Skocz do zawartości

porwane spodnie 1 cm


ssppaarrxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś może szył kiedyś spodnie lub coś takiego mam nowe bergsony i oczywiście w czasie oczekiwania na wyciąg ktoś mi przejechał po spodniach:eek: i tyle były całe. szkoda mi siana na nowe ale nie wiem czy to się szyje czy może coś bardziej fachowego jezeli ktos sie z czyms takim spotkal to prosze o pomoc pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz co się dokładnie stało - jaki to materiał i jak Ci przeciął. To tylko spodnie - zszyć się da wszystko, kwestia estetyki owego szycia - jak nowe to napewno nie będą - Ale chyba nikt nie przeciął Ci nogawki po całej długości ? i myśle że da się z tym zrobić coś sensownego.

z piankami to nie takie łatwe, zwłaszcza jak poszły obok szwa (szwu?) moje wylądowały w śmietniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piankami to nie takie łatwe, zwłaszcza jak poszły obok szwa (szwu?) moje wylądowały w śmietniku

jak dziura ma 1cm to chyba nawet samemu mozna zacerowac? poza tym pewnie na wysokosci buta to masz wiec nie jest tak zle. sam mam po jednej dziurce na wewnetrznej stronie nogawek tez ok 1 cm w piankach i nic sie z tym nie dzieje. nie mam zadnych przeciagow. nie jest to dramat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziura ma 1cm to chyba nawet samemu mozna zacerowac? poza tym pewnie na wysokosci buta to masz wiec nie jest tak zle. sam mam po jednej dziurce na wewnetrznej stronie nogawek tez ok 1 cm w piankach i nic sie z tym nie dzieje. nie mam zadnych przeciagow. nie jest to dramat.

moje pianki w kroku zrobiły mi taką wentylację:D , że jedynym ich miejscem okazał się śmietnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zrobic tak: Wytnij z materialu typu cordura lub podobnego (campus robi z niego plecaki - to taka sztywna gesta, grubo tkana plecionka) kawalek i naklej specjalnym klejem do tkanin z wierzchu... Wycinanke uformuj w jakis dosc reguilarny ksztalt - cos na wzor oryginalnej wzmacniajacej wstawki... Spodnie nie straca na estetyce, a zyskaja na wytrzymalosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...