Skocz do zawartości

Odzież / akcesoria z LIDLA


kerju

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff jak tu gorąco. rycho65, wyraziłeś swoją opinię nt lidlowskich produktów więc pozwól i innym się wypowiedzieć (post, że kolega wyżej niepowinien w ogóle zabierać głosu jest nie na miejscu, zważywszy, że jesteśmy na forum, gdzie każdy ma prawo wyrazić swój pogląd na dany temat). To, że nie jesteś zwolennikiem produktów dyskontowych już wiemy, ale wprowadzasz niepotrzebne napięcie w wątku. Tyle z mojej strony. PS poleci ktoś dobre rękawice w rozsądnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak tobie odpisać?

Pominę te bzdurne wyliczanki skoro nie potrafisz wybrać i w ogóle słabo się znasz na zakupach.

Jak sadzę już dokonałaś wyboru tej z Lidla i uważasz ten wybór za najlepszy na świecie - tak trzymać!

 

Anieli święci, jakie wyliczanki?

 

Jak byś śledził wątek to byś wyczytał właśnie wyliczanki jakie miałam lub mam rzeczy z Lidla oraz to jaka jest ich żywotność i jakość /akurat kurtki i spodni lidlowych nie miałam, nie mam i mieć nie będę zapewne/. Wróć sobie do posta nr.55 /widzę że nawet mi za niego podziękowałeś :D/

 

To czy mi odpowiadają rzeczy z Lidla to nie jest ważne /akurat nie bardzo jestem zachwycona/ ale nie znoszę tego jeśli ktoś potępia innych w czambuł bo mają chęć tanio pojeździć na nartach. 

 

Przypominam że wątek miał traktować o odzieży a nie o ich użytkownikach. 

 

 

A o odzieży jeszcze dodam taką ciekawostkę. Piszemy tu o próbach ognia, wody i nie wiadomo czego jeszcze. Tymczasem przejeździłam regularnie 2 sezony i na jakieś szczególnie ekstremalne warunki pogodowe nie natknęłam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A o odzieży jeszcze dodam taką ciekawostkę. Piszemy tu o próbach ognia, wody i nie wiadomo czego jeszcze. Tymczasem przejeździłam regularnie 2 sezony i na jakieś szczególnie ekstremalne warunki pogodowe nie natknęłam się.

Życzę dużo satysfakcji z udanych zakupów i jak najmniej ekstremalnych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleci ktoś dobre rękawice w rozsądnej cenie?

No ja polece ale musisz mieć trochę szczęścia i Tkmaxxa pod nosem. Mają tam fajne rękawice ziener za 50 zł. Jak się będą sprawować nie wiem ale widać dobre wykonanie, dobre materiały i jakas pewnie ich membrana cos tam tex ;) W każdym razie ja zakupiłem skuszony ceną do jakości a i firma też nie typowo makrowska :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale twoje produkty (odzież zimowa/ sportowa) z Lidla nie spełniają żadnych norm, przynajmniej tych polskich dla polskich warunków atmosferycznych! 3tys. jak napisali w reklamówce - nie na kurtce to min. ale chyba dla włoskich Dolomitów w pełnym słońcu!?

Naprawdę nie warto już o tym pisać.

PS Jeśli potrzebujesz bdb kurtki na start lub na parę sezonów i jako drugą lub trzecią - kup sobie Brugi j/w (dostępny tylko przez allegro i w sklepie firmowym w B-B po uzgodnieniu) czyli model 4AGR(10tys.) - to tylko 229zł z 449! Jeśli masz trochę więcej złPL i chcesz się poczuć jak instruktor to idź do Małachowskiego (kurtka ski 8/12tys poczwórnie klejona membrana - specjalny model dla instruktorów, są też gacie w podobnej cenie po 599zł!) Można jeszcze zaglądnąć do Blizzarda w Mikołowie ale tam ostatnio same s-ki w super cenach!

"Myślę o Porsche ale jeżdżę Śkodą a nie jakąś Syrenką z Lidl to min. ale chyba dla włoskich Dolomitów w pełnym słońcu!?a!" ;)

.ale twoje produkty (odzież zimowa/ sportowa) z Lidla nie spełniają żadnych norm, przynajmniej tych polskich dla polskich warunków atmosferycznych! 3tys. jak napisali w reklamówce - nie na kurtce  to min. ale chyba dla włoskich Dolomitów w pełnym słońcu!?

Rychu tak się zastanawiam czy Ty masz jakąś wiedzę na to co wypisujesz ,czy tylko piszesz byle pisać ,a przeważnie są to niestety brednie

 

Pomyśl logiczne .Jak napisałeś? Dolomity tak. słoneczko pięknie grzeje,  sztruksik więc jazda na maxa i to intensywnie co się dzieje ? pocimy sie tak i teraz dobrze że kolejek nie ma bo nie chciałbym stać w kolejce koło kogoś spoconego i o nie przyjemnym zapachu bo niby gdzie i jak ma się wydostać para wodna z tej kurteczki 3000 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma boja, jak para nie ucieka to i zapach nie wyjdzie więc jesteś bezpieczny. 

Poza tym trudno, napiszę - pot śmierdzi jak się zepsuje więc u osoby nie myjącej się i nie zmieniającej bielizny. Jednorazowe przepocenie a potem wymycie się i wypranie nie ma siły rażącej.

 

I jeszcze coś dorzucę. Chyba nie da się w jednej kurtce  zapiętej po czubek nosa  oblecieć wszystkich warunków. Membrana fajna jest ale nie oczekujmy od niej cudów. Przy dużym wysiłku i gorejącym słońcu trzeba rozpiąć zawory pod pachami tak czy siak. Albo po prostu zdjąć kurteczkę  i jeździć w polarku, shellu czy co tam kto ma bo przecież ta nieprzemakalność wówczas potrzebna jak umarłemu kadzidło. 

 

Jak tak czytam to poraża mnie brak wentylacji w butach narciarskich. 

Tomal, jak Ci się stoi obok użytkowników niewentylowanych butów narciarskich? Zabójczo? Niektórzy po zjeździe luzują klamry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale twoje produkty (odzież zimowa/ sportowa) z Lidla nie spełniają żadnych norm, przynajmniej tych polskich dla polskich warunków atmosferycznych! 3tys. jak napisali w reklamówce - nie na kurtce to min. ale chyba dla włoskich Dolomitów w pełnym słońcu!?

Naprawdę nie warto już o tym pisać.

PS Jeśli potrzebujesz bdb kurtki na start lub na parę sezonów i jako drugą lub trzecią - kup sobie Brugi j/w (dostępny tylko przez allegro i w sklepie firmowym w B-B po uzgodnieniu) czyli model 4AGR(10tys.) - to tylko 229zł z 449! Jeśli masz trochę więcej złPL i chcesz się poczuć jak instruktor to idź do Małachowskiego (kurtka ski 8/12tys poczwórnie klejona membrana - specjalny model dla instruktorów, są też gacie w podobnej cenie po 599zł!) Można jeszcze zaglądnąć do Blizzarda w Mikołowie ale tam ostatnio same s-ki w super cenach!

"Myślę o Porsche ale jeżdżę Śkodą a nie jakąś Syrenką z Lidla!" ;)

 

Nie to, że się czepiam, ale porównujesz produkt za 100 złotych z produktem dwa razy droższym. Ja wiem, że narciarstwo to nie jest sport dla biednych, no ale. Jeśli ktoś chce sobie przez tydzień w roku pozjeżdżać na nartach, pewnie też nie ma super kondycji/ umiejętności, to i ani się jakoś nie poci, ani nie siedzi w tej kurtce przy -20 czy zacinającym śniegu. Już nie mówiąc, że nie jest to zabójcze, jedynie wpływa na komfort.

I być może woli wydać 500 złotych na cztery kurtki dla całej rodziny, niż jedną czy dwie sztuki. Każdemu według potrzeb.

A większość ludzi i tak nosi te kurtki jako sportowe, zimowe ;) i gór z bliska nie widziały.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rychu tak się zastanawiam czy Ty masz jakąś wiedzę na to co wypisujesz ,czy tylko piszesz byle pisać(...)

 

Już dawno skończyłem z twoją niewiedzą a ty wciąż to ciągniesz. Czyżbyś był "nasmarowany" przez samego o.dyrektora?

Kolejny raz zapraszam cię na śląskie jeżdżenie a przyjedź to tak tobie dobrze nasmaruje narty ,że do swojej 1-ki dopiszesz 0! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno skończyłem z twoją niewiedzą a ty wciąż to ciągniesz. Czyżbyś był "nasmarowany" przez samego o.dyrektora?

Kolejny raz zapraszam cię na śląskie jeżdżenie a przyjedź to tak tobie dobrze nasmaruje narty ,że do swojej 1-ki dopiszesz 0! :D

 

Ja czegoś nie rozumiem, mogę?

to jest jakaś forma "kto się czubi, ten się lubi?" Czy Wy tak serio macie taki sposób dyskusji, dosyć... hmm, niecodzienny? Normalnie na żywo ludzie starają się jednak nie mieszać interlokutora z błotem, to nie jest wcale taka zła praktyka ;)

Bo postronni czytelnicy to albo przyniosą sobie popcorn i będą obserwować igrzyska, albo - co wrażliwsi - pójdą sobie i słowa nie dorzucą, zwłaszcza użytkownicy - a nie wierzę, że ich nawet tu na forum nie ma.
Tylko wobec żywej dyskusji może nie mają ochoty być obrzucani błotem, i ciężko im się dziwić.

 

 

Wracając nieudolnie to tematu:

Spytałam o ofertę w sumie podobną chyba, bo z Tchibo. ( http://www.tchibo.pl...t400022779.html )

Ci jednak pozycjonują się, sądząc po cenach, znacznie wyżej. Na pewno więcej inwestują w design. Szkoda, że nie wiadomo, kto to wszystko produkuje. Parametry kurtek chyba przeciętne.

 

Ale może są użytkownicy? W ofercie mają wszystko, od bielizny, kończąc na kasku i goglach.

 

Czy np. kask jest coś wart?

http://www.tchibo.pl...p400044482.html

(poza rozczulającym opisem "O takiej samej konstrukcji jak kask „Cratoni Reflex”, który w teście kasków narciarskich i snowboardowych ADAC (Niemieckiego Automobilklubu) otrzymał ocenę „dobry” (w teście 16 kasków), ADAC ski 2011" ).

 

Na pewno kombinezony dziecięce są popularne nie tylko wśród Polaków, widać ich sporo na alpejskich stokach. Jakościowo bez szału, potrafią przemakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając nieudolnie to tematu:

Spytałam o ofertę w sumie podobną chyba, bo z Tchibo. ( http://www.tchibo.pl...t400022779.html )

Ci jednak pozycjonują się, sądząc po cenach, znacznie wyżej. Na pewno więcej inwestują w design. Szkoda, że nie wiadomo, kto to wszystko produkuje. Parametry kurtek chyba przeciętne.

no właśnie - parametry średnio cienkie, a ceny x2,5 w stosunku do dyskontowych

 

pewnie szyją je te szczęśliwe kury z chowu ściółkowego - stąd takie oczekiwania finansowe :)

 

odzież tchibo wygląda całkiem ok, chociaż ja nic nie mam do zarzucenia kupionej przeze mnie kurtce z lydla

 

lidl4.jpg

 

o "parametrach" wypowiem się po przetestowaniu na Dzikowcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszona ceną zakupiłam onegdaj bieliznę z Lidla, tą która była po 22zł za sztukę i powiem tak: d...y nie urywa, ale za taką cenę nie spodziewałam się super jakości. Stylistyka ok, rozmiary (przynajmniej damskie) zawyżone - S jak dla mnie to M. Co do wartości użytkowych, to jeszcze się nie przekonałam, ale na pierwszy rzut oka użyłabym jej raczej w chłodniejsze dni, bo ma od wewnątrz lekką ocieplinę. No ale mi o to właśnie chodziło, bo nie lubię marznąć i nie pocę się jakoś strasznie. Jednak myślę, że osoby, którym zależy na czymś dobrze oddychającym, nie byłyby zadowolone.  ;)

Też udałam się do Lidla na oględziny ale jednak wyszłam z pustymi rękami. Ta bielizna może i będzie ciepła ale jak złapie wilgoć to kapota, będziesz jeździć cały dzień z mokrymi portkami. Akurat w tym wypadku warto dołożyć i kupić coś porządnego ze srebrem, takie moje zdanie. Oczywiście skuszonych ceną osób nie brakowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stylistyka ok, rozmiary (przynajmniej damskie) zawyżone - S jak dla mnie to M.

 

Dyskontowe fatałaszki /lidl., aldi, chyba biedra/ mają takie widełki rozmiarowe że S to 36-38, M to już 40-42. 

Jak już pisałam do posiedzenia przed komputerem te kalesonki są przyjemniutkie całkiem, nie narzekam. Tyle że ja kupiłam bo były ładne, leżały w pełnym asortymencie, miały atrakcyjną dość cenę i nikt się nie przepychał.

 

 

to jest jakaś forma "kto się czubi, ten się lubi?"

 

Oj Madzia, za rzadko bywasz na forum. Przed i po sezonie zaczyna się robić jakoś tak nerwowo. To taka świecka tradycja że leszcze / w tym i ja, żeby nie było/ szamoczą się w jakimś mało istotnym wątku bo o samym narciarstwie nie mogą się wypowiadać bo zostaną zmiażdżeni :D

 

Spytałam o ofertę w sumie podobną chyba, bo z Tchibo. ( http://www.tchibo.pl...t400022779.html )

Ci jednak pozycjonują się, sądząc po cenach, znacznie wyżej. Na pewno więcej inwestują w design. Szkoda, że nie wiadomo, kto to wszystko produkuje. Parametry kurtek chyba przeciętne.

 

 

Z mojego doświadczenia rzeczy z tchibo są trwalsze. Są też lepiej wykończone /brak wystających nitek, równiejsze szwy/, materiał lepiej znosi pranie wiec musi być droższy. O parametrach nic nie wiem ale widzę że oferta obejmuje różne segmenty. Od najtańszego w cenie Lidlowej /bielizna drapana wewnątrz po 50 zł chyba za komplet/ do takich za kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie, spodni w takich kolorach za tę cenę nie kupicie, jakość odpowiednio obniżona jak i cena.

 

W tamtym roku kupiłem zielone (ładnie świecące na stoku ;) ) nie wytrzymały pełnego sezonu, na zakończenie sezonu w Kazimierzu puściły na szwie w kroku, reklamacja i w tym roku z pełnym przekonaniem kupiłem kolejne, tym razem świecące żółte także jako zapas.

 

Kupione jako zapas i do jazdy w temperaturach 0 stopni i więcej (podstawowa para z Decathlonu, czarna i cieplutka, na wiosennym słoneczku nie daje rady).

 

Po ostatnich opiniach już wiem, że oprócz koloru dostałem +3 do jazdy więc tym bardzie warto było kupić.

 

Zaryzykowałem też zakup kasków dla rosnących dzieciaków, za 99 pln nie widziałem nigdzie kasków z regulacją i zamykaną wentylacją.

 

Odnośnie rękawiczek z tamtego roku kupiłem dla żony i za klika godzin wróciły jako zwrot na półkę do sklepu tragedia, tak jak przy każdych zakupach towar trzeba oglądać i samemu ocenić co jest warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zaryzykowałem też zakup kasków dla rosnących dzieciaków, za 99 pln nie widziałem nigdzie kasków z regulacją i zamykaną wentylacją.

(...)

Regulacja dopasowania ,jak w niektórych kaskach rowerowych ,była z tyłu (pokrętło) ,a czym się regulowało tę wentylację?

Macałem ten kask (firma C....(?) pasował mi XL) ale wstrzymałem się z zakupem bo podobno w Biedronce mają być te same za 69zł! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nas rozpieszczają - tym razem trochę turystki dali na półki :)
Rzucili do Lidla buty "outdorowe " firmy Crivit po 69 pln.
Jako turystyczne to za bardzo się nie nadają i wyglądają obleśne ale jako robocze będą idealne. Są jeszcze takie ala gumofilce wiązane z ociepliną w środku - super nadają się do pracy ogrodowych lub odśnieżania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nas rozpieszczają - tym razem trochę turystki dali na półki :)
Rzucili do Lidla buty "outdorowe " firmy Crivit po 69 pln.
Jako turystyczne to za bardzo się nie nadają i wyglądają obleśne ale jako robocze będą idealne. Są jeszcze takie ala gumofilce wiązane z ociepliną w środku - super nadają się do pracy ogrodowych lub odśnieżania.

Jarek tu masz porządne robocze buty , a nie to badziewie z Lidla

 

 http://allegro.pl/li... robocze urgent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nas rozpieszczają - tym razem trochę turystki dali na półki :)
Rzucili do Lidla buty "outdorowe " firmy Crivit po 69 pln.
(...)

Na lekki trekking (po dolinkach) wystarczające jeśli są to te o których myślimy (siostrzeniec kupił na Allegro za 20zł jako nowe bo nie używane), także przed i po nartowaniu a nogi wypoczywają - za to mało trwałe! Oczywiście trwalsze i twardsze są te robocze ale też na 1 sezon do 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnosząc sie do jednego z pierwszych postów w tym wątku może mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica między skarpetą z Lidla a skarpetą "markową" ?
Czy przy komforcie wazny jest także komfort że na skarpety wydało się 150zł?

Bierz te z Lidla - są pewnie najlepsze.
Tak przy okazji "pomacałem " gogle sprzedawane w Lidlu jako narciarsko snowboardowe- patologia straszna. Szkoda tych 40 złociszy - lepiej dołożyć i kupić coś sensownego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...