Skocz do zawartości

Czy to przełom w butach narciarskich firmy Dahu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 lat później...

Witam.

Odświeżam po latach temat dotyczący szwajcarskich butów narciarskich Dahu.

https://www.skidahu.ch/

Jak można wywnioskować ze strony producenta firma istnieje, funkcjonuje i ma się chyba dobrze.

Ktoś może jeździ w tych butach?

Chętnie poczytam różne opinie.

 

Moja żona używa i jest bardzo zadowolona. Na wyjeździe we Francji wywołała sensacje do tego stopnia, że dwie osoby kupiły takie buty, bo okazało się, że lokalny sklep narciarski miał je w swojej ofercie i robił posezonową wyprzedaż. Nikt nie wie, jak żałowałem, że już nie było mojego rozmiaru.
Buty sprawdziły się zarówno jako narciarskie, jak i na "po nartach".
Mogę je polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona używa i jest bardzo zadowolona. Na wyjeździe we Francji wywołała sensacje do tego stopnia, że dwie osoby kupiły takie buty, bo okazało się, że lokalny sklep narciarski miał je w swojej ofercie i robił posezonową wyprzedaż. Nikt nie wie, jak żałowałem, że już nie było mojego rozmiaru.
Buty sprawdziły się zarówno jako narciarskie, jak i na "po nartach".
Mogę je polecić z czystym sumieniem.

 

Ile lat już je używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie z tego na pewno spodobała by się łatwość zakładania. Podobny patent (tyle że nie ażurowy) mają buty Fulltilt ale sama idea nowa nie jest.

 

Okazało się, że inny aspekt tej sprawy jest równie istotny. Chodzi o zmianę butów na narciarskie po przyjeździe i znów na na zwykłe, po skończonej jeździe. Buty,  leżące kilka godzin w samochodzie, mają temperaturę otoczenia. Każdy zna "przyjemność" wkładania rozgrzanej stopy, do takiej "bryłki lodu". Te buty eliminują ten nieprzyjemny monnet, bo zakłada się je i zdejmuje dopiero w cieplutkim pokoju i to po pozbyciu się kilku warstw ubrania.
Dla takich jak my, rekreacyjnych narciarzy, to buty prawie doskonałe.

Szkoda, że tak mało ludzi o nich w ogóle słyszało. Jak je zobaczą u żony, to same ochy i achy.

 

 

Ile lat już je używa?

 

Od kiedy nam je sprzedałeś, wraz z żółwikami, za co masz naszą dozgonną wdzięczność. :D
A było to 28 listopada 2014 r, w sklepie na ul. Tunelowej 57.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahu I kompetycja: APex to buty w zasadzie do wozenia sie po trasie. Na tyczki sie nie nadaja, poza trasa czesto wpada duzo sniegu pod piete - jeden z "testerow" powiedzial, ze czul sie jakby jezdzil na wysokich obcasach…..

 

na pewno wygodne (Dahu lepsze  niz Apex) …...

Osobiscie nie probowalem, wystarczy, ze poczytalem opinie z rzetelnych zrodel…...

 

powiedzial bym: buty dla……."lekko latwo, przyjemnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Ciebie w 2013r. i jeżdżę w nich nadal.

W drugim roku używania odpadł mi element blokujący położenie skorupy na wysokości kostki. Ponieważ wytwórca nie odpowiedział na moje zgłoszenie reklamacyjne, dorobiłem sam brakujący element.

Przed dwoma laty zakupiłem u producenta części zamienne. Prowadzę samochód w tych butach, zdejmując tylko prawą skorupę (automat).

Ponieważ nie bawię się już na tyczkach, uważam, że buty te wystarczają mi do precyzyjnej jazdy na trasie i poza nią. W samych botkach dobrze się chodzi.

ęWitam.

Odświeżam po latach temat dotyczący szwajcarskich butów narciarskich Dahu.

https://www.skidahu.ch/

Jak można wywnioskować ze strony producenta firma istnieje, funkcjonuje i ma się chyba dobrze.

Ktoś może jeździ w tych butach?

Chętnie poczytam różne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - jeden z "testerow" powiedzial, ze czul sie jakby jezdzil na wysokich obcasach…..

 

 

To chyba źle je założył, albo niechlujnie dopiął.

W ciągu całego czasu, a to już 6 sezonów, nie zaobserwowaliśmy takiego zjawiska.
Powtarzam się, ale dla amatorów, do prawie doskonałe buty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...