Skocz do zawartości

Sami ocencie nasze stoki - ankieta.


robertw

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze proponuję zabawić sie w ocenę naszych świętokrzyskich stoków. Niechaj ta ankieta będzie wyrazicielem naszych subiektywnych doznań z czasu spędzonego na kieleckich i nie tylko górkach. Proponuję zagłosować biorąc pod uwagę trzy kryteria:
1. Infrastruktura, czyli możliwości zaparkowania, spędzenia czasu inaczej niż tylko na nartach, wypożyczalnie, konsumpcja, itd...
2. Obsługa, czyli przyjazność pracowników, informacja, dostępność i poziom instruktorów, itd ....
3. Fun, czyli to co najbardziej nas kręci. Możliwość jazdy na nartach, nasze subiektywne wrażenia, który stok wam najbardziej odpowiada.
Przepraszam za tytuł ankiety, głosujemy po prostu na naszym zdaniem najlepszy świętokrzyski stok.


Użytkownik robertw edytował ten post 01 luty 2014 - 21:46
Probem z ankietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Ale chyba odwróciłeś kolejność. Ptk 3 powinien byc pierwszym i za niego dwa razy więcej punktów niż za pozstałe. Ocenie maja podlegac stoki narciarskie a nie knajpy z parkingiem i stokiem jako dodatkiem?
Pozdrowienia
PS
Dla mnie nr 1 to Bałtów.
1. tylko tam z wymienionych byłem. :)
2. jak byłem (chyba 5 lat temu) to płaciłem 3 pln za podjazd orczykiem a teraz słyszałemże jest 2 pln za krzesło po dosypaniu górki. Dla mnie nieprawdopodobne.
Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka górek kieleckich z racji odwiedzania rodziny.

1. Infrastruktura, - w tej części dla mnie istotny jest tylko parking, tutaj minus dla Telegrafa (parking za mały).
Plusów nie daje, gdyż to jest po prostu niezbędny standard.

2. Obsługa - nie wczuwalem się w ten aspekt :)

3. Fun
Dla mnie najlepszy Tumlin, dobry stosunek jakości do ceny i plus za małą hopkę.
Dla dziecka - Stadion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Ale chyba odwróciłeś kolejność. Ptk 3 powinien byc pierwszym i za niego dwa razy więcej punktów niż za pozstałe. Ocenie maja podlegac stoki narciarskie a nie knajpy z parkingiem i stokiem jako dodatkiem?
Pozdrowienia
.....

Mitek, ankieta miała skladać się z trzech części, ale ustawienia forum nie pozwolily na to :( Oceniamy ogólnie, a to jakie kto ma preferencje to widać w postach. To też wezmę pod uwagę w posumowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos(y) oddane.

1.Plusy dla
a) Tumlina jako najprzyjemniejszego do jazdy, zwykle dobrze przygotowany
B) Telegraf blisko i mają kanapę
c) Skocznia łagodny, do nauki, dla całej rodziny (hotel-restauracja, lodowisko, stok główny i stok dla maluchów z wyciągiem taśmowym), mam pod nosem

2. Minus dla wszystkich za ceny - aspiracje prawie alpejskie a pagórki, jakby nie patrzeć, jak w Hobbitowie

3.
Obsługa stoku mnie nie interesuje, dopóki nie robią klientom na złość.
Gastronomia przystokowa j/w.
Parkingi - na szczęście darmowe. A że małe, to co - w tym sezonie nie widziałem, żeby brakło miejsc.
Bałtów, Konary, Sandomierz za daleko - jak mam jechać na taką wyprawę to wolę wstać trochę wcześniej i pojechać do Wierchomli/na Jaworzynę itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam tylko na Telegrafie i w Krajnie. Glosuję na Telegraf, tam bawiłam się naprawdę świetnie.
Aczkolwiek knajpa otwarta od 12.00 i niemożność napicia się gorącej herbaty wcześniej niż po 3 godzinach jazdy, niemile mnie zaskoczył.
Wielki plus za kanapę - niestety uwarunkowania zdrowotne mam takie, że jazda na orczyku kończy się po 2 wjazdach, lub jest całkowicie niemożliwa (choć jeśli trafi mi się lepszy czas, mam ochotę pojechać do Tumlina).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infrastruktura to domena Niestachowa.
Obsługa tu bm się wahał pomiędzy Niestachowem a Tumlinem. Niestachów uprzejmi ludzie, dbający o narciarzy, w Tumlinie również, włodarze na prośbę narciarzy bez problemu slalomik nawet ustawiają.
Fun, bez dwóch zdań Tumlin, chociaż i górka w Bodzentynie też ma potencjał. Telegraf, można pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infrastruktura to domena Niestachowa.
w Tumlinie również, włodarze na prośbę narciarzy bez problemu slalomik nawet ustawiają.

Co do właściciela to rzeczywiście spoko człowiek. Co do reszty obsługi to w sumie ciężko mi powiedzieć bo praktycznie wszystkie moje wypady do Tumlina były już "poza sezonem" i w godzinach przedpołudniowych gdzie było bardzo mało ludzi więc i z obsługi za wiele osób nie było. Nie wiem jak jest w pełnym sezonie ale przydałaby się jedna osoba "na górze". Ostatnio jak byłem jeździła Pani już po 60-tce raczej (dopiero się chyba uczyła), była troszkę przy tuszy i wywróciła się na orczyku - niestety nie było nikogo żeby to nawet zauważył i co prawda pomogłem jej się rozpiąć i wstać i pewnie inny narciarz na moim miejscu też by to zrobił ale mimo wszystko ktoś z obsługi powinien tam być.
Podejrzewam, że jak jeździ więcej osób to i na górze ktoś jest ale powinien być cały czas bo jakby np ktoś niefortunnie upadł i skręcił np nogę albo zasłabł a jeździłby akurat sam to ile czasu by tam leżał i czekał na pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...