Skocz do zawartości

Odzież / akcesoria z LIDLA


kerju

Rekomendowane odpowiedzi

po 10-ciu wypadach narciarskich w tym sezonie, mogę uczciwie napisać, że zakup kurtki w Lidlu był całkiem rozsądnym posunięciem - nic się nie rozleciało ani nie uszkodziło ( a zaliczyłem bardzo podłą glebę z lądowaniem w lesie), wszystkie zamki działają, w kurtce się nie pocę, ani razu nie zmarzłem

 

ogólnie - jak na swoją cenę - jest ok


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Linię sportową z Lidla produkuje Crivit . 

Oczywiście to nie jest prawda! Crivit to marka własna Lidla, tak jak Wed'ze czy Artengo są markami Decathlonu. Handlowcy Lidla kontraktują w różnych fabrykach produkcję z logo Crivit. Na cenę składa się efekt skali. Lidl to europejski gracz posiadający kilka tysięcy sklepów.  Wystarczy 10 kurtek na sklep pomnożona przez np 2000 tys sklepów i 2-3 kampanie w sezonie. Robi się z tego ilość wystarczająca do wyprodukowania kurtki niezłej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie! Marża dyskontowa jest zupełnie inna niż marża sklepów (firm) wyspecjalizowanych w sprzedaży ubrań sportowych! Cena robi się mega atrakcyjna. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

.....  kupiłem w markecie spodnie za 59zł.....

..... Niczego się nie spodziewałem po tym ubraniu poza tym że w nich nie będzie mi  zimno i nie będą przemakać.

Swoją rolę spełniły . Dwa sezony wytrzymały .

Teraz niestety z pociętymi nogawkami ( moje błędy w technice jazdy) trafią do "kosza .....            

....... nie zniszczyłem sobie podczas nauki lepszego sprzętu... 

..... Co i za ile to kwestia indywidualna uzależniona od :

        -    ....   ....

        - Na jakim etapie nauki jesteśmy ....

 

(żeby skrócić i wyostrzyć trochę pociąłem - wybacz) 

Mogłem TU coś napisać ale doszedłem do wniosku że nie ma potrzeby bo idealnie trafiłeś w sedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memu znajomemu rękawice rozleciały się w drugim dniu.

Kurtka "narciarska" puściła farbę a spodnie przemakały na pupie!

Na szczęście z reklamacją nie było problemu - odzyskał pieniążki , dołoży troszeczkę i na przyszły sezon kupi coś "bardziej markowego" z promocji.

 

Generalnie odzież do kościoła lub po nartach i to przy słonecznej pogodzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Będzie 23, brałem rozmiar na siebie, obcisły, bo on ciut mniejszy. Kupowałem dla dorosłego. Kowalczyk poleca;-) PS dla dzieciaków też coś zalega, choć może słabsze parametrycznie, nie interesowałem się.

Myślałem, że nieco młodszy ;) .

 

Na koniec sezonu (kwiecień) lub na początek (wrzesień) Skiteam robi czyszczenie magazynów z odzieży dziecięcej. Trafiają się czasem perełki - spodnie dla młodego na 140 cm wzrostu Salomona - 129 zł membrana 20 000/20 000.  Czasem też można kupić fajne kurtki dziecięce w Quiksilverze (Factory) po 149 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...