Skocz do zawartości

Do Moderacji.


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wybacz Maciek ale nie znosze takich postów. Piszesz: "Zobacz Wiesiek jaki kretyn? Zabawne nie?" Więc ja wole jak Fredi napisze mi po prostu : "Mitek nie bądź kretyn nie pisz .... itd." a nie w sposób zawoalowany szukając zrozumienia u tych których masz nadzieje uważać za sojuszników. Jeżeli ta "kultura" ma polegać na takim postępowaniu to tym bardziej jestem przeciw.

Ja z kolei wolę wykazać brak logiki, niż obdarzać kogokolwiek chamskimi epitetami! Napiszę więc po Twojemu: Kategoryczne stwierdzenie faktu że pasują Ci zasady tego forum z Twojego postu 170 są biegunowo odmienne od również Twojego postu 172 w którym piszesz że jesteś przeciwnikiem wszelkich regulaminów (zbiorów zasad). Odnośnik do Wieśka pojawił się dlatego że to on wtedy podjął z Tobą dyskusję. Wygłosiłeś opinię podobną do słynnej: Jestem za, a nawet przeciw! W którymś z tych dwóch postów jesteś niewiarygodny, obydwa użyte (jeden po drugim) przez jednego forumowicza, są bzdurą! Teoria poszukiwania sojuszników jest kolejną bzdurą. Moje zrozumienie dla zwrotu: "szczekasz jak pies" w stosunku do Wieśka, jest pewnie porównywalne ze zrozumieniem Wieśka do wyzwisk jakie otrzymałem od F. I na tym polega nasz "sojusz"! SF obecnie jest jedynie zbiorem ogłoszeń i pseudokomercyjnych tematów dotyczących sprzętu. Policz ile ostatnio było analiz jazdy i porównaj do wcześniejszych lat! Zauważ że pierwszy raz od kilku lat nie pojawił się latem żaden temat, który sprowokowałby dłuższą dyskusję. Uważam że jest tak dlatego, że pozwolono na prywatne wycieczki, zamiast argumentów co nie pasuje ewentualnym "dyskutantom"! Kiedy wpiszę do wyszukiwarki /narty, forum/ widzę kilka wyników. W każdym z nich można spotkać Ciebie, nie dziwi mnie więc Twój obojętny stosunek do SF. Zawsze można wskoczyć na SO, czy KN! Ja zrobiłem inaczej! Kilka lat temu wybrałem "to jedyne" pełne fajnych gości z odpowiednim dystansem do siebie miłośników nart! Może nie wszyscy są merytoryczni, ale wszystkich łączy jedna pasja. Jak widać to oni tworzyli to forum. Teraz siedzą cicho. Dla mnie właśnie to forum było wyjątkowe, dlatego ciężko mi się zgodzić się z jego obecną kondycją! Uważam że winę za to jak to obecnie wygląda ponoszą również ci którym wszystko jedno gdzie piszą!!! Pozdrawiam Maciek

Użytkownik keicam edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 13:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Wybacz Maciek ale nie znosze takich postów. Piszesz: "Zobacz Wiesiek jaki kretyn? Zabawne nie?" Więc ja wole jak Fredi napisze mi po prostu : "Mitek nie bądź kretyn nie pisz .... itd." a nie w sposób zawoalowany szukając zrozumienia u tych których masz nadzieje uważać za sojuszników.

Mitek, piszesz z perspektywy osoby, ktora w jakis sposob w srodowisku skiforum jest znana przez ludzi i nie tylko z pisania, moze i znacie sie z Fredo osobiscie. ale skiforum to forum ogolno dostepne, z tysiacami uzytkownikow i musisz brac na to poprawke. ze jak pojawi sie tutaj ktos nowy i na dzien dobry zostanie zjechany, to mu sie moze odechciec.. a niestety ostatnio forum wyglada prywatny folwark kilku uzytkownikow, ktorzy moga napisac przeciez wszystko i kazdemu, bo jak sie nie podoba, to przeciez nie trzeba czytac.... jesli tak to ma wygladac, to moze lepiej zrobic zamkniete forum, z dostepem na "akredytacje" a nie odstawiac takich szopek na ogolnopolskim, moderowanym forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że pierwszy raz od kilku lat nie pojawił się latem żaden temat, który sprowokowałby dłuższą dyskusję. Pozdrawiam Maciek

Bo się temat "Rocker" jeszcze nie zakończył :D Ale się tego Freda uczepiliscie, może wychodzi trochę po za wasz margines forumowy ale nie zauważyłem aby jakoś "wyzywal" nowy narybek, faktycznie wam czasem coś odpisze ale to wy ciągle wywołujecie go do tablicy ;) Ja tam nie wiem co wy za privy dostajecie ale forum nie wygląda tak jak to opisujecie. To tylko epizody,tak więc więcej luzu bo czytając was wygląda jakby się skiforum walilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są analizy biur podróży ;), stoków,czy w Szczyrku w 2021 powstanie pierwsza kanapa, wróżenie z fusow czy w styczniu w Białce będzie naturalny śnieg :D Ludzie się do sezonu przygotowują a dla biur turystycznych na skiforum zaczęły się żniwa :D

Użytkownik mm2 edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] To tylko epizody,tak więc więcej luzu bo czytając was wygląda jakby się skiforum walilo

Mogę Cie zapewnić, że gdyby tak wyglądało 5 lat temu jak tu zajrzałem, to uciekłbym w podskokach.... Teraz mnie trzymaja osobiste znajomości i kontakty (letnie i zimowe) z wieloma tu poznanymi. Szkoda by ich było..... pozdrawiam Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu... Teraz co drugi Polak jeździ na nartach, każdy idzie na latwizne a na forum nowi loguja się po to aby zapytać czy te narty są odpowiedniej długości po czym i tak kupuje 20cm krótsze bo tak łatwiej. Wszyscy młodzi to teraz na skróty. 5 lat temu też były konflikty i docieranie się czyż nie? Fredo, Chemik itp? Jak było kiedyś z komercja nie mam pojęcia. Na konkurencyjnym forum też nie widać jakiś większych dyskusji, tam też jest Fredowski?

Mogę Cie zapewnić, że gdyby tak wyglądało 5 lat temu jak tu zajrzałem, to uciekłbym w podskokach.... Teraz mnie trzymaja osobiste znajomości i kontakty (letnie i zimowe) z wieloma tu poznanymi. Szkoda by ich było..... pozdrawiam Michał

Widzisz ile byś stracił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem for niemoderowanych - zawsze to pisałem i zdania nie zminiłem. ... Dystans koledzy, dystans..... Pzdroweinia serdeczne PS Mam nadzieję, że juz nic nie zdoał mnie sprowokować do pisania w tym temacie.

To jest teoretyzowanie Mitek, pokaż mi takie forum, w którym Ty aktywnie uczestniczysz, i nie jest ono moderowane i nie ma regulaminu. My tylko domagamy się normalności, podstawowej kultury, której trzeba czasami pilnować. Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Jak to Mario był uprzejmy zauważyć, dwa dni zabrało mi zebranie mysli aby napisac coś sensownego (dzieki za wiarę kolego) czyli coś co bardziej mu pasuje niz wczesniejsze wpisy. Jednym czlowiekiem który na mój post fajnie zareagował był Mm2 - dzieki stary. Bez zadęcia, bez ideologii, bez falszu, a humorem i dystansem. Pozdro Panowie. PS Co sie zaś tyczy działu, który Maciek nazwał celnie "analiza jazdy" to jest to dział mi bliski a stał się on ofiarą samego Niko. Niko miał niesamowity dar znajdowania porównań i odniesień i pomimo, iż uważam że mam na ten temat trochę do powiedzenia źle mi się pisze bo jego przykład jest niedościgniony. Dlatego też szlag mnie trafia jeżeli do analizowania jazdy biora się goście nie mający o tym ziolonego pojęcia ale za to bezczelnie uważający, ze coś na ten temat moga napisac. Ale oczywiście winnych trzeba szukac i się znajdą - wide "lamerska jazda". Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 19:47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Do jark, mam od Ciebie 2 pkt ostrzeżeń za obrażanie innego użytkownika. Czy mógłbym prosić o wskazanie postu lub choćby tematu w którym to się stało. Szukałem ale nie mogłem znaleźć a pamięć zawodna więc trudno doszukać się w jej zakamarkach takiego faktu, chociaż nie twierdzę, że nie miał miejsca. Z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostałem dzisiaj jakieś ostrzeżenie i minus dwa punkty za inne w profilu. Ktoś wie o co chodzi? Nic dzisiaj nie pisałem...

 

Pozdrawiam, radcom

 

W systemie miałeś 2 pkt na stałe jeszcze z poprzedniego skryptu (3 pkt to ban). Żeby było 0 musiałem dać -2 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...