Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ania_:)

Ania_:)

Nowy użytkownik

• 14 postów
  • Na forum od: 01.2014
1

Napisano 01 luty 2014 - 19:26

Witajcie. Jestem na etapie rozglądania się za oferta wyjazdu do Włoch na narty w sezonie marzec 2014. Szczerze powiedziawszy nie mam doświadczenia w odwiedzaniu wielu ośrodków włoskich i moja widza na ich temat nie jest najszersza. Dlatego bardzo bym prosiła i wypowiedź osoby, które moga co nieco polecić ze względu na własne doświadczenia. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

#2 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Na forum od: 10.2011
840
  • Umiejętności: 6
  • Gromadka :D

Napisano 01 luty 2014 - 22:42

wygoda travel  ......

i wiele innych firm turystycznych tegożt ypu wyjazdy polecających

tak po mojemu

Ps.

i byc może na forum także fajna oferta zagości ...

• Ania_:) podziękował za tę wiadomość

Wszelkie moje opinie oparte są na WYJĄTKOWO SUBIEKTYWNYM oglądzie rzeczywistości - proszę nie zapominać :D

#3 Ania_:)

Nowy użytkownik

• 14 postów
1

Napisano 06 luty 2014 - 21:06

wygoda travel  ......

i wiele innych firm turystycznych tegożt ypu wyjazdy polecających

tak po mojemu

Ps.

i byc może na forum także fajna oferta zagości ...

Dzięki za odp. A czy masz coś konkretnego na myśli mówiąc firma turystyczna? Bo wiesz ja szukam czegoś naprawdę jednocześnie konkurencyjnego, a przy tym może i fajnie by było poleconego przez kogoś...jestem zdecydowana na marzec.. być może Włochy ..ale to jeszcze wszystko do przemyślenia... Będę wdzięczna za jakieś konkretne sugestie co do wyjazdu na narty w marcu ze szkoleniem..

#4 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Na forum od: 10.2011
840
  • Umiejętności: 6
  • Gromadka :D

Napisano 06 luty 2014 - 21:43

moim zdaniem, powinnaś zwrócić najpierw uwagę na pogodę / warunki śniegowe, bo sezon mamy nietypowy :D

co do szkolen, to jest tu kilka wątków na ten temat, odwiedź je po prostu i popytaj o detale (min. CS Everest i sportmaniaq jadązdaje się do Italii)

Wszelkie moje opinie oparte są na WYJĄTKOWO SUBIEKTYWNYM oglądzie rzeczywistości - proszę nie zapominać :D

#5 pierotez

pierotez

Nowy użytkownik

• Pip
  • 92 postów
  • Na forum od: 01.2007
9
  • Umiejętności: 3
  • Otwock

Napisano 07 luty 2014 - 22:39

ITAKA ma ostatnio z last minute włochy. Sam myślałem nad San Martino - za tauzena am am, przelot, fajny hotel. Ale oferty chyba tylko 1 tydzień na stronie. W tej chwili jest Cortina.

Co do nauki, fakt lepiej na forum poszukać. A i skipass w jednej cenie się trafi.

Dynastar Dermizax / Atomic M100 / ???

#6 jawor61

jawor61

Użytkownik

• Pip
  • 69 postów
15
  • Umiejętności: 7
  • Bielsko-Biała

Napisano 13 luty 2014 - 19:13

Witajcie. Jestem na etapie rozglądania się za oferta wyjazdu do Włoch na narty w sezonie marzec 2014. Szczerze powiedziawszy nie mam doświadczenia w odwiedzaniu wielu ośrodków włoskich i moja widza na ich temat nie jest najszersza. Dlatego bardzo bym prosiła i wypowiedź osoby, które moga co nieco polecić ze względu na własne doświadczenia. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Jeżeli Włochy w tym terminie to polecam Val di Sole. Pojeździsz w Madonnie di Campiglio, Marilevie, Passo Tonale z lodowcem i małe Pejo z kolejką na 3000m. Dodatkowo od 29 marca jest karnet za darmo http://www.valdisole...Free-Ski-Weeks/. Ski Free  może być też w innych rejonach http://www.skirama.it/en/free-ski/

#7 Ania_:)

Nowy użytkownik

• 14 postów
1

Napisano 16 luty 2014 - 21:39

Jeżeli Włochy w tym terminie to polecam Val di Sole. Pojeździsz w Madonnie di Campiglio, Marilevie, Passo Tonale z lodowcem i małe Pejo z kolejką na 3000m. Dodatkowo od 29 marca jest karnet za darmo http://www.valdisole...Free-Ski-Weeks/. Ski Free  może być też w innych rejonach http://www.skirama.it/en/free-ski/

Super ..dziękuję za przydatne wieści..ostatnimi czasy czytam sporo na temat Aprici. To w sumie niedaleko od Passo Tonale, ktore tez mnie ciekawi ..mogłabym dosyc sprawnie przemieścić sie tu i tam w niewielkim obszarze... A czy wyjazdy do Aprici sa spotykane i ktos wie cos wiecej na temat tego ośrodka z własnych doświadczeń? Dzieki z góry

#8 jawor61

jawor61

Użytkownik

• Pip
  • 69 postów
15
  • Umiejętności: 7
  • Bielsko-Biała

Napisano 28 luty 2014 - 15:09

Widziałem, że w Val di Sole karnet za darmo już od 22 marca br. warunek - trzeba tam zamieszkć.