Skocz do zawartości

Wyjazd do Bukovela sezon 2013/14


metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mamy jeszcze wolne miejsca

1381171_525082257569191_1604893429_n.jpg

 

Na plakacie błąd 5 dni skipasu.

 

Na grudzień mamy 3 wolne miejsca, na styczeń także 3 wolne miejsca

możliwe że w dodatkowych terminach 9 II 21014 do 14 II 2014 będą wolne miejsca.

I rodzi się jeszcze jeden termin w styczniu (dopytam to podam)

16 II 2014 do 21 II 2014 - podam ile wolnych miejsc

i na marzec 9-14 - podam ile wolnych miejsc.

Postrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka wie co mówi, a kolega Jaro to chyba nigdy nie przekraczał granicy na wschód i nie zna tamtejszych reguł, które niestety kosztują dużo hrywien. Jak pojedzie to zobaczy.

Sorki,

ale co Wy z tą granicą, nie jedziesz po paliwo i po fajki, jedziesz turystycznie, ostatnio siostra jechała do Lwowa na zwiedzanie, bardzo zadowolona z granicy, mimo 1 godziny w kolejce, pełna kultura. Na granicy jak zawsze nie ma zasady kiedy kolejka, ale raczej wszystko płynnie idzie. Do mojej firmy prawie codziennie przyjeżdżają sąsiedzi ze wschodu, bardzo ich wkurza nasze myślenie o Nich.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie tu ? Może nie tylko mnie zainteresuje ile kosztuje taki wyjazd bez dojazdu. Narty bez ceny, wyjazdy również - same tajemnice w tym Lublinie i okolicach.


Witam
Znów coś Tobie się pomieszało. Zerknij na plakat, są ceny terminy- co jeszcze chcesz. Dodam, że polisa to nie jest tylko NW, ale pełna polisa. OC; koszty leczenia; NNW i o ile pamiętam to i  bagaż; rozszerzona o uprawianie amatorskiego narciarstwa.
Najwyraźniej coś masz do ludzi z naszych okolic. I oczy "bielmem" zachodzą.
Nie kalkulowaliśmy ceny, bez wyjazdu. W "naszym" pensjonacie jest tyle miejsc co w autobusie. Zabierając miejsca w pensjonacie, podrożymy autobus.
Jak byś był zainteresowany, możemy znaleźć Tobie pensjonat obok.

Postrufka
 
P.S.
Wkurzają mnie osoby które, czepiają się innych. A sami postępują jeszcze gorzej. Widzisz tu cenę za dojazd jaki oferujesz?
Najwyraźniej Rumia nie jest lepsza od naszych okolic. Tyle że bardziej czepialska.
 

Mam 4 miejsca wolne na wyjazd sylwestrowy w terminie 28.12 - 01.01 lub 02.01 - kwestia ustaleń.
Wyjazd z Gdyni planuję 27.12 w godzinach popołudniowych.
Jazda na nartach 5 lub 6 dni - kwestia domówienia.
Interesują nas dwa ośrodki będące na wspólnym karnecie -Serfauss Fiss Ladis, Nauders oraz dla chetnych bardzo tanie Venet (skipas 5 dni 129 eur).
W okolicy mamy jeszcze niezawodny lodowiec Kaunertal.
Orientacyjne koszty to nocleg 23-25 eur, karnet według cennika.
Standartowo jedzenie dla chętnych mogę zabrać z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku powiem tak - ja raz w życiu popełnillam błąd i pojechałam swoim autem na Ukrainę , nie polecam , płynnie przez granice to minimum 1,5 - 2 h , drogo to jakiś koszmar , szkoda auta i nerwów , jechaliśmy z Łodzi prawie tyle co do Francji , Policja na każdym rogu w Bukowelu, odradzam , zdecydowanie polecam autokar z doświadczonym kierowca jeżeli chodzi o tamte tereny i z doświadczeniem na przejściu granicznym , sam ośrodek zrobił na mnie ogromne wrażenie , bardzo fajny, szybkie krzesła , pyszne jedzenie w knajpach , super trasy.
Pozdrawiam
Zośka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiałeś ;) po prostu jak byś zadzwonił to dowiedziałbyś się czegoś więcej jak dojechać, czy są jeszcze miejsca noclegowe, czy sami będziecie dojezdzać pod stok... Bądź miłym, a od razu ludzie widzą podtekst...

I jakie jeszcze narty bez ceny???

Ada, pił do mnie, to typowe zachowanie Jara zaślepionego nienawiścią do mojej osoby, dziwne że nie wyskoczył ze ślubami i pogrzebami bo w obrażaniu jest debeściakiem ;)

sam nie podając całkowitych kosztów swoich wyjazdów, was za język ciągnie??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku powiem tak - ja raz w życiu popełnillam błąd i pojechałam swoim autem na Ukrainę , nie polecam , płynnie przez granice to minimum 1,5 - 2 h , drogo to jakiś koszmar , szkoda auta i nerwów , jechaliśmy z Łodzi prawie tyle co do Francji , Policja na każdym rogu w Bukowelu, odradzam , zdecydowanie polecam autokar z doświadczonym kierowca jeżeli chodzi o tamte tereny i z doświadczeniem na przejściu granicznym , sam ośrodek zrobił na mnie ogromne wrażenie , bardzo fajny, szybkie krzesła , pyszne jedzenie w knajpach , super trasy.
Pozdrawiam
Zośka

Dzięki Zofija za konkretne info - wybieram kierunki bardziej na zachód  a na Ukrainę pojedziemy jak wejdzie do uni :)
 

Witam
Znów coś Tobie się pomieszało. Zerknij na plakat, są ceny terminy- co jeszcze chcesz. Dodam, że polisa to nie jest tylko NW, ale pełna polisa. OC; koszty leczenia; NNW i o ile pamiętam to i  bagaż; rozszerzona o uprawianie amatorskiego narciarstwa.
Najwyraźniej coś masz do ludzi z naszych okolic. I oczy "bielmem" zachodzą.
Nie kalkulowaliśmy ceny, bez wyjazdu. W "naszym" pensjonacie jest tyle miejsc co w autobusie. Zabierając miejsca w pensjonacie, podrożymy autobus.
Jak byś był zainteresowany, możemy znaleźć Tobie pensjonat obok.

Postrufka
 
P.S.
Wkurzają mnie osoby które, czepiają się innych. A sami postępują jeszcze gorzej. Widzisz tu cenę za dojazd jaki oferujesz?
Najwyraźniej Rumia nie jest lepsza od naszych okolic. Tyle że bardziej czepialska.

Metal nie dorabiaj ideologi tam gdzie jej nie ma - nie mam nic do lubliniaków - mało tego bardzo ich lubię wszystkich bez wyjątku - a znam paru i czasami jestem w tamtych okolicach.
Jednego osobnika z tamtych okolic nie specjalnie darzę sympatią ale on nie wlicza się do statystyk - nie mieszka w Lublinie tylko gdzieś tam obok i może przez to jest taki fałszywy, obłudny i próbuje podpuszczać oraz  wciągać innych w swoje malutkie gierki.
Znajomi prosili mnie o jakieś tanie narty i chciałem zobaczyć czy i o ile taniej wyjdzie Bukovel niż jakaś Austria niskobudżetowa, jednakże po wypowiedzi Zofiji absolutnie odechciało mi się jechać w tamte strony swoim autem. Jedynie jak już to wyjazd zorganizowany z kimś :)
Wystarczyło napisać ze macie miejsc w pensjonacie tyle co w autobusie i po temacie.
 

Ada, pił do mnie, to typowe zachowanie Jara zaślepionego nienawiścią do mojej osoby, dziwne że nie wyskoczył ze ślubami i pogrzebami bo w obrażaniu jest debeściakiem ;)
sam nie podając całkowitych kosztów swoich wyjazdów, was za język ciągnie??? :)

@ "śluby i pogrzeby "  nie są mojego autorstwa ale pozwolisz jacusiu (albo i nie - w sumie mi to lotto  ) że  będę się  nimi czasem posługiwał.
Mniej emocji z tym zaślepieniem - to że cie nie darzę sympatią ( cóż zapracowałeś sobie na to solidnie ) nie znaczy że ciebie nienawidzę - kto ci takich głupot naopowiadał?  Chyba że jest to kolejna sensacja  która rozpowiadasz na prawo i lewo szukając sposobu na rozkręcenie kolejnej aferki podwórkowej. :)
To chyba tyle - mam nadzieje że więcej nie będę musiał Wam spamować w wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy dajcie sobie siana i skończcie tą prawie "pyskówkę" bo niegodna jest ona tegoż forum. Tu wszyscy lubią się i kochają z racji wspaniałej pasii jaką jest NARCIARSTWO!!!!!!! Plissssss

 

A apeluje o to Ja - senior a także wielo, wieloletni weteran narciarski po przejściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...