Skocz do zawartości

Problem z doborem spodni


kozi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki "nietypowy" problem. Trudno jest mi dobrać spodnie narciarskie a mianowicie duża część jest  za krótka. Szukam spodni w rozmiarze XL które będą miały długość całkowitą przynajmniej 115 cm. Orientuję się ktoś może jaka firma produkuje takie spodnie, albo ma w swojej ofercie taki "dłuższy" model. Interesują mnie raczej bardziej znane marki, ale wszystkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki "nietypowy" problem. Trudno jest mi dobrać spodnie narciarskie a mianowicie duża część jest  za krótka. Szukam spodni w rozmiarze XL które będą miały długość całkowitą przynajmniej 115 cm. Orientuję się ktoś może jaka firma produkuje takie spodnie, albo ma w swojej ofercie taki "dłuższy" model. Interesują mnie raczej bardziej znane marki, ale wszystkie sugestie mile widziane.

Hej .Kozi zerknij na tą aukcje ,jak by Ci odpowiadały kurier gratis

 

http://allegro.pl/sp...3910462068.html

 

http://allegro.pl/ro...3910462124.html

 

Spodnie to 100% orginał kupione w stanach

 

jak Masz pytania proszę dzwonić nr tel w aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost 1,97 w pasie jakies 102-104.

To "klasyczne" XL dostępne na naszym rynku będą za małe w pasie i za krótkie....

Ja mam 187cm i pas 98-100 i dwie pary spodni.

Te spodnie:

http://allegro.pl/sp...3873944274.html

na długość,dla mnie są ok,w pasie lekki luz....

Przy Twoim wzroście drugie z moich będą za ciasne-więc ich nawet nie proponuję.

Szukaj takich które w opisie będą miały długość nogawki przynajmniej 117-120cm....

Może być cięzko :(

Chyba,że mogą być ciut krótsze..... :P

 

p.s sugeruję dodatkowo-szukanie spodni z szelkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki "nietypowy" problem. Trudno jest mi dobrać spodnie narciarskie a mianowicie duża część jest  za krótka. Szukam spodni w rozmiarze XL które będą miały długość całkowitą przynajmniej 115 cm. Orientuję się ktoś może jaka firma produkuje takie spodnie, albo ma w swojej ofercie taki "dłuższy" model. Interesują mnie raczej bardziej znane marki, ale wszystkie sugestie mile widziane.

Spróbuj skontaktować się ze sprzedawcami polskich marek albo wręcz z producentami. Czasem da się zamówić coś ekstra. 

Mam długonogą znajomą, co prawda na nartach nie jeździ ale kostiumy sklep zamawia dla niej ze spodniami niespotykanej długości.  

Może być też tak że producent ma w ofercie rozmiary których sklepy nie zamawiają bo nie mają wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie firmy JMP, polska firma, oni produkuja spodnie L+5 cm, XL+5cm, polecam, sam kupiłem do jazdy na Skki Trikke, się nadają bo my jeździmy w zwykłych butach i nam sa potrzebne spodnie narciarskie ale tak by zachodziły na buty, te spodnie się idealnie wpisują gdy ktoś ma długie nogi, ja kupiłem L+5cm, mam 186 cm, mam baaardzo długie nogi i jestem szczupły, waże 82 kg. Polecam.

 

http://jmpsport.com....rskiemeskie.htm

 

No i za te cenę nie kupisz nic w takiej jakości, w takich parametrach. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Znakomita większość spodni narciarskich jest właśnie za długa. Sa szyte tak jak spodnie do chodzenia w normalnych butach i trzeba kupować nieraz dwa numery mniejsze żeby spodnie nie rolowały się na butach narciarskich. Chcesz kupić dobre spodnie idź do sklepu z butem i wtedy zobaczysz. Powinno być tak, żeby spodnie można było dobrze zapiąć na cholewce a najlepiej żeby były dostępne obie klamry cholewkowe bez konieczności podciągania spodni i odpinania rzepa.

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...