Skocz do zawartości

Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2014


radcom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Posypało w Tatrach świeżym śniegiem. Jak bym mógł zasugerować, to Kasprowy zapewne ucieszyłby Jurka...

 

Pozdrawiam, radcom

Z wielu względów już wczoraj wybrałem Chopok. Dla naszych myśli granica państwa nie będzie przeszkodą...

 

Proszę o zgłaszanie się nowych uczestników. A tych już wpisanych i tych nowych o deklarację ilości noclegów.

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielu względów już wczoraj wybrałem Chopok. Dla naszych myśli granica państwa nie będzie przeszkodą...

 

Proszę o zgłaszanie się nowych uczestników. A tych już wpisanych i tych nowych o deklarację ilości noclegów.

Tadek

 

Trochę mi to skomplikowało z paru względów(ten Chopok znaczy sie .... liczyłam po cichu ,że przejdzie jednak Kasprowy )

Jaka jest szansa na zabranie się z kimś np z Krakowa ew? (z mapy wychodzi mi ,że przez Kraków chyba z Łodzi będziecie jechać bo Tadeusz i Spiochu z Łodzi ,Kaem a Ty którędy ?

No i ew kiedy będziecie jechać?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to skomplikowało z paru względów(ten Chopok znaczy sie .... liczyłam po cichu ,że przejdzie jednak Kasprowy )

Jaka jest szansa na zabranie się z kimś np z Krakowa ew? (z mapy wychodzi mi ,że przez Kraków chyba z Łodzi będziecie jechać bo Tadeusz i Spiochu z Łodzi ,Kaem a Ty którędy ?

No i ew kiedy będziecie jechać?

My w czwartek pewnie koło 18 możemy być w Krakowie.

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie aktualna lista:

1. Sally            x 2 noce, albo x 3 noce

2. Mig12345    x 3 noce

3. Tadeusz T   x 3 noce

4. Kaem          x 3 noce

5. Śpiochu      x 3 noce

6. Marek G      x 2 noce

7. ....               x 3 noce

8. ...                x 3 noce

 

7 i 8 już prawie :)

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŠPECIÁLNA E-SHOP SEZÓNA - od10.3.2014 do 21.4.2014

Skipasy neprenosné platné v strediskách Jasná Nízke Tatry

 

Dospelí                Senior/Junior                      Deti

25 €                    20 €                                 18 €

Kúpiť
v e-shope

1 deň (s GOPASS 1-3deň)

KÚPIŤ

1 deň (s GOPASS 4-6deň)

25 €

20 €

18 €

KÚPIŤ

 

 

kopia nieco sie rozjechała..... :-(

wygląda że wystarczy kupic w eszopie na gopass.sk i jest...

gopass (kartę)  też da sie tymczasowy dostać w kasie (zanim pocztą przyjdzie własciwa karta)

 

Ktos sprawdzał ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry! planujemy się przyłączyć ale 1 max 2 dni (1 nocleg), od trzech tygodni co weekend zaliczamy słowację na 1 dzień (500km i 8h za kółkiem) - stąd trochę już się znudziło ale wychodzimy z założenia że to ostatni śnieg więc :) dajcie cynk co ze spaniem, czy macie jakieś sprawdzone kwatery… fotki dla zainteresowanych z ostatnich wypadów: http://goo.gl/aHiyZN

Ile osób???? Nocleg z soboty na niedzielę? :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...