Skocz do zawartości

Nowa wersja SkiForum.pl


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Jest dłuższa lista - 10 ostatnio założonych tematów...

2. Są dwie opcje - kropka obok tematu, data pod awatarem ostatnio piszącego, zobaczę czy da się coś więcej...

ad. 1. jeszcze  w takim razie przydałyby się "Najnowsze posty", tak jak to było poprzednio

ad. 2. tak, w przypadku normalnego przeglądania działów jest ok, ale w przypadku najnowszych postów/tematów nie ma takiej opcji


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą nowego forum jest to, że dowiedziałem się, że administrator potrafi jednak pisać i odpowiadać na zadane pytania przez forowiczów.

A to mnie mocno zaskoczyło.

A co do reszty czyli jak działa nowe forum to pożyjemy, zobaczymy ale jest prawie takie samo jak ma konkurencja czyli nic nowego ale to będzie dla mnie wadą bo będę musiał uważać na jakim forum się teraz wypowiadam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszędzie jest "Dzięki" - jeśli nie to odśwież stronę...

2. Zobacz w "Wyświetl nową zawartość"  i po prawej na dole filtry.

3. Z banowaniem domyślam się chodzi o ograniczeniem wybranym użytkownikom wypowiedzi w "swoim" temacie.

Cześć

Dzięki.

Jeżeli to ostatnie to prawda to proszę o widoczne oznakowanie takich tematów bo nie zamierzam się w nich udzielać.

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co zyskaliśmy?

- wersje mobilną! (jest superowa, zobaczcie na telefonach)

- szybsze oprogramowanie - forum będzie szybciej "chodzić"

- dużo bardziej intuicyjne oprogramowanie (z dnia na dzień zobaczycie)

 

Niewiele rzeczy tak mnie irytuje jak ulubiona kalka wielu informatyków "intuicyjne oprogramowanie". Co to do cholery oznacza w jakimś ludzkim języku ? Dla mnie to z całym szacunkiem bełkot, wyrażający się brakiem szacunku (właśnie) dla odbiorcy komunikatu. Wszystko co dla informatyków intuicyjne dla mnie jest obłędne i nie do pojęcia.

Pozdrawiam

Wojtek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele rzeczy tak mnie irytuje jak ulubiona kalka wielu informatyków "intuicyjne oprogramowanie". Co to do cholery oznacza w jakimś ludzkim języku ? Dla mnie to z całym szacunkiem bełkot, wyrażający się brakiem szacunku (właśnie) dla odbiorcy komunikatu. Wszystko co dla informatyków intuicyjne dla mnie jest obłędne i nie do pojęcia.

 

Informatykiem nie jestem. Informatycy z użytecznością również niewiele mają wspólnego. Intuicyjne/użyteczne to takie które łatwiej i przystępniej się używa. Skąd wiadomo, że łatwiej? Na podstawie badań nad użytkownikami i ich zachowaniem. Nie jest to bełkot - setki badań, prac naukowych, wyników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z moim postulatem?

 

To trochę tak.

Zakładam wątek, to tak jak zaprosił bym kogoś do swojego domu.

Nie wpuszczam do siebie ludzi których nie chcę w nim widzieć.

 

Zakładam wątek i wykluczam złośliwców którzy wiem co napiszą.

Oni mogą założyć swój i pisać w nim co chcą.

Mogą mnie wykluczyć.

Nie boli mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można zmienić kolejność wyświetlanych postów - na ostatni na górze. W poprzedniej wersji można było to ustawić jak komu wygodniej.

Tadek

Ponawiam pytanie!!!!

Można szału dostać, jak wchodzi się do wątku mającego już kilka/kilkadziesiąt stron, a widzi się pierwszy post z przed 5 lat!!!

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...