Skocz do zawartości

Wycena nart


temudzin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem gdzie założyć temat. Zależy mi na wycenie nart, które posiadam. 

Chodzi konkretnie o Fischer RC4 WC SL z sezonu 05/06 z noskami kierunkowymi, natomiast zakupiłem je nowe w sezonie 06/07. Tego samego sezonu po 2tyg użytkowania skręciłem kolano na treningu. Od tamtej pory byłem z kilkanaście razy na nartach, teraz jednak ponownie skręciłem kolano i już nie pojeżdżę przez baaaardzo dłuuuugi czas. Szkoda aby taka narta się marnowała. Normalne ślady użytkowania, delikatne rysy, raz była ostrzona ręcznie, raz w dobrym serwisie we Wrocławiu. 

 

tezk.jpgImageShack.ust3r.JPGImageShack.us

 

kekn.jpgImageShack.us
Posiadam również buty z wkładką 28.5cm, Salomon Course SF 120.  to też jakiś przedział cenowy by się przydał :P  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Nie wiem gdzie założyć temat. Zależy mi na wycenie nart, które posiadam. 
Chodzi konkretnie o Fischer RC4 WC SL z sezonu 05/06 z noskami kierunkowymi

(...)

Posiadam również buty z wkładką 28.5cm, Salomon Course SF 120.  to też jakiś przedział cenowy by się przydał :P

 

Z reguły cenę weryfikuje się w/g Allegro ale buty też mnie interesują.

Podaj swoją cenę ja podam swoją i weźmiemy to na pół...mogę mieć problem z butami  bo to tylko 28,5cm - realnie czy w/g metki?

Proszę o pomiar i dł.nart?

Jeśli nie będziesz w najbliższym czasie gdzieś k/ Katowic to ja buty znajdę i przymierzę ten nr ,i odpiszę Tobie na PW czy biorę - może być?

PS Chyba niepotrzebnie zapisałeś ten ImageShack bo jakieś Mikołaje się włączają i gołe tyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły cenę weryfikuje się w/g Allegro

 

Z reguły tak, ale tych nart raczej nigdzie nie znajdę. Można powiedzieć, że są wyjątkowe... :) nowe kupowałem za 2,5tys. zł. w sezonie 06/07 tak jak pisałem. Nie mam najmniejszego pojęcia ile są teraz warte po takim użytkowaniu jak napisałem, dlatego założyłem temat na forum, oraz napisałem do kilku znajomych co jeszcze siedzą w temacie, ale na razie zero odzewu.
 

 

Jeżeli jesteście zainteresowani, to możecie napisać tutaj, bądź na PW swoją ofertę ile jesteście w stanie za nie zapłacić. 

 

 

mogę mieć problem z butami  bo to tylko 28,5cm - realnie czy w/g metki?

 

Noszę buty 44,5 z wkładkami 28,5. Mam szeroką stopę. Buty były na mnie idealne.  Skorupa ma długość 324mm, natomiast na naklejce jest rozmiar 45. Zaraz wkleję zdjęcia jak porobię, narty też zrobię w lepszym oświetleniu.


Długość nart to 166cm,  r>13. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły tak, ale tych nart raczej nigdzie nie znajdę. Można powiedzieć, że są wyjątkowe... :) nowe kupowałem za 2,5tys. zł. w sezonie 06/07 tak jak pisałem.

Noszę buty 44,5 z wkładkami 28,5. Mam szeroką stopę. Buty były na mnie idealne.  Skorupa ma długość 324mm, natomiast na naklejce jest rozmiar 45. Zaraz wkleję zdjęcia jak porobię, narty też zrobię w lepszym oświetleniu.
Długość nart to 166cm,  r>13. 

166cm to była chyba dł. max. dla tego modelu? Mogłem się domyśleć...musisz brać pod uwagę, że rocznik nart robi swoje ale jeśli mój poprzednik b...j/w będzie chciał  je zakupić to ja nie będę ich blokował a my pogadamy o butach tylko proszę mi wymierzyć (środkowa wkładka) realnie ile teraz mają bo powinny być dla mnie dobre i proszę o ewent. skany.

Te modele nart powinny jeszcze gdzieś się wałęsać po giełdach (Katowice, Kraków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji- czy te narty równią sie czyms miedzy sobą (prawa-lewa) oprócz nosków?

 

Niczym. Jak jeszcze jeździłem, to też je zamieniałem żeby krawędzi z jednych stron mocniej nie używać. Ale były kiedyś takie narty asymetryczne, tylko raczej nie komórkowe, które po wewnętrznych miały mniejszy promień skrętu. Nawet kiedyś się przejechałem, bo poznałem takiego w porządku instruktora Polaka w czechach, który mi je pożyczył na zjazd żebym mógł sprawdzić :) niezły fun. 

 

 

166cm to była chyba dł. max. dla tego modelu? Mogłem się domyśleć...musisz brać pod uwagę, że rocznik nart robi swoje ale jeśli mój poprzednik b...j/w będzie chciał  je zakupić to ja nie będę ich blokował a my pogadamy o butach tylko proszę mi wymierzyć (środkowa wkładka) realnie ile teraz mają bo powinny być dla mnie dobre i proszę o ewent. skany.

Te modele nart powinny jeszcze gdzieś się wałęsać po giełdach (Katowice, Kraków).

 

Tak, to maksymalna długość dla tego modelu. No niestety, czas robi swoje :( a ja je trzymałem, bo tak ciężko mi się z nimi rozstawać... co na nich można robić na stoku, to szok :) dodaję zdjęcia: 

 

zdj 1

 

zdj 2

 

zdj 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

166cm to była chyba dł. max. dla tego modelu? Mogłem się domyśleć...musisz brać pod uwagę, że rocznik nart robi swoje ale jeśli mój poprzednik b...j/w będzie chciał  je zakupić to ja nie będę ich blokował a my pogadamy o butach tylko proszę mi wymierzyć (środkowa wkładka) realnie ile teraz mają bo powinny być dla mnie dobre i proszę o ewent. skany.

Te modele nart powinny jeszcze gdzieś się wałęsać po giełdach (Katowice, Kraków).

 

Ja już zrezygnowałem szukam krótszych:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a to nie będą za krótkie jako SL ?

Chyba ,że jesteś lekki jak Małysz to to masz dobry wybór?!

Bo wydawało mi się  ,że przy moim 180cm i wadze 95-100kg one są za krótkie przynajmniej o 5cm!?

Do wieczora!

Jeździłem kiedyś na pożyczonych SL 155 i nawet takie rozważałem, bo jeździło się przyjemnie:-) dlatego tak "nisko mierze":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...