Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzinna kwaranntana: 1.dzien :nadrabiamy zaległości gry i zabawy rodzinne

2 dzień: wspólne oglądanie bajek i seriali

3 dzień: żona wymyśliła malowanie kuchni

4 dzień: po kuchni wymyśliła remont sypialni

5 dzień : jeżdżę tramwajem i liże poręcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiano się, że u nas srajtaśmę ludzie wyrywają ze sklepów. Podobno w Usa takie mądre same ludzie mieszkajo

https://www.insider....lice-911-2020-3

 

https://www.google.c...=GiL1mf6FlHqERM

 

Australia też dobra, 2300 rolek se rodzina kupiła

https://www.news.com...8c2b2ae670ecbb3

Cześć

My po prostu musimy wymrzeć.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wczoraj żeśmy już przy tym z Rybelkiem zjeżdżali równo. Gość jest zajebisty sam w sobie a jak zaczął oddychać to się mało nie polałem... "kolega ze  Słowenii".

Pozdro

 

Wczoraj też żona mi go pokazała, no po prostu zwijaliśmy się ze śmiechu - w obecnych czasach bezcenne:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandemia ma też swoje pozytywne strony. Nagle okazało się, że reforma sądów nie jest już taka ważna, nie trzeba przepychać jej kolanem w środku nocy, a co mnie najbardziej cieszy, nie muszę codziennie oglądać Kalety, Kanthaka, Ozdoby i im podobnych, a i Wuc gdzieś się zapodział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandemia ma też swoje pozytywne strony. Nagle okazało się, że reforma sądów nie jest już taka ważna, nie trzeba przepychać jej kolanem w środku nocy, a co mnie najbardziej cieszy, nie muszę codziennie oglądać Kalety, Kanthaka, Ozdoby i im podobnych, a i Wuc gdzieś się zapodział.

Cześć

A kto to są ci co wymieniłeś?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet zostać zdiagnozowanym przez lekarza :).

 

Przede wszystkim summa summarum zmniejsza śmiertelność społeczeństwa w Polsce - więcej ludzi uratował niż zabił - jakkolwiek absurdalne to się nie wydaje.

 

 

Słynne Kakao, goście na widok których wykształcił się u mnie odruch zmiany kanału w TV

 

Szczerze mówiąc też nie za bardzo wiem o co chodzi w tych ksywkach. Ale ja telewizję to bardzo wybiórczo oglądam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowy scenariusz na sezon 1 dla Netflix-a znaleziony w sieci:



Pierwszy odcinek zacznie się od ujęcia w fabryce w Wuhan, gdzie pewien Chińczyk złamał zasadę 5-sekund i pozwolił, aby jego upuszczona kanapka z nietoperzem spędziła na podłodze aż 6 sekund. A kiedy już ją wszamał, jak gdyby nigdy nic wrócił do taśmy produkcyjnej, gdzie nakaszlał na podrabiane koszulki AC Milan, które za pośrednictwem AliExpress zostały rozesłane na cały świat. Oczywiście najwięcej trafiło do Mediolanu, więc tam zaczęło się na grubo, jednak Włosi jak to Włosi, w domu nie wysiedzą -> espresso na mieście, pogaduszki z ziomeczkami i obowiązkowa kolacja w ulubionej restauracji muszą zejść, nie ma to tamto.
************************************

W tym samym czasie reszta świata wychodziła jeszcze z założenia, że koronawirus to tylko kilka niegroźnych incydentów, które "ich" nie dotyczą, więc w najlepsze toczyła tzw. bekę. I tutaj dostaniemy scenę z koszyskarzem NBA, Rudy'm Gobert'em, który zapytany na konferncji prasowej, czy nie boi się zarażenia w trakcie meczu, odpowiedział "Strachy na lachy", po czym wstał i oblizał wszystkie mikrofony na sali. Śmiechom nie było końca. A nie, wróć! Śmiechy urwały się niczym hejnał, jak 2 dni później ogłoszono, że Rudy ma koronawirusa.
*************************************

Równolegle Donald Trump dzwonił akurat do wiceprezydenta USA, Mike'a Pence'a:

- Siema Majk

- Siema Donald, co tam?

- Ty, jutro wpada do mnie z wizytą kilku brazylijskich polityków. Dobre ziomki i do samby i do flaszeczki. Pomyślałem. ze mógłbyś do nas dołączyć i urządzimy sobie mamy chilloucik

- Donald, pojebawszy? Znasz procedury i wiesz, ze nie wolno nam przebywać równocześnie w tym samym miejscu. Przecież jak by ci się coś stało, to ja muszę cię zastąpić, żeby zapewnić ciągłość władzy i łańcucha decyzyjnego

- Oj tam oj tam, co może sie stać? Przecież nie będziemy skakać na bungee. Normalnie popalimy cygara, coś tam wychylimy i poheheszkujemy z plebsu. Poza tym typy obiecały, że przywiozą koszulki z autografem Neymara. WbijaJ, nie pierdol

- Ok, namówiłeś



**************************************

Akcja serialu przenosi sie do Polski, gdzie zaniepokojeni obywatele domagają sie od władz oficjalnych informacji o sytuacji w kraju. Władza w odpowiedzi organizuje konferencję prasową, na której glos zabiera pani dyrektor Sanepidu:

- Drodzy rodacy nie ma powodów do paniki, wszystko mamy pod kontrolą. Ot dla bezpieczeństwa proszę nie całować sie z facetami, którzy nie sa waszymi mężami, a poza tym luzik. A teraz pośpiewajmy: "Jak się masz kochanie? Jak się masz?" .. i wszyscy rączki do góry

Nastroje pogorszyły się dopiero, kiedy Julia Wieniawa rozpłakała sie na antenie Polsatu, bo Solorz wstrzymał produkcję "Tańca z gwiazdami". Jak Julka płacze, to wiadomo, ze nie jest kolorowo. Nie dziwne więc, że 5 sekund później cała Polska ruszyła do sklepów. Dziwić za to może, ze wykupili głównie papier toaletowy, ale nie oceniajmy, różne są priorytety w życiu.

Następnym krokiem była kwarantanna, której po 5 dniach wszyscy mieli już szczerze dość... na szczęście w tym momencie glos zabrał narodowy epidemiolog - Mateusz Janusz z Fit Loversów, który w swoim lajwie na instagramie ogłosił, że najlepsze na koronawirusa jest napierdalanie salt i picie przegotowanej wody, bo wirus ginie w temperaturze 27 stopni. Uj tam, ze ludzie sami z siebie generują 36,6 i mimo to nadal sie zarażają -> Mati ma dużo lajków, więc na pewno się nie myli. Tak więc ludzie się zastosowali -> 24 godziny później połowa Polaków została zarażona, z czego 1/3 trafiła do izolatek ze złamanym kręgosłupem #Salto #Nie #Pykło.

Szczęśliwcy, którzy nie subowali Fit Loversow na insta, nadal trwali w kwarantannie w towarzystwie małżonków i dzieci. Wspaniały rodzinny czas po kilku dniach stał się tak "intensywny", że niektórzy nie wytrzymywali presji i pod osłoną zaczęli uciekać z domów, co by polizać guziczki w jakiejś randomowej windzie.
******************************************

I tak sie kończy pierwszy sezon.
O ile zakład, że przyszłe pokolenie dadzą mu 2/10 na Filmwebie, twierdząc ze lipa, bo Chińczycy z fabryki w Wuhan mówili po angielsku, a nie po mandaryńsku?

P.S. Serialu niestety nie obejrzą Brytyjczycy, bo swego czasu Boris Johnson powiedział: "Koronawirus? Chuj na to kładę, bo i tak damy radę". I o tym właśnie będzie drugi sezon.
!>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do papieru toaletowego...

Netflix ma serię "100 ludzi" (trochę nauki, trochę rozrywki), gdzie badają zachowania różnych osób. I były tam testy dotyczące... zwyczajów w toalecie. Okazało się, że spośród badanych, rekordziści na jeden raz zrywali z rolki kilkanaście listków papieru toaletowego. Ci oszczędni - tylko trzy. Nic dziwnego, że przed kwarantanną niektórzy kupowali po kilkanaście opakowań. To mógł być dla nich zapas na... kilka dni? :blink:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do papieru toaletowego...

Netflix ma serię "100 ludzi" (trochę nauki, trochę rozrywki), gdzie badają zachowania różnych osób. I były tam testy dotyczące... zwyczajów w toalecie. Okazało się, że spośród badanych, rekordziści na jeden raz zrywali z rolki kilkanaście listków papieru toaletowego. Ci oszczędni - tylko trzy. Nic dziwnego, że przed kwarantanną niektórzy kupowali po kilkanaście opakowań. To mógł być dla nich zapas na... kilka dni? :blink:  :D

 

Przyjechali do mnie kiedyś na weekend znajomi. W dwie osoby zużywali rolkę na dobę. 

Myślałem, że może coś się im rozlało, że nie chcieli mnie fatygować, ani szukać ręczników, że może zalali papier wodą z prysznica...

Za pół roku przyjechali ponownie.

Tym razem rolka na dobę na dwie osoby było mało...

 

WTF? 

 

Kwarantanna z nimi mogłaby się skończyć "jedenastkami" na ścianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...