej widać ile jest do zrobienia...

 

Pozdrawiam, radcom 

Radcom teraz mi się przypomniał ten film z zeszłego roku , tu na pewno nie jest płasko , i nie jest to też łagodny stok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jak tam sprawy idą? Bardzo jestem ciekaw dalszego progresu, a nowości już prawie rok nie było. :)

Dobrze .W tym sezonie u Tadka byłem na trzech szkoleniach w tym jedno SG .Za dwa tygodnie lecimy do Ischgl może coś się uda nagrać .Mam tylko to ,ale nie wstawiałem bo to patologia jest  a nie jazda na bramkach.Ale jak na pierwszy raz ??? sam nie wiem

 

 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs, kolejne cegiełki, o których rozprawialiście wcześniej, dochodzą. :)

 

A jak postępy w krótkim?

Dziękuję dobrze .Teraz tylko praktycznie jeżdżę krótkim skrętem.Postaram się właśnie nagrać krótki skręt na czarnej ściance jest taka fajna którą lubię w Ischgl 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek wstyd to kraść i z dupy spaść :)

 

Rozwiń bardziej , co za krótkie? za mały r ? a może za mało wymagające

Żart.

Jak dla mnie ( dla mnie pamiętaj) trochę za krótkie i promień lekko za mały ale to nie zawody przecież. ;)

Luzik.

Pozdrawiam i naprawdę podziwiam Twoją konsekwencję.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart.

Jak dla mnie ( dla mnie pamiętaj) trochę za krótkie i promień lekko za mały ale to nie zawody przecież. ;)

Luzik.

Pozdrawiam i naprawdę podziwiam Twoją konsekwencję.

No właśnie to nie zawody i zawodnika ze mnie też nie będzie , a na tych nartach bardzo mi się przyjemnie jeździ ,   nie walą tak po udach jak slalomka

 

Ps jeszcze jedno szkolenie w tym sezonie u Tadka mnie czeka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1423647903.829872.jpg

186cm, R≥27m . Spróbuj na tym ;-)

Hej Mixer .Nie dawno bo tydzień temu kolega za SF proponował mi Volkla recetiger gs fis  193 cm r 27 .Długo się zastanawiałem i ????? ,ale jedna para została odłożona kto wie , może 

 

To takie narty

 

http://archiwumalleg...2903756353.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...