Skocz do zawartości

Nowa wersja SkiForum.pl


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie!!!!

Można szału dostać, jak wchodzi się do wątku mającego już kilka/kilkadziesiąt stron, a widzi się pierwszy post z przed 5 lat!!!

Tadek

albo klikasz na datę (już Ci to podpowiedziano)

albo po prawej stronie tematu (jak na niego najeżdzasz kursorem) pojawia się czarne kółeczko ze strzałka (w dół)

kliknij na nie , a uzyskasz podglad ostaniego postu , bez konieczności otwierania tematu

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Każdy będzie potrzebował 5 minut (...)

Proszę zgłaszać swoje uwagi i sugestie :)

 

 

 

 

 

5 min. i  już wiem ,że u mnie nie wszystko chodzi.

Jeszcze się nie przyzwyczaiłem do starego a już trzeba wchodzić w nową formę.

Wciąż irytuje mnie śledzenie "gościa" typu 'a teraz przegląda profil Kowalskiego'...brakuje jeszcze: 'teraz pije kawę', 'teraz robi siusiu', itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie!!!!

Można szału dostać, jak wchodzi się do wątku mającego już kilka/kilkadziesiąt stron, a widzi się pierwszy post z przed 5 lat!!!

Tadek

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale opiszę sposób w jaki ja korzystam z forum na tym skrypcie i być może znajdziesz w tym metodę na rozwiązanie Twojego problemu. Wchodzę na stronę główną, po prawej klikam na napis "Wyświetl nową zawartość" - wyświetlają się wszystkie nowe tematy, które pojawiły się od mojej ostatniej wizyty na forum (lub tematy które już czytałem, ale w międzyczasie, ktoś coś nowego w nich napisał). Jeżeli trafiam na temat który mnie interesuje, to klikam na kropkę która jest przed tytułem wątku (kropka może być gwiazdką, jeśli jest to temat, który dodaliśmy do obserwowanych), to przenosi mnie do pierwszego nieczytanego posta w tym wątku - nie muszę szukać gdzie ostatnio skończyłem czytać. Kiedy już przejrzę całe forum, to na koniec zjeżdżam na sam dół strony i klikam napis "Oznacz jako przeczytane" i w tym co wyskoczy klikam "Wszystko" - dzięki temu, jak za jakiś czas znowu wejdę na forum, to po kliknięciu na "Wyświetl nową zawartość" zobaczę tylko nowe tematy, które się pojawiły od czasu mojej ostatniej wizyty. Podsumowując, najważniejsze dla mnie są "Wyświetl nową zawartość", kropka która jest przed tytułem wątku i "Oznacz jako przeczytane". Poprzedni skrypt na którym działało forum, to było coś strasznego (dla mnie)! Wiele razy rezygnowałem z wchodzenia, bo sama myśl, że mam się przebijać przez ten absurdalny interfejs, powodowała, że dawałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta poczta to dalej czarna magia,  nie  mogę odnaleźć postów wysłanych - brak  podziału czytelnego  na wiadomości wysłane  i odebrane nie mówiąc już  o  inf. od  kogo  i do  kogo

 

kolejna rzecz to oznakowanie stron postów:  nie można zrobić tego prosto mianowicie:

 

pierwsza strona  < 2,3,4 > ostatnia strona

 

 

gdzie  znaki <> to  przewijanie  o jedna  stroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w nowym forum nie mogę edytować własnego profilu.

Chciałem pozmieniać co nieco i klops.

Po naciśnięciu "edytuj profil" pojawiają się zmiany stref czasowych, daty urodzenia itp.

Nie da się jednak zmienić informacji "o mnie".

Po naciśnięciu klawisza "edytuj stronę o mnie" pojawia się okienko ale ogólne.

Nie da się skorygować informacji np. jakie narty, czy chop czy kobita itp.

Albo coś nie halo, albo ja jestem jakaś pierdoła i nie umię :(

Poza tym działa i wygląda fajnie, jak coś się wyłapię to napiszę.

 

Pozdrawiam.

 

PS: już po zatwierdzeniu mojego posta, temat w którym go umieściłem nie wskakuje do "wyświetl nową zawartość"

Ciekawe czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas pisania nowego posta nie mogę dodać zdjęć jako załączników - zdjęcie moge wybrać z dysku ale gdy chcę załączyć plik pojawia sie "Błąd Wysyłanie zakończone niepowodzeniem ".
Poniżej jest jeszcze informacja "Możesz korzystać z Wysyłanie plików nie jest dozwolone dostępnego limitu miejsca na załączniki (maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 10 MB)"
Tak samo nie mogę podłączyć załącznika podczas wysyłania wiadomosci prywatnej.
Nie można pisac nowych tematów w dziale "wyjazdy szukam ludzi"
Oprócz tego zauważyłem że podczas pisania w firefoxie na przykład tego postu firefox nie sprawdza pisowni i automatycznie nie podświetla wyrazów z błędami większymi lub mniejszymi :).
Na razie tyle udało mi się wykryć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas pisania nowego posta nie mogę dodać zdjęć jako załączników - zdjęcie moge wybrać z dysku ale gdy chcę załączyć plik pojawia sie "Błąd Wysyłanie zakończone niepowodzeniem ".
Poniżej jest jeszcze informacja "Możesz korzystać z Wysyłanie plików nie jest dozwolone dostępnego limitu miejsca na załączniki (maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 10 MB)"
Tak samo nie mogę podłączyć załącznika podczas wysyłania wiadomosci prywatnej.
Nie można pisac nowych tematów w dziale "wyjazdy szukam ludzi"
Oprócz tego zauważyłem że podczas pisania w firefoxie na przykład tego postu firefox nie sprawdza pisowni i automatycznie nie podświetla wyrazów z błędami większymi lub mniejszymi :).
Na razie tyle udało mi się wykryć .

 

1. Ile te zdjęcia mają MB? W jakim są formacie? Jednorazowo można wybrać paczkę do 10MB zdjęć która ma być przesłana.

2. Wiadomości prywatne, podobne pytanie? (sprawdź czy można inne zdjęcie mniejsze załączyć...)

3. Wyjazdy szukam ludzi - pisanie w dziale ogólnym zostało wyłączone, piszemy tylko w odpowiednich subdziałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile te zdjęcia mają MB? W jakim są formacie? Jednorazowo można wybrać paczkę do 10MB zdjęć która ma być przesłana.
2. Wiadomości prywatne, podobne pytanie? (sprawdź czy można inne zdjęcie mniejsze załączyć...)
3. Wyjazdy szukam ludzi - pisanie w dziale ogólnym zostało wyłączone, piszemy tylko w odpowiednich subdziałach.


Zdjecia są malutkie po 40-50 kb. Probowalem tylko jedno dolączyć.
Jak przechodzę w "zawansowany tryb "
to pojawia sie taki komunikat " Limit załączników został wyczerpany "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdy szukam ludzi - pisanie w dziale ogólnym zostało wyłączone, piszemy tylko w odpowiednich subdziałach.

Uważam, że przez to zrobił się spory bałagan bo mało kto zagląda do subdziałów - może się nauczymy. Tylko po co w takim razie trzymać dział "wyjazdy szukam ludzi"? Przerzućcie stare posty do subdziałów i jednym ruchem zrobicie z tym porządek. I może powinno się też zmienić opis  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przez to zrobił się spory bałagan bo mało kto zagląda do subdziałów - może się nauczymy. Tylko po co w takim razie trzymać dział "wyjazdy szukam ludzi"? Przerzućcie stare posty do subdziałów i jednym ruchem zrobicie z tym porządek. I może powinno się też zmienić opis  ;)

 

Działy wyjazdowe będą bardziej widoczne w widoku całego forum niż jest to obecnie więc będzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działy wyjazdowe będą bardziej widoczne w widoku całego forum niż jest to obecnie więc będzie OK :)

Uważam że bez sensu jest pozostawienie w takiej formie - mało kto dotrze dotrze do działu wyjazdy zagraniczne a zaglądając tylko w dział "wyjazdy szukam ludzi" potencjalny chętny na wyjazd będzię się dziwił że jest tak mało wyjazdów i suma sumarum nie pojedzie nigdzie. Przy takim ograniczeniu "dostępu " do informacji dział ten może umrzeć za jakiś czas śmiercią naturalną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...