Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak się nauczycieli przyrównuje do krów to z pewnością będzie lepiej.

 

Masz rację, ale porównanie wyszło od szefa ZNP, a cała reszta jest "memowatą", zabawną pochodną :).

 

Moja żona jest nauczycielem z powołania - świetnym dydaktykiem :).

Ostatnio została wybrana przez dzieci (nie dyrektora) "nauczycielem roku". Jakoś naturalnie wiąże się to z tym, że nie bierze udziału w strajku, bo twierdzi, że to nieetyczne strajkować w tak ważnym okresie dla wielu dzieci.

 

Zasiada więc w komisji egzamincyjnej. Dzwoniła przed chwilą i mówiła, że była w komisji z dyrektorką i księdzem :).

A ponad 20 nauczycieli siedziało w pokoju nauczycielskim nie zainteresowanych egzaminami i jakimkolwiek wsparciem.

 

Moja żona postanowiła opuścić szkołę w czerwcu.

Przydział jej zajęć dostała emerytka, która nie ma nawet pojęcia, jak uruchomić tablicę interaktywną.

 

Dobry nauczyciel jest skarbem, może nawet większym niż dobry lekarz.

Lekarz jak przez swój błąd ukatrupi pacjenta, to tego pacjenta zakopią w ziemi i zapomną.

Zły nauczyciel źle wpłynie na dzieci, a później ta głupota multiplikowana jest w kolejnych pokoleniach ;).

 

Podaję Ci, na konkretnym przykładzie, corpus delicti kiepskiego stanu ducha polskiej oświaty.

 

Nauczyciele wyszarpią kolejne podwyżki, wrócą do klas i będzie tak jak było ;).

 

Z punktu widzenia rodzica najważniejszy jest wybór dobrej szkoły dla dziecka (co nie oznacza, że elitarnej, snobistycznej itp.), tzn. takiej, w której jest dobry dyrektor.

Cała reszta jest pochodną dobrego zarządzania.

 

Pozdrawiam Cię Mitku serdecznie (tym bardziej, że Ty mnie zapomniałeś pozdrowić :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zawdzięczam nauczycielom, ale tylko wyjątkom :).

 

Przeciętna polska szkoła jest miejscem wzajemnej opresji uczniów, rodziców i nauczycieli ;).

 

Powyższego częściowo nie potwierdzam.

Ja miałem jak piszesz ale.......

 

Moja córka chodzi do Liceum Plastycznego w Krakowie.

Szkoła zarówno przez uczniów i nauczycieli nazywana jest "Sanatorium"

Na Dyrektorkę mówi się "Królowa"  :)

 

Wszyscy kochają to miejsce.

Wszyscy nauczyciele są znakomici.

 

Wspomniana Pani Dyrektor tak dobiera personel aby świetnie uczył i przyjaźnił się z uczniami.

Jak któryś w tych ramach się nie mieści to idzie do innej szkoły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor filologii polskiej na wykładzie:
- Jak państwo wiecie, w językach słowiańskich jest nie tylko pojedyncze zaprzeczenie. Jest też podwójne zaprzeczenie. A nawet podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego potwierdzenia jako zaprzeczenia.
Na to student z ostatniej ławki:
- Dobra, dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor filologii polskiej na wykładzie: - Jak państwo wiecie, w językach słowiańskich jest nie tylko pojedyncze zaprzeczenie. Jest też podwójne zaprzeczenie. A nawet podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego potwierdzenia jako zaprzeczenia. Na to student z ostatniej ławki: - Dobra, dobra

Na Śląsku jest jeszcze potwierdzenie jako zaprzeczenie.... " ja, ehym" :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale porównanie wyszło od szefa ZNP, a cała reszta jest "memowatą", zabawną pochodną :).

 

Moja żona jest nauczycielem z powołania - świetnym dydaktykiem :).

Ostatnio została wybrana przez dzieci (nie dyrektora) "nauczycielem roku". Jakoś naturalnie wiąże się to z tym, że nie bierze udziału w strajku, bo twierdzi, że to nieetyczne strajkować w tak ważnym okresie dla wielu dzieci.

 

Zasiada więc w komisji egzamincyjnej. Dzwoniła przed chwilą i mówiła, że była w komisji z dyrektorką i księdzem :).

A ponad 20 nauczycieli siedziało w pokoju nauczycielskim nie zainteresowanych egzaminami i jakimkolwiek wsparciem.

 

Moja żona postanowiła opuścić szkołę w czerwcu.

Przydział jej zajęć dostała emerytka, która nie ma nawet pojęcia, jak uruchomić tablicę interaktywną.

 

Dobry nauczyciel jest skarbem, może nawet większym niż dobry lekarz.

Lekarz jak przez swój błąd ukatrupi pacjenta, to tego pacjenta zakopią w ziemi i zapomną.

Zły nauczyciel źle wpłynie na dzieci, a później ta głupota multiplikowana jest w kolejnych pokoleniach ;).

 

Podaję Ci, na konkretnym przykładzie, corpus delicti kiepskiego stanu ducha polskiej oświaty.

 

Nauczyciele wyszarpią kolejne podwyżki, wrócą do klas i będzie tak jak było ;).

 

Z punktu widzenia rodzica najważniejszy jest wybór dobrej szkoły dla dziecka (co nie oznacza, że elitarnej, snobistycznej itp.), tzn. takiej, w której jest dobry dyrektor.

Cała reszta jest pochodną dobrego zarządzania.

 

Pozdrawiam Cię Mitku serdecznie (tym bardziej, że Ty mnie zapomniałeś pozdrowić :)).

Nie. To nie memowata zabawa tylko wymowa faktów.

Oświata nie jest elementem wygodnym dla żadnej władzy bo najwygodniej rządzi się debilami.

Ale jeszcze żadna władza nie dała nauczycielom tak jednoznacznie tego do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 18 godz tygodniowo to "swietokrowie? czy juz polityka.
Gdyby pracowala jak w innych czesciach swiata to miala by 6000zl netto?

Kto ma 6000 netto?
Wiesz ile zarabia nauczyciel w Niemczech ? (na pewno wiesz)Ja wiem bo tam mieszkałem o taki przywilejach nasi nauczyciele mogą tylko marzyć BEAMTE jest nie do ruszenia a ich związki to potęga z którymi się nie zadziera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma 6000 netto?
Wiesz ile zarabia nauczyciel w Niemczech ? (na pewno wiesz)Ja wiem bo tam mieszkałem o taki przywilejach nasi nauczyciele mogą tylko marzyć BEAMTE jest nie do ruszenia a ich związki to potęga z którymi się nie zadziera.

Cześć Nie dajmy się znowu wmanewrować w politykę. Nikt normalny nie pozostałby obojętny na post 201 ale nie zniszczmy kolejnego tematu humor Mikoski. Obiecuję ju z nie reagować.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...