Skocz do zawartości

Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2014


radcom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć
Zazdraszczam Wam nieustająco choć częściowo przecież byłem. No i jak widać narty całe, żeśta przywieźli więc jeździć umieta. ;)
Pozdro serdeczne

byłeś a jakże - tą lepszą swoją częścią :D :D :D Naprawdę bardzo miłe są takie spotkania na stoku!
Narty uczestniczące w spotkaniu to min: volkl speedwale SL 1sza sklepowa i komórka, Head Chip (czarny piękniś), oraz iSL, Dynki Legendy i Speed Coursy, Stockli GS komórki z dizajnem oldskulowym, Kastle BMX88 najszersze, K2 Torresa najwyrywniejsze itepe ....
Dostosowały się deski do jakości jeźdźców - komplety w jednym kawałku na rodzinne łona powróciły ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Torres 1

No i własnie to podziwiamy u Ciebie   B) skuteczność z klasą.

 

 

To była czarna?? W doborowym towarzystwie to człowiek nie patrzy po czym jedzie  ;) :lol:

 


Tadeusz namówił swojego kolegę żeby 100km po mnie odbił z trasy...to jest coś wartościowego w takich spotkaniach.

 


 

 

Ad1- ... nie wiem co odpisać :rolleyes: zaraz sodówka mi odbije :D

Ad2- no tak bo jak się jedzie to się skupia na jeździe a nie  na tym czy  czarna czy blondynka :P  a poważnie to zjechaliśmy trasą 33a i faktycznie jest oznakowana jako czarna potem od momentu gdzie przecina ją trawers (dojazdówka) pod gondolę jest oznakowana jako czerwona. Bardziej stroma jest chyba ta która leci pod gondolą ale tam brakowało już śniegu..

Ja żałuję tylko że ta zima taka uboga w śnieg bo  to co mi się akurat najbardziej tam podoba to możliwość pojeżdżenia free...właśnie tam na Chopok Juh są fajne miejsca dla początkujących w tej dziedzinie bo te żleby na Północy to już wyższa szkoła jazdy.

 

Ad3- o i to jest fajne ...

 

Poniżej kilka zdjęć jak wyglądało Południe w poprzednim sezonie:

20130408344.jpg 20130408348.jpg 20130408349.jpg

20130408350.jpg 20130408351.jpg 20130408355.jpg

 

Pozdr.Torres

 

P.S- prawdopodobnie w ten piątek będziemy znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Ci nie odbije ale na wszelki wypadek przestanę Cię chwalić ;) 

 

 

 

Ja żałuję tylko że ta zima taka uboga w śnieg bo  to co mi się akurat najbardziej tam podoba to możliwość pojeżdżenia free...właśnie tam na Chopok Juh są fajne miejsca dla początkujących w tej dziedzinie bo te żleby na Północy to już wyższa szkoła jazdy.

 

 

 

P.S- prawdopodobnie w ten piątek będziemy znowu :)

 

Jesli na początek są dobre to może w pszyszłym sezonie spróbuję  ...

 

No a wyjadu kolejnego zazdroszczę .

 

Okazuje się ,że więcej forumowiczów na Chopoku było w dzień Memoriału ...szkoda ,że się nie spotkaliśmy i pomyśleć ,że się mijaliśmy na trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 


 

Okazuje się ,że więcej forumowiczów na Chopoku było w dzień Memoriału ...szkoda ,że się nie spotkaliśmy i pomyśleć ,że się mijaliśmy na trasach.

 

Cześć.Moim zdaniem trzeba wprowadzić nakaz naklejenia na kaskach swoich nicków forumowych! :)  żeby uniknąć podobnych sytuacji jak ja dzisiaj w Val d"Alos we Francji... tzn.wyjeżdżam wyciągiem do góry kieruję się w stronę trasy a tu nagle ni stąd ni z owąt dolatuje mnie OJCZYSTY JĘZYK :ph34r: myślę sobie za dużo chyba wina do obiadu wypiłem :blink:  ale jednak nie!podjeżdżam z zaciekawieniem do rozgrzewającej się licznej grupki narciarzy i pytam młodą dziewczynę:WY ZE SKIFORUM?na to ona:NIE MY ZE SZCZECINA :D Aaaaa....no to miłego szusowania życzę :wub:  no i odjechałem w swoją stronę :( tak że warto by było o czymś takim pomyśleć,chyba że ktoś ma lepszy pomysł na rozpoznawanie się na stokach?Serdecznie Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać już wiecej,ale muszę.

Żaluje ,że mnie tam nie było..

Na nartach chyba już zapomniałem jak się jeżdz w tym sezonie, ,ale..

Zawsze bardziej od nart ,brakuje mi fajnych  ludzi których poznałem na wyjazdach.

i za którymi szczerze tęsknię,by znowu się spotkać.

Nico był taką osobą ,ale niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać już wiecej,ale muszę.

Żaluje ,że mnie tam nie było..

Na nartach chyba już zapomniałem jak się jeżdz w tym sezonie, ,ale..

Zawsze bardziej od nart ,brakuje mi fajnych  ludzi których poznałem na wyjazdach.

i za którymi szczerze tęsknię,by znowu się spotkać.

Nico był taką osobą ,ale niestety..

Edziu a co obraziłeś się >? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak co roku wypada wywołac już temat ( własnie na zasadzie 'weźmy sie i zróbcie to') ;) Memoriału Niko130 -2015 rok.

Poprzedni rok przerósł nas pogodą, pozostała nieduża ( w porównaniu z poprzednim rokiem) namiastka Memoriału na Chopoku- gdzie jeszcze był śnieg (choć z kamieniami- 2 pary nart jeszcze nie wróciły z serwisu).

Nie wiem czy wypada sie wpraszać, ale sympatyczne miejsce i perfekcyjna organizacja pierwszego Memoriału skłania mnie do pytania do Radkoma: Dzikowiec? Warto też zakreślic jakieś wstępne ramy terminu: Mysle, że pomysł z marcem ma same zalety: po feriach, szansa na dobry snieg itd (oczywiscie nie ma reguły).

Radku- przepraszam za publiczne wywołanie do tablicy - ale kto jak nie Ty.... ;)

 

PozdrawiamM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przepraszam, że jeszcze nie pisałem, jednak trochę zamętu mam z ligą. Ja oczywiście jestem gotów do organizacji Memoriału Jurka, gdyż jest to dla mnie zaszczyt. Myślę, że spokojnie możemy się przymierzać do terminu, tak by wszyscy byli zadowoleni. Oczywiście liczę na Waszą pomoc merytoryczną. Tyczki, pomiar czasu, załatwienie noclegów, przeprowadzenie zawodów, oczywiście ogarnę. Modły o mróz zanoście do Najświętszej Panienki...  :)

 

Pozdrawiam, radcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to termin jest klepnięty - pytacze proszeni są o dostosowanie się ( jest ponad 4 m-ce zapasu!!!):

 

III Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2015 :::       06 - 08 marca 2015

 

( proszę o ten sam pokój i ekipę :D

Marku, ten termin to tylko nasze propozycje, zadecyduje przecież Radkom. On tu rządzi jako gospodarz... :)

Zresztą 13-15 marca też mi odpowiada.

Wpisz mnie na listę pokojową... :D

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...