Skocz do zawartości

z cyklu ciekawostki > Luksusowa "bacówka" w górach


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku wymagajcie w umowach zapisu, że jeśli pomimo obiecanek-cacanek Szabir nie da wam ręczników, to co rano zrobi obchód wszystkich szaletów i każdemy z osobna, osobiście umyje plecy i osuszy go/ją dokładnie w dowolny, wybrany przez siebie, a komfortowy dla suszonego, sposób...

Widzę, że te zielone noce Ci się tak spodobały, że za każdym razem chcesz więcej więcej i więcej i podpuszczasz..

Widzę że powoli wprowadzasz nas w klimat Pzju 4 ;)

bardziej łezka wspomnień, w 2009 organizowałem "Turn 2009" Espace Killy ( chyba z 60 os. ) i po drodze jeden dzień robiliśmy Chamonix z wjazdem na Aiguille Du midi / Mont Blanc - WIDOKI NIESAMOWITE ! a była lampa i minus 26<32 C'. To się pamięta do końca życia. http://www.google.pl...ed=0CJgBEPwdMAo co do pzju4 będzie od tego roku zdecydowanie inny.., kameralny, tak zadecydowali stali bywalcy

Użytkownik Szabir edytował ten post 19 lipiec 2013 - 08:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak TDM był dwa razy to jest już "stały bywalec"?:)

byłeś dwa razy ale raz się tylko myłeś ! bo Ci żal było wyłożyć ( i to do zwrotu ! ) 9 euro na ręczniki .. dopóki nie przedstawisz świadectwa czystości nie liczysz się ;)

Użytkownik Szabir edytował ten post 19 lipiec 2013 - 17:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś dwa razy ale raz się tylko myłeś ! bo Ci żal było wyłożyć ( i to do zwrotu ! ) 9 euro na ręczniki .. dopóki nie przedstawisz świadectwa czystości nie liczysz się ;)

Ja mogę zaświadczyć za Turba tyle czasu ile on rano spędzał w łazience to szok Cała pozostała trójka razem wzięta nie była go w stanie pokonać a czy się mył nie mam pojęcia ale papieru zawsze po Jego wyjściu brakowało;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zaświadczyć za Turba tyle czasu ile on rano spędzał w łazience to szok Cała pozostała trójka razem wzięta nie była go w stanie pokonać a czy się mył nie mam pojęcia ale papieru zawsze po Jego wyjściu brakowało;)

pewnie stał na krześle z rękami wyciągniętymi do góry i suszył krzaki pod skrzydełkami koło żarówki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...