Skocz do zawartości

Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2014


radcom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po dłuższej nieobecności .Pozdrawiam serdecznie.. Tak się  ułożyło. Zaglądam i czytam ale się nie udzielam bo mi żal ,że w tym sezonie tak mało mogę jeździć .Dopiero byłam jeden dzień na stoku...ehhh życie...  :(

 

I teraz jeszcze w tym tygodniu się  dowiedziałam ,że 14,15 nie będę mogła(nie jest to zależne ode mnie) . Żal mi bardzo. Bo myślałam ,ze choć na Memoriał pojadę .

Zmiana terminu nie wchodzi w rachubę? Ośmielam zapytać  bo widzę,że jeszcze parę osób ma ten sam ból (gdyby chodziło tylko o mnie to nawet bym nie śmiała)

 

sally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności .Pozdrawiam serdecznie.. Tak się  ułożyło. Zaglądam i czytam ale się nie udzielam bo mi żal ,że w tym sezonie tak mało mogę jeździć .Dopiero byłam jeden dzień na stoku...ehhh życie...   :(

 

 

Cześć, właśnie się zastanawiałam gdzie przepadłaś, nawet podejrzewałam Cię o przeprowadzkę na inne forum. Życzę poprawy w tym ehhh życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do noclegów:

- w Rodarze układ jest prosty:

- 1 osoba za pokój płaci 80 zł / doba

- 2 osoby płacą za pokój 120 zł / doba

- 3 osoby - 140 

- 4 osoby - 160 , co daje na łebka dziennie 4 dyszki ( zajefajnie)

 

Ja osobiście na wsiakij słuczaj mam razererwowane 2 x 4 osoby ( w tym nasz , Michale :D)

 

Ogółem wejdzie tam >50 osób, co czyni tą placówkę znamiennie sprzyjającą naszym zamysłom

 

Liczę na obfitą obecność tak Dolnoślązaków, jak i zacnych nartostradowiczów ze Sląska, Łódzkiej Ziemi tudzież Mazowsza , Wielkopolski i Kresów obecnych ( POdkarpacie, Lubleszczyzna tudzież Mazury), bez ochyby licznie nas nawiedzą Małopolanie, Pomorzanie, Opolanie a i dla Lubuszan miejscówki wygarniemy.

 

Memoriał to nie zawody 

Mamoriał to pamięc o Jurku

Memoriał to okazja do żywego poznania się 

Memoriał to możliwość wspólnego nartowania , wymiany doświadczeń i sprzętu

Mamoriał to długie Polaków nocne rozmowy , niekoniecznie only for Man :D

 

Przyjeżdżajcie na Memoriał  - 3 dni jazdy w Polsce i Czechach, niedrogo, w świetnym towarzystwie!!

 

Wszyscy są welcome i to bardzo !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do noclegów:

- w Rodarze układ jest prosty:

- 1 osoba za pokój płaci 80 zł / doba

- 2 osoby płacą za pokój 120 zł / doba

- 3 osoby - 140 

- 4 osoby - 160 , co daje na łebka dziennie 4 dyszki ( zajefajnie)

 

Ja osobiście na wsiakij słuczaj mam razererwowane 2 x 4 osoby ( w tym nasz , Michale :D)

 

Ogółem wejdzie tam >50 osób, co czyni tą placówkę znamiennie sprzyjającą naszym zamysłom

 

Liczę na obfitą obecność tak Dolnoślązaków, jak i zacnych nartostradowiczów ze Sląska, Łódzkiej Ziemi tudzież Mazowsza , Wielkopolski i Kresów obecnych ( POdkarpacie, Lubleszczyzna tudzież Mazury), bez ochyby licznie nas nawiedzą Małopolanie, Pomorzanie, Opolanie a i dla Lubuszan miejscówki wygarniemy.

 

Memoriał to nie zawody 

Mamoriał to pamięc o Jurku

Memoriał to okazja do żywego poznania się 

Memoriał to możliwość wspólnego nartowania , wymiany doświadczeń i sprzętu

Mamoriał to długie Polaków nocne rozmowy , niekoniecznie only for Man :D

 

Przyjeżdżajcie na Memoriał  - 3 dni jazdy w Polsce i Czechach, niedrogo, w świetnym towarzystwie!!

 

Wszyscy są welcome i to bardzo !!!!

 

Szlag jasny. Jeżeli, ptfu ptfu, okaże się, znowu nie dam rady jeździć to zmolestuję syna oby zjeżdżał. On tez się widział z Jurkiem kilka razy i usłyszał to i owo od Naszego narciarskiego Przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ... Italia a ia owszem, ale takiego klimatu jak wieczorem w Rodarze, nigdzie nie znajdziesz :D

 

a takiego jak na górze Dzikowca przed pierwszym zjazdem - także tam brak 

 

Czekamy na następnych , bo było nas ostatnim razem sporo ....

 

mam nadzieję, że moje pokolenie zaprezentuje się godnie i młodzieży w tyłek włożymy :D :D :D

 

 

... może niekoniecznie na tyczkach, ale w dowolnej to macie pozamiatane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde .... znów muszę podbić, coby na wierzchu wisiało

 

chętnych brak ???? w autach będziecie spać może ???? albo namiociki z Decathlonu weźmiecie z sobą??

 

Ps. 

 

Mam nadzieję, że Admini nie będą się ociągać z  przygotowaniem GRUBEGO WORA, pełnego upominków dla uczestników zjazdu .. a jeszcze milej byłoby, gdyby co najmniej dwóch się pofatygowało ,,in persona'' ;           (jak jednego zamęczymy, to drugi obowiązki reprezentacyjne przejmie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaem !!!      Teraz ja podbiję ... 

 

Lub jest oczywisty. :rolleyes: mam nadzieję że trzymasz miejsce......:-)

 Choć myślę też ,że jest oczywisty.......normalnie przeżyć nie mogę ,że tak się ułożyło...w takim towarzystwie i przede wszystkim z jakiego powodu to spotkanie.....nie przeżyję... :(((

 

Ludzie !!! Zapisujcie się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to termin jest klepnięty - pytacze proszeni są o dostosowanie się ( jest ponad 4 m-ce zapasu!!!):

 

III Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2015 :::       06 - 08 marca 2015

 

( proszę o ten sam pokój i ekipę :D

 

Z wielkim żalem, ale termin zupełnie mi nie pasuje. jak co roku, duża ochota, ale jakoś nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin to 13-15 marca

Miejsce:góra Dzikowiec w Boguszowie - Gorcach, za opłotkami Wałbrzych

 

Co do hotelu: 

 

deklarujemy termin / noce pobytu / ilość osób i ewentualnie życzenie co do rodzaju pokoju

 

Dobór współspaczy może czasem okazać się dość przypadkowy (zwłaszcza dla spóźnialskich), ale będziecie Państwo zadowoleni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin to 13-15 marca

Miejsce:góra Dzikowiec w Boguszowie - Gorcach, za opłotkami Wałbrzych

 

Co do hotelu: 

 

deklarujemy termin / noce pobytu / ilość osób i ewentualnie życzenie co do rodzaju pokoju

 

Dobór współspaczy może czasem okazać się dość przypadkowy (zwłaszcza dla spóźnialskich), ale będziecie Państwo zadowoleni!

 

Rozumiem, że jazda w sobotę.

Czy jest opcja z uczestnictwem i noclegiem jednym z soboty na niedzielę dla dwóch, ja i syn niepełnoletni ?

Jednak przy wariancie, że śpimy w jednym pomieszczeniu, nieważne ilu osobowym.

Wolałbym aby nie był on jeszcze "przypadkowo zadowolony"  :D  ;)

 

Gdyby nie było pakietów 1 nocnych to do rozważenia 2 nocny  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...