Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że ja właśnie dementowałem tą plotkę i starałem się pokazać, że to musi być bzdura.

Powinno się zignorować? Ale sam zareagowałeś?

Dementując "moją dementację" chciałeś powiedzieć, że nie mam racji?

Trochę logiki byłoby wskazane. :)

pozdro

Cześć

No właśnie logiki. Skoro dementujesz to potwierdzasz, że informacja mogła być potraktowana poważnie, że Ty sam mogłeś ją tak potraktować bo "sprawdzałeś". Dementując wbrew pozorom nadałeś jej pozory informacji a nie zwykłej głupoty.

Weź sobie Superekspress i dementuj.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No właśnie logiki. Skoro dementujesz to potwierdzasz, że informacja mogła być potraktowana poważnie, że Ty sam mogłeś ją tak potraktować bo "sprawdzałeś". Dementując wbrew pozorom nadałeś jej pozory informacji a nie zwykłej głupoty.

Weź sobie Superekspress i dementuj.

 

Pozdrowienia

 

Zaraz, zaraz, skoro zareagowałeś na tą moją dementację to nadałeś jej pozory nieprawdziwości, a tym samym pozory prawdziwości pierwotnej informacji, a nie zwykłej głupoty. No bo skoro Mitek się do tego odniósł, to musi być coś na rzeczy. Zamiast zignorować, zareagowałeś. "Lecz się stary...". :D

Bo jeśli nie można dementować głupot, to bezwzględnie nie można! Taka wredna jest logika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, skoro zareagowałeś na tą moją dementację to nadałeś jej pozory nieprawdziwości, a tym samym pozory prawdziwości pierwotnej informacji, a nie zwykłej głupoty. No bo skoro Mitek się do tego odniósł, to musi być coś na rzeczy. Zamiast zignorować, zareagowałeś. "Lecz się stary...". :D

Bo jeśli nie można dementować głupot, to bezwzględnie nie można! Taka wredna jest logika!

Cześć

Moja logika wydaje się logiczna ale i Twoja logika wygląda na niepozbawioną logiki a jako, że nie nawyzywałeś mi od razu i przeszedłeś nad delikatnym acz niemiłym: " lecz się stary" do porządku dziennego co bardzo cenię oraz sprytnie wplotłeś w pasta delikatną acz jednoznaczną sugestię o mojej wrodzonej megalomanii więc może na bazie naszych logik zbudujmy nową logikę, która będzie dopuszczała odstępstwa od naszych prywatnych logik... Czy nie pociąga Cię ta wizja? ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...