Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

a ten Antonow to nie zabiera przypadkiem max 250 ton ładunku?

Woziliście kiedys styropian? To taka biała lekka pianka. Cały tir tego wazy max 2 tony, zwykle mniej. Moznaby wozic nim 10x tyle ale nie da sie tego ugniesc. Maski to tez nie są czolgi, a podobny, lekki towar. Aaaa..... to dział humor...... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziliście kiedys styropian? To taka biała lekka pianka. Cały tir tego wazy max 2 tony, zwykle mniej. Moznaby wozic 10x tyle ale nie da sie tego ugniesc. Maski to tez nie są czolgi, a podobny, lekki towar.
Aaaa..... to dział humor...... ;-)

Tylko nie chodzi o to co i ile przyleciało, tylko o ten cyrk na tle samolotu. Idealnie pasuje do działu humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziliście kiedys styropian? To taka biała lekka pianka. Cały tir tego wazy max 2 tony, zwykle mniej. Moznaby wozic 10x tyle ale nie da sie tego ugniesc. Maski to tez nie są czolgi, a podobny, lekki towar.
Aaaa..... to dział humor...... ;-)

 

Chodzi też o to, że kilka razy powtórzyli te 450 ton takim tonem i z taką pompą jakbyśmy tym samolotem mieli pokonać wirusa (samym przylotem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co już wiadomo w związku z pandemią, czyli krótki przewodnik z wyjaśnieniami dla tych co się pogubili

1. Nie wolno wychodzić z domu, ale w razie potrzeby możesz.

2. Maski wcale nie pomagają, ale należy je nosić.

3. Sklepy są zamknięte, ale w razie potrzeby są otwarte.

4. Wirus ten jest zabójczy, ale w zasadzie to nic strasznego.

5. Rękawiczki nie pomogą, ale są potrzebne.

6. Należy myć ręce ale to i tak nic nie da.

7. Wirus nie wpływa na dzieci, ale dzieci są w niebezpieczeństwie.

8. Nie ma odpowiedniego sprzętu, ale jest go wystarczająco dużo.

9. Istnieje wiele objawów, ale możesz zachorować bezobjawowo.

9a. Możesz nie wiedzieć, że jesteś zarażony i zarażać innych ale test ci nie przysługuje dopóki nie zaczniesz mieć typowych objawów.

10. Nie możesz sam iść do starszych krewnych, ale możesz zamówić im dostawę kurierem, który bez masek i rękawiczek ma kontakt z setkami ludzi dziennie.

11. Mandaty nie są w żaden sposób prawnie uzasadnione, ale są wymierzane.

12. Nie ogłoszono stanu wyjątkowego, ale władze zachowują się tak, jakby był.

13. Nie ma aresztu domowego, ale nikt nie powinien wychodzić.

14. Dane osobowe są chronione przez prawo, ale musisz udostępnić je aplikacji kwarantannowej.

15. Wybory są tajne ale jak wypełnisz kartę do głosowania przy wyborach korespondencyjnych musisz podać swój pesel.

16. Wirus żyje na różnych powierzchniach przez dwie godziny, albo cztery, albo sześć, albo siedemnaście dni.

17. Należy mieć czyste szyby i widoczne tablice rejestracyjne ale nie wolno myć samochodów.

18. W parku i w lesie wirus zabija ale w kościele nie.

19. Zamknięte są lasy bo tam jest niebezpiecznie, jak już musisz się przewietrzyć to w centrum miasta.

20. Zgromadzenia są zakazane ale nie te które są dozwolone.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia pomogą wam weselej i bez stresu spędzić czas w kwarantannie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Mitek co Ci odpowiedzieć,

może idź spać, nie pij już. :)

Nie to, że palcami wytykam, bo ja też nie stronię, ale mam tą dobrą cechę, że na ogól wtedy zasypiam z głową na klawiaturze zanim zdążę posta wysłać.

Ty się nie rozpisujesz, może jesteś za szybki. ;)

 

Te pogłoski o Czarnobylu naprawdę dziś i kilka dni wcześniej przeszły przez Polskę, na pewno są tam pożary, emitują tyle co nic, wiatry nie w naszą stronę, a żona w aptece dostaje zamówienia na płyn Lugola (co się nie zdarza normalnie). Dostaję "cynk" od wojskowego, odpowiadam, żeby "sam se pił"...

Z czego mam się leczyć?

Na pewno ja, a nie Ty?

 

Bodajże Słowacki napisał "aby język giętki powiedział to, co pomyśli głowa", weź sobie te słowa do serca, bo często mam wrażenie że myślisz mądrze, ale piszesz głupio.

 

A może to tylko żart w dziale humor i nie nadążam?

Cześć

Jakbyś nie zrozumiał to uważam, ze jakikolwiek powielanie, propagowanie, sprawdzanie takich plotek to wysoce szkodliwa głupota. Norm;lany człowiek po prostu nie zwraca uwagi na bzdury.

Jeżeli poczułeś się urażony skrótową sugestią to sorry.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, od kumpla - pułkownika na emeryturze, który miał cynk od czynnego generała (mówię całkiem serio). Raz, że te "dymy" są mało radioaktywne i jest ich tyle co nic, a dwa - spojrzałem na meteo.pl, wiatry N-W od kilku dni i w prognozach na kilka następnych dni, odpowiedziałem, "sam se pij płyn Lugola".

PAA: NIE MA ZAGROŻENIA NA TERENIE POLSKI Kwiecień 17, 2020 Kategoria: KOMUNIKATY W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej, nieprawdziwymi informacjami na temat rzekomego wystąpienia skażenia promieniotwórczego na terenie Polski, Państwowa Agencja Atomistyki stanowczo zaprzecza tego rodzaju informacjom. Sytuacja radiacyjna na terenie Rzeczypospolitej Polski jest w normie. Nie występuje zagrożenie dla zdrowia i życia ludności na terenie kraju. Państwowa Agencja Atomistyki stale monitoruje sytuację radiacyjną oraz pozostaje w kontakcie ze stroną ukraińską. W strefie wykluczenia i strefie bezwarunkowego wysiedlenia trwa dogaszenie tlącej się ściółki. Silne powiewy wiatru zwiększyły obszar objęty akcją, ale w dalszym ciągu nie ma zagrożenia dla kluczowych obiektów znajdujących się w strefie, tj. czarnobylskiej elektrowni jądrowej oraz miejsca przechowywania wypalonego paliwa jądrowego. Także Narodowe Centrum Badań Jądrowych w Świerku informuje, że w instytucie nie występują problemy techniczne. Służby ochrony radiologicznej Centrum nie rejestrują też żadnych odczytów wskazujących na anomalie w poziomie promieniowania tła. https://www.paa.gov....awiajacymi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jakbyś nie zrozumiał to uważam, ze jakikolwiek powielanie, propagowanie, sprawdzanie takich plotek to wysoce szkodliwa głupota. Norm;lany człowiek po prostu nie zwraca uwagi na bzdury.

Jeżeli poczułeś się urażony skrótową sugestią to sorry.

Pozdro

 

Tyle, że ja właśnie dementowałem tą plotkę i starałem się pokazać, że to musi być bzdura.

Powinno się zignorować? Ale sam zareagowałeś?

Dementując "moją dementację" chciałeś powiedzieć, że nie mam racji?

Trochę logiki byłoby wskazane. :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...