Skocz do zawartości

Czarna lista SKIFORUM!


keicam

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy się sezon, zaczyna się okres wniosków, podsumowań, rozliczeń! W związku z powyższym proponuję stworzenie działu pt CZARNA LISTA SKIFORUM. Można by tutaj wrzucać wszystkie bulwersujące forumowiczów sprawy typu: miał przyjechać a jednak go nie było, nie zapłacił za karnet, kwaterę, złośliwie najechał na innego forumowicza powodując kontuzję, pił zamiast jeździć, zorganizował wyjazd w czasie gdy padał deszcz zamiast śniegu, albo co gorsza gdy śniegu nie było, czy np. naumyślnie źle doradzał innym itp. Można by też szantażować sprawców: X zrobił tak, a jak się nie rozliczy to ujawnię nick! Teraz łotry chowają się po różnych działach naszego zacnego forum! Ich niecne czyny często pozostają bez komentarza, lub należytej uwagi. A tak można by od razu osądzić!!! Co Wy na to??? Pozdrawiam Maciek

Użytkownik keicam edytował ten post 25 marzec 2013 - 11:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na ochotnika.Przyznaję się po powrocie z białego : - właśnie jezdziłem trzy z sześciu dni w słońcu, - trzy z sześciu dni jezdziłem po sztruksie i nie czułem obrzydzenia ani wstydu, - mam za krótkie narty, - w ostatnim dniu pekły mi spodnie,i nie kupiłem nowych, - zgroza,mieszkałem przy stoku,do tego w dość popularnym regionie, - raz byliśmy dopiero 15 minut po otwarciu gondolki, - w czwartek 12 minut i 44 sekundy spędziłem na leżaczku w słońcu i rozmowie z córką. Proszę o dobrowolne poddanie się karze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jark jest podwójnie wredny bo dla zmylenia przeciwnika władował jeszcze takiego niewinnego avatara młodzianka świętego, człowiek by się odszczekał a tu dziecku takiemu nie uchodzi. Mitek to chociaż udaje prymusa, takiego to każdy w kostkę chętnie kopnie i powie że to nie chcący :D Muszę sobie jakiegoś avatara skołować. Ban jak wskazuje brzmienie tego słowa to walnięcie bejzbolem w zakutą pałę.

Użytkownik zeberkaa edytował ten post 25 marzec 2013 - 11:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mnie możesz Jarek od razu zbannnnować czy cos tam innego. Zamirzam ograniczyc pisanie na forum ze względów osobistych, że tak powiem. Nie zamierzam natomiast - jezli juz będę pisał: - prosić o zrozumienie i grzecznie tłumaczyc tam gdzie nie ma co ani po co tłumaczyć - nie pisac, że ktos pisze głupoty jezli je napisze - nie pisać, żę kretynizmem jest odzywanie sie w każdym możliwym wątku - jezli nie ma się nic do powiedznia poza kopiuj wklej z YT lub kalka z czyichs postów Zamierzam - uczciwe odpowiedzieć na zadane - wolę na priv - pytanie jeżeli tylko będę w stanie i będzie na to pozwalała moja wiedza. - chętnie spotkać się na nartach z każdym kto tylko będzie chciał nie w celu udowadniania sobie czegokolwiek, uczenia kogokolwiek czy mądrzenia się ale w celu dobrej zabawy i wspólnego pojeżdżenia. POzdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to dobre jest - zbyt późne wybicie, w konsekwencji najazd na bulę - i tak to się skończyło - zwyczajnie zmień dyscyplinę. Jaka tam wina sprzętu.. :).

Z tym wybiciem to coś jest, ale jahu, ja nie najechałem na żadnego Bulę. Pozdrawiam PS: A na jaką proponujesz? Jak OT to OT:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...