Skocz do zawartości

Tecno pro 40 slc - pomoc


Jakub_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o moich butach już wiem co nieco, więc kolejne moje pyatnie dotyczy nart, a dokładniej chodzi mi o serię tecno pro40 slc, ciężko mi cokolwiek znaleźć o nich w internecie (to chyba nie jest zbyt popularna firma) ich długość to 171 cm. Oczywiście pani która sprzedawła zachwalała ten sprzęt strasznie :). Do pierwszego pytania dołączam odrazu drugie dotyczące wiązań na wspomnianych wyżej nartach. W sklepie dobrano mi Salomony c610. Co o tym sądzicie?? Aha za cały sprzęt (narty plus te wiąznia) dałem 750 zł. Moje dane Wzrost 195 Waga około 95 kg (+,- jeden, 2 kilogramy) Swój poziom umięjętności ocneniam na 7 z lekkim minusem ;) Za wszelkie uwagi z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO prawda z tym modelem się nie spotkałem (faktycznie mało popularna firma), ale miałem Tecno Pro XT. Narta raczej miękka, wolna (nawet b.dobrze nasmarowana), tak dla początkujących-sredniozaawansowanych. Jak ja kupowałem to cena była podobna wiec sie oplaca

mowa o sprzęcie używanym ?? na niemieckiej stronie widziałem test tej narty z 2000/2001 roku, dosatała 4 na 5 możliwych punktów, niestey nie znam niemieckiego, może mółgby ktoś przetłmuaczyć ?? no i czy długość narty 171 cm jest odpowiednia przy wzroście 195 cm ?... a oto link do strony http://www.testberic...slc_p11928.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...