Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaro323

jaro323

Strażnik muld :)

• PipPipPipPipPip
  • 2289 postów
  • Na forum od: 02.2011
1492
  • Umiejętności: 7
  • Rumia

Napisano 31 październik 2013 - 12:05

Mam 2 miejsca wolne na wyjazd sylwestrowy w terminie 28.12 - lub 02.01 - 6 dni na nartach
Wyjazd z Gdyni planuję 27.12 w godzinach popołudniowych.
Jazda na nartach 6 dni.
Interesują nas następujące ośrodki - Zillertal, Kitbuhel, Skiwelt gdzie chce zrobić coś na zasadzie skisafari - czyli objazdówkę po w/w ośrodkach .
Impreza sylwestrowa planowana jest w przytulnej dyskotece niedaleko pensjonatu.
Koszty - dojazd 450 pln, noclegi w pensjonacie ze śniadaniem 35 euro x5.
Ostatnie dwa miejsca.

#2 johndoe2

johndoe2

Nowy użytkownik

• Pip
  • 87 postów
  • Na forum od: 01.2012
51
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 01 listopad 2013 - 22:41

Biore 2 miejsca, będziemy z żoną do odbioru ze Szczecina.

#3 igi.jeep

igi.jeep

Nowy użytkownik

• Pip
  • 40 postów
  • Na forum od: 03.2012
5

Napisano 02 listopad 2013 - 21:00

my tez wstępnie zaklepujemy 2 miejsca i czekamy na info.

#4 laryzbyszko

laryzbyszko

Użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 02.2009
13
  • Umiejętności: 8
  • w-wa

Napisano 03 listopad 2013 - 02:15

Jeżeli znalazłyby się jeszcze 2 miejsca, to prosiłbym o info na priv.

#5 skimati

skimati

Nowy użytkownik

• 14 postów
  • Na forum od: 11.2013
0
  • Umiejętności: 6

Napisano 11 grudzień 2013 - 00:09

Czesc Jaro,

Masz jeszcze wolne miejsca na ten wyjazd?

Pzdr

#6 bryan2000

bryan2000

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2013
0

Napisano 17 grudzień 2013 - 11:44

Czesc ,

Macie jeszcze wolne miejsce?

#7 jaro323

jaro323

• PipPipPipPipPip
  • 2289 postów
1492
  • Rumia

Napisano 18 grudzień 2013 - 11:41

W tej chwili jest komplet ale sytuacja jest rozwojowa gdyż dwie osoby nie są do końca pewne czy będą jechały.

#8 skimati

skimati

Nowy użytkownik

• 14 postów
0

Napisano 18 grudzień 2013 - 16:55

Wiadomo kiedy cos bedzie potwierdzone? Jesli info byloby odpowiednio wczesniej to jestem na 100% zainteresowany tymi dwoma miejscami.

Jedziecie ostatecznie na 5 czy na 6 dni jazdy? (dla mnie optymalnie byloby 6 dni, ale dostosujemy sie)

#9 jaro323

jaro323

• PipPipPipPipPip
  • 2289 postów
1492
  • Rumia

Napisano 19 grudzień 2013 - 16:05

Wyjaśniło się z tymi wolnymi miejscami - aktualnie mam dwa miejsca wolne w aucie i na kwaterze.

#10 skimati

skimati

Nowy użytkownik

• 14 postów
0

Napisano 19 grudzień 2013 - 16:21

Zaklepane! :)

#11 sese

sese

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1558 postów
  • Na forum od: 02.2007
1446
  • Wrocław

Napisano 19 grudzień 2013 - 17:07

Jaro daj znać kiedy i gdzie będziecie w Zillertalu. My na 99% zamiast w salzburgerlandzie wylądujemy w Mayrhofen.

Będziemy tam od 27.12 i zaczniemy nocną w Kaltenbergu (o ile zdążą naśnieżyć do samego dołu). Potem kolejne 4 dni będziemy bujać się po całej dolinie (najprawdopodobniej 1 raz Tux, 2 razy Penken/Eggalm/Rastkogel i 1 raz Hochzillertal/Hochfugen). Najmniej lubianą przez nas Arenę tym razem odpuścimy.

#12 jaro323

jaro323

• PipPipPipPipPip
  • 2289 postów
1492
  • Rumia

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:46

Zaklepane! :)

Zamiast pokoi ze śniadaniem udało się załatwić standardowy apartament z kuchnią tarasem itd. Skimati deklarował udział ale ewentualnych chętnych na te dwa ostatnie miejsca proszę o informację na pw gdyby się się matiemu odwidziało.

Jaro daj znać kiedy i gdzie będziecie w Zillertalu. My na 99% zamiast w salzburgerlandzie wylądujemy w Mayrhofen.
Będziemy tam od 27.12 i zaczniemy nocną w Kaltenbergu (o ile zdążą naśnieżyć do samego dołu). Potem kolejne 4 dni będziemy bujać się po całej dolinie (najprawdopodobniej 1 raz Tux, 2 razy Penken/Eggalm/Rastkogel i 1 raz Hochzillertal/Hochfugen). Najmniej lubianą przez nas Arenę tym razem odpuścimy.

Pomyśle kiedy tam pojeździmy i dam znać - ze dwa albo i trzy dni mamy zamiar spędzić w Zillertal także możemy się złapać na jakieś małe pszeniczne :)

#13 skimati

skimati

Nowy użytkownik

• 14 postów
0

Napisano 20 grudzień 2013 - 07:36

Skimati deklarował udział ale ewentualnych chętnych na te dwa ostatnie miejsca proszę o informację na pw gdyby się się matiemu odwidziało.

Nic sie nie odwidzialo i odwidziec nie zamierza, wiec nie robilbym innym nadziei na zwolnienie miejsc ;)

#14 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3456 postów
  • Na forum od: 01.2008
2033
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 20 grudzień 2013 - 11:45

Mam kilka wolnych miejsc na Sylwka, w busie i na kwaterze - program poniżej.

Wyjazd z Krakowa, przez Śląsk.

Bawimy się, jeździmy razem z ekipą z 3M, choć mieszkamy gdzie indziej - ale nie daleko :)

Z tego co wiem na miejscu będą jeszcze inni znajomi - nudy nie będzie :)

Więcej szczegółów jeszcze dziś.

A tak witaliśmy Nowy Rok niemal rok temu :)

http://www.skiforum....lenie/?p=428123

Fotki akurat tylko z imprezy sylwestrowej (impreza jest za free). Niestety nigdy nie udało się uzupełnić relacji z tego wyjazdu - więc w skrócie - jeździliśmy w Kitzbühel, St. Johann, Fieberbrunn i w SkiWelt - Wilder Kaiser Brixental... czyli jakieś parę setek km tras. W tym roku chcemy dla odmiany włączyć Zillertal Arena do programu - zapraszam :)

post-12442-1381152216,8354.jpg

post-12442-1381152216,5562.jpg

Mam 2 miejsca wolne na wyjazd sylwestrowy w terminie 28.12 - lub 02.01 - 6 dni na nartach
Wyjazd z Gdyni planuję 27.12 w godzinach popołudniowych.
Jazda na nartach 6 dni.
Interesują nas następujące ośrodki - Zillertal, Kitbuhel, Skiwelt gdzie chce zrobić coś na zasadzie skisafari - czyli objazdówkę po w/w ośrodkach .
Impreza sylwestrowa planowana jest w przytulnej dyskotece niedaleko pensjonatu.

Hintertux 25-28.07, zapraszam :). (update: 23.03.2020)tanie szkolenia ...carve diem • Moja strona - zapraszam

#15 Ropóh

Ropóh

Użytkownik

• PipPipPip
  • 516 postów
  • Na forum od: 03.2011
167
  • Umiejętności: 5
  • Wrocław-Oława

Napisano 20 grudzień 2013 - 18:01

Mam kilka wolnych miejsc na Sylwka, w busie i na kwaterze - program poniżej.

Wyjazd z Krakowa, przez Śląsk.

Bawimy się, jeździmy razem z ekipą z 3M, choć mieszkamy gdzie indziej - ale nie daleko :)

Z tego co wiem na miejscu będą jeszcze inni znajomi - nudy nie będzie :)

Więcej szczegółów jeszcze dziś.

Dobra Krzychu,

To dawaj te szczegóły, cobym miał argumenta do pracy nad kobietą.

W rywalizacji krawat kontra narty, wolałbym żeby wygrały narty  :P  

Mam skręty  :ph34r: 

#16 Felipe

Felipe

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • Na forum od: 01.2013
4
  • Kraków (tymcz.)

Napisano 20 grudzień 2013 - 18:57

Ja bym był z dziewczyną zainteresowany. Kwestia kosztów za nocleg i skipass.

[COLOR="#0066cc"][FONT=Book Antiqua]swoosh, swoosh[/FONT][/COLOR]
Śląsk to nie Śląskie!

#17 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3456 postów
2033
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 20 grudzień 2013 - 20:16

Dobra Krzychu,

To dawaj te szczegóły, cobym miał argumenta do pracy nad kobietą.

W rywalizacji krawat kontra narty, wolałbym żeby wygrały narty  :P  

Skipass na 6 dni jazdy, ok. 240 euro - zależnie od programu, ośrodków itd. (całe Kitzbüheler Alpen, ok. z ew. wariantem na Zillertal Arenie).

Można wybrać opcję jazdy tylko w Kitzbühel - wtedy 6 dni to 233 euro ...w mojej ocenie jednak nie warto rezygnować z innych ośrodków :)

Kwatera, w centrum miasteczka, ze śniadaniami (5x) - razem ok. 140 euro. To jest Sylwester więc i tak cenę udało się utargować OK.

Dojazd (Kraków, Katowice, Gliwice itd.), jazda nam miejscu - 400 zł.

Impreza sylwestrowa - free, w knajpce w centrum, ...rok temu było b. fajnie, tylko niektórych wyniosło gdzieś na szczyty ;) :)

W miasteczku "coś się dzieje" - ludzie fajerwerki itp. Razem do kupy będzie nas kilkanaście osób.

Wyjazd w piątek 27.12, jazda 6 dni, powrót w nocy 2/3 stycznia ( w Krakowie jesteśmy ok. 2-3 w nocy).

Ja bym był z dziewczyną zainteresowany. Kwestia kosztów za nocleg i skipass.

Koszty masz wyżej.

Z Krakowa mogę zabrać z domu, skontaktuj się ew. szybko, bo ja muszę szybko działać.

Nr tel. jest w moim profilu.

Miejsc nie ma zbyt wiele.

Możemy ew. jeszcze rozważyć jakieś przesunięcia +/- 1 dzień, ew. wydłużenie lub skrócenie jazdy ...ale to już konkretnie, z konkretnymi ludźmi, na telefon.

Zapraszam :)

Hintertux 25-28.07, zapraszam :). (update: 23.03.2020)tanie szkolenia ...carve diem • Moja strona - zapraszam

#18 Ropóh

Ropóh

Użytkownik

• PipPipPip
  • 516 postów
  • Na forum od: 03.2011
167
  • Umiejętności: 5
  • Wrocław-Oława

Napisano 20 grudzień 2013 - 22:00

(całe Kitzbüheler Alpen, ok. z ew. wariantem na Zillertal Arenie).

Dojazd (Kraków, Katowice, Gliwice itd.), jazda nam miejscu - 400 zł.

Czyli powtórka z zeszłorocznego sylwestra + Zillertal. Może być. I tak poprzednio nie objechaliśmy wszystkiego. Jestem chętny (+ Ropóhowa) na jak najdłuższy wyjazd.

I znowu będę musiał jechać na ten Górny Śląsk  :(

Mam skręty  :ph34r: 

#19 jaro323

jaro323

• PipPipPipPipPip
  • 2289 postów
1492
  • Rumia

Napisano 20 grudzień 2013 - 22:08

Krzychu nawet nie wiedziałem że takie zdjęcia z tej imprezy masz - podeslij coś więcej na dropboxa z tego wyjazdu.

Czyli powtórka z zeszłorocznego sylwestra + Zillertal. Może być. I tak poprzednio nie objechaliśmy wszystkiego. Jestem chętny (+ Ropóhowa) na jak najdłuższy wyjazd.

I znowu będę musiał jechać na ten Górny Śląsk  :(

Mniej więcej powtórka - śpimy chyba niedaleko także jakieś spotkania integracyjne czy też startery przed dyskoteką można urządzać u nas w apartamencie - miejsca powinno być wystarczająco dla wszystkich. Tą część Zillertal chyba najrzadziej odwiedzałem więc chętnie tam posiedzę ze dwa dni:)
  • gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#20 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3456 postów
2033
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 21 grudzień 2013 - 21:38

Mniej więcej, ale źle tam nie jest - zwróć uwagę, że tam gdzie jeździliśmy było dość luźno na stokach i do wyciągów żadnych kolejek właściwie. Na Sylwka to nie jest oczywiste skoro obłożenie tych milionów łóżek sięga niemal 100% (drogie hotele mają jeszcze coś wolnego o ile wiem).

Poza tym, tam nie próżnują - w Kitzbühel, a dokładniej w Jochberg postawili nową długą gondolę zamiast starych patologii, a ta obsługuje akurat b. fajne trasy, na Arenie też jest nowe krzesło, w ub. roku nie byliśmy na Steinplatte - całkiem fajne miejsce na jeden dzień, ośrodek transgraniczny - austriacko... właściwie to tyrolsko-salzbursko-bawarski :) ...itd. nudy nie będzie :)

I znowu będę musiał jechać na ten Górny Śląsk :(

Teraz możemy spotkać się bliżej ciebie. Np. Gliwice (nie Kato) - z Wrocka masz raptem 160km? :)

Radek  - skontaktuj się na priv.

Krzychu nawet nie wiedziałem że takie zdjęcia z tej imprezy masz - podeslij coś więcej na dropboxa z tego wyjazdu.
Mniej więcej powtórka - śpimy chyba niedaleko także jakieś spotkania integracyjne czy też startery przed dyskoteką można urządzać u nas w apartamencie - miejsca powinno być wystarczająco dla wszystkich. Tą część Zillertal chyba najrzadziej odwiedzałem więc chętnie tam posiedzę ze dwa dni:)

Ano mam fotki - nie wysłałem wam? :)
Mam tego więcej z całego wyjazdu... może jakoś umknęło :/

Na kwaterze mam w zasadzie już tylko jedno miejsce na wyjazd sylwestrowy, ale można ew. zorganizować kolejny pokój lub apartament - miejsca w busie są wolne 3.