Skocz do zawartości

Atomic 10-50


Jakub_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich, to mój pierwszy post więc może pokrótce opiszę swoją osobę. Mam na imię Jakub mam 23 lata i od 17 roku życia jeżdże na nartach. Do tej pory śmigałem na nartach firmy Head (modelu nie pamiętam), butach lange (oczywiście modelu też nie pamiętam) to był mój pierwszy sprzęt i wsumie byłem z niego zadowolony. Tak wyglądała sytuacja do dzisiaj, bo od mniej więcej paru godzin stałem się szczęśliwym/nieszczęśliwym (to się zaraz okaże) posiadaczem używanych butów firm Atomic model 10-50. Niestety zamiast wcześniej sprawdzić co i jak ze sprzętem na rynku i spytać wpierw kogoś na forum, poszedłem na giełdę narciarską i kupiłem cały sprzęt (używany). W tym momencie mnie tknęło żeby jednak zapytać czy to co kupiłem wogóle jest warte swojej ceny. Na pierwszy strzał idą właśnie te buty Atomica 10-50. Dałem za nie 480 zł, i krew mnie zalała jak zobaczyłem ze jeden z forumowiczów sprzedawał je za 320 :eek: , oczywiście pani w sklepie zachwalała buty że są świetne i wogóle. Nie mogłem żadnych informacji na ich temat znaleźć w internecie więc się pytam was drodzy forumowicze, co sądzicie o tym zakupie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam te buty i jestem bardzo zadowolony. Jedyny problem to konieczność wożenia ich w miejscu gdzie jest nawiew ciepłego powietrza, bo jeśli w bagażniku jest zimno to mam problemy z założeniem. Czasem przy większym mrozie mam problemy ze ściągnięciem, co kończy się bolesnym obtarciem podbicia. Czasami przez cały dzień ich nie odpinam i jedynym dyskomfortem jest ciągle ustabilizowane położenie stopy (to też w końcu męczy), ale o ucisku nie ma mowy. Solidne klamry, canting, dwa kąty pochylenia, flex 10+, makro i mikroregulacja to same plusy. Jeśli będą wygodne to będziesz zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...