Skocz do zawartości

"Podróż za jeden uśmiech 4" -- GRAND SKI EXPEDITION --4 -11 stycznia 2014


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pod warunkiem że go ktoś nieświadomie przygarnie do swojego apartamentu;) nie wiedząc jakie ilości środków do higieny intymnej Turbo używa podszas porannego posiedzenia na tronie :)

@ Siano, dzięki za uświadomienie :) O mały włos a lokalny patriotyzm przekonałby mnie do wspólnego apartamentu z Turbo. :) Mam nadzieję, że mnie ktoś jednak przygarnie ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że go ktoś nieświadomie przygarnie do swojego apartamentu;) nie wiedząc jakie ilości środków do higieny intymnej Turbo używa podszas porannego posiedzenia na tronie :)

 

Może  on jest fanem  filmu  "Mumia" ?,.. i jak się nie pozawija w kiblu to chory jest. Diabli  go tam wiedzą.  Każdy ma swojego fetysza  :P  ;) Tylko  pamiętaj  Turbo !! białym do środka, zawsze !!!  :D :D :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sianecki nie bój żaby pięciu zapisało się w ciemno, nie wiem ilu jeszcze będzie chętnych jak będzie wiadomo gdzie i za ile .Dla mnie ostatecznie może być i Kotelnica..Myślę że głównym powodem zainteresowania moich współlokatorów było przygotowywanie na poprzednich wyjazdach dwu-daniowych obiadów w ilości dla pułku piechoty.

Wiem że do Ciebie do apartamentu zapisy zaczeły się już w autokarze w drodze powrotnej z ostatniego wyjazdu ja odpadłem w przedbiegach( może dlatego że jechałem w drugim autokarze ) ale wiem że zawsze u Ciebie będe w gościnie mile widziany ( mam nadzieję :) ) szczególnie jak przyniose mamę z tatą i będzie raz dwa trzy i ósma rano ;) kto wie ten wie o co biega ;) a potem prosto do Pit Stopu he he he ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szabir mam nadzieje że Ty już masz wszystko napisane i czekasz tylko na 1 sierpnia żeby wkleić to na co dużo ludzi czeka a Ty złośliwie czekasz ;) Nie możesz raz zrobić niespodzianki i dać info wcześniej :)

 Turbo już chce przelew robić a nie wie ile ze świnki wyciągnąć ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsuwe Szabirku to miałeś ostatnio ;) jak we Włoszech  w drodze do Francji próbowałeś mi wmówić że za chwilkę będziemy na kolacji w Czechach :)

Obsuwa tak na oko 10 godzinna he he he :)  Ale dla takich chwil warto żyć :)

 

 

Taa,  przy Was to nawet na chwilę człek  nie może oka zmrużyć spokojnie :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że rzeczywiście to za proste ;) To będzie bomba za 1000 zł + 100 zł za ręczniki he he he :) Szabir wie że za każdym razem cena ma być niższa a standart wyższy bo inaczej ludzie Białkę wybiorą :)

Zresztą to dlatego tak długo trwa bo wódz negocjuje :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że rzeczywiście to za proste ;) To będzie bomba za 1000 zł + 100 zł za ręczniki he he he :) Szabir wie że za każdym razem cena ma być niższa a standart wyższy bo inaczej ludzie Białkę wybiorą :)

Zresztą to dlatego tak długo trwa bo wódz negocjuje :)

 

 

ręczniki są tylko na nieparzystych wyjazdach   OOOO !


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu rano wstaję, śniadanie nie jem, kawy nie piję i co ?????  :wacko:  ............ Cisza ... sprawdziłem kalendarz ... jak byk stoi pierwszy .... i  ....
Ech ... zawiedziony i zły ...ruszam do roboty ....
Szabir jak tak możesz skopać ludziom początek weekendu ... :angry:
Cóż czekam ...
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...