Skocz do zawartości

Gogle translator.


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ramach odchodzącej zimy w sezonie 2012/2013. Nie mogłem się powstrzymać i wstawiłem tłumaczenie z "gogli" jednej z nart. Pierwszy tekst to oryginał z katalogu a pod spodem tłumaczenie z "gogli".:D Fun Cat: Der “spaßige” Bruder des Rock the Cat! Dieser Ski hat einen etwas stärkere Tailierung als sein Bruder und wartet nur darauf den Park oder die Piste zu rocken. Der richtige Ski für schillernde Persönlichkeiten. Länge Sidecut v/m/h Radius 188 cm 130 / 93 /119 22,5 m 177 cm 128 / 93 /118 20 m 166 cm 128 / 93 /118 17 Tłumaczenie z "gogli!:) Cat Fun: "Fun" brat Rocka kota! Ta ski ma nieco silniejszy Tailierung niż brata i tylko czeka na rock na park lub na stoku. Prawo jazdy na nartach dla barwnych osobowości. Długość Taliowanie f / m / h Promień M 188 cm 130/93/119 22,5 M 177 cm 128/93/118 20 166 cm 128/93/118 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu dostałem mandat z Włoch... Mandat miał formę kartki A4 podzielonej na równe 3 kolumny... W środkowej było opisane wszystko po włosku drobną czcionką... W lewej to samo po polsku... W prawej to samo po angielsku... Nie znam włoskiego, ale domyślam się, że tu wszystko było OK... Natomiast polski i angielski były rodem właśnie z "google translator"... Powód wystawienia mandatu brzmiał: "Pozostawienie lewego bez lewego po lewj stronie" (po angielsku: "to left left without left on left side")... Napisałem odwołanie... Oczywiście tą samą metodą: najpierw gramatycznie po polsku, a później w google translatora i przekład na włoski... Do dziś nie dostałem odpowiedzi... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej pogody ducha. Jeżeli masz to wstaw chętnie poczytam.

Jeśli odnajdę w którejś z apteczek samochodowych to postaram się. Nie powiem, śmieszne było do zasmarkania ale potem naszła człowieka refleksja i szybko przeszła cała radość.

Do dziś nie dostałem odpowiedzi... ;)

Zapłaciwszy wprzódy czy też nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...