Skocz do zawartości

Macałem dziś:)


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie mogę pisać na tym forum o nich i wstawiać zdjęć bo zaraz jestem posądzany o działania marketingowe i że tymi markami handluję. Natomiast jak widać inni mogą i nie są posądzani przez tych samych forowiczów o działania marketingowe.

Spokojnie, akurat o to kto ma dystrybucję Volkla na Polskę jest oczywiste i wierz mi że nikt Ciebie akurat o to nie posądzi... A to, że z Twoich forumowych ust zawsze pada w propozycji jedna "jedynie słuszna" marka mówi już niestety samo za siebie... To co się dziwisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macałem dziś po raz drugi ( pierwszy raz trzy tygodnie temu) nowe komóreczki Volkl SL 2014. Powiem krótko ...........robią wrażenie. Jestem bardzo daleki od gadżetów w nartach ale zastosowane w nowych Volklach wydają się działać. Po pierwsze nowe wiązanie Marker. Wreszcie jakiś sensowny pomysł po 30-stu latach marazmu w konstrukcji wiązań. Po drugie UVO.

O ile dobrze kojarzę to w SL Uvo nie ma, do komórki włozyli?:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, akurat o to kto ma dystrybucję Volkla na Polskę jest oczywiste i wierz mi że nikt Ciebie akurat o to nie posądzi... A to, że z Twoich forumowych ust zawsze pada w propozycji jedna "jedynie słuszna" marka mówi już niestety samo za siebie... To co się dziwisz?

Tadeusza z synami w to nie mieszaj A Kneisspolska jest uczciwy, wg m nie - nigdy nie ukrywl co robi, wiec, moim zdaniem, bylo by swietnie, zeby swoje doswiadczenia tutaj przedstawil Przedstawisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście komórka ( o innej bym nie pisał:D ) Ma nie zrobiony ślizg i krawędzie a nawet naklejkę ostrzegającą aby nie przekroczyć przy "robieniu jej" minimalnej szerokości.

teraz tez to widze, chociaz do 100% powinienes pokazac przestrzen miedzy przodem a tylem wiazan. profil topu narty wskazuje na komorke inna sprawa, z tego co wiem, UVO (ja mowie UFO) mozna zalozyc do dowolnej narty.... chyba czas na gutniecie paru rekwizytow z 2013/14 bo czuje sie, jakbym sie uwstecznial

Użytkownik jan koval edytował ten post 27 marzec 2013 - 17:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja te i inne marki narciarskie i nie tylko macałem w lutym na targach ISPO i targach w Kielcach i chętnie bym podzielił się swoimi spostrzeżeniami ale nie mogę pisać na tym forum o nich i wstawiać zdjęć bo zaraz jestem posądzany o działania marketingowe i że tymi markami handluję. Natomiast jak widać inni mogą i nie są posądzani przez tych samych forowiczów o działania marketingowe. Już się przyzwyczaiłem, że są lepsi i jeszcze lepsi na tym forum.

Po prostu nie zwracaj uwagi na gamoni Robert i tyle. Pozdrowienia Cześć

To jest komórka ale nie slant nose tylko tip protector Po jego ściągnięciu masz normalną deskę

Master ja bym nie zabiearł głosu jak experci dyskutują. ;) Pozdr

Użytkownik Mitek edytował ten post 27 marzec 2013 - 17:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście komórka ( o innej bym nie pisał:D ) Ma nie zrobiony ślizg i krawędzie a nawet naklejkę ostrzegającą aby nie przekroczyć przy "robieniu jej" minimalnej szerokości.

Bez struktury te komóry;)???

Użytkownik keicam edytował ten post 27 marzec 2013 - 17:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz do 100% powinienes pokazac przestrzen miedzy przodem a tylem wiazan.

Nasz klient nasz PAN:) Lumia Jurek_20130222_008.jpg Tak jak pisze Kuba. UVO kupuje się oddzielnie i instaluje samemu. Niektóre narty mają nadrukowane miejsce gdzie to należy zamontować.

Użytkownik Harpia edytował ten post 27 marzec 2013 - 17:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - jeździł ktoś z tym UVO??? Teorię znam, ale jak się ma do tego praktyka? Skoro od początku sezonu mieli to montowane w PŚ (i to na nartach 2012/2013) to chyba nie jest to zwykły marketingowy gadżet... Na testach w Dolnej Moravie mieli Cody, GS a nawet RTM z tym ustrojstwem ale się do nich nie dopchałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kneissl, skoro i tak jesteś posądzany, to podziel się swoimi spostrzeżeniami, tyle, że pisz o wszystkich markach, które macałeś. No chyba, że macałeś tylko te którymi handlujesz ;).

Te którymi handluję nie wystawiały się na żadnych targach. Ups. były Kesslery i zai.

Użytkownik kneisslpolska edytował ten post 28 marzec 2013 - 12:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szybkie pytanie - jeździł ktoś z tym UVO??? Teorię znam, ale jak się ma do tego praktyka? Skoro od początku sezonu mieli to montowane w PŚ (i to na nartach 2012/2013) to chyba nie jest to zwykły marketingowy gadżet... Na testach w Dolnej Moravie mieli Cody, GS a nawet RTM z tym ustrojstwem ale się do nich nie dopchałem...

A jesteście pewni, że to byłó UVO a nie atrapka mająca zadziałać na klientelę? Skoro było na poczatku sezonu i jest dobre (wątpliwości duże mam) to dlaczego teraz nie ma jak zrozumiełem z postów? Po trzecie czy ktos może wie ile kosztuje tata zabawka skoro mozna ja montowac do róznych nart? Hesiu Wybacz ale niezgodze się co do oceny postepowania Naszego drogiego Kneissla. Zawsze otwarcie i spokojnie proponuje, nie pamietam, żeby mówił o tym iz proponowane przez nigo narty sa idealne i najlepsze i szczerz mu kibibcuję bo byc może nareszcie Progressor nie będzie jedynym oczywistym wyborem. ;) Cześć

experci to duża przesada, ale przynajmniej trzeźwi;)

Tak wiem ale cos mam takie podskórne przeczucie, że Jurek Harpia czy Master nawet na zerwanym filmiew kwestii sprzetowej prezentowałby wiedze, której Ty niestety nie posiądziesz do końca życia - stąd zawoalowana niezbyt umijetnie moja sugestia. ;) Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 28 marzec 2013 - 12:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...