Skocz do zawartości

Dolna Austria - Annaberg


rsowa

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bergfex.at/annaberg/ kolejna niedziela w Dolnej Austrii. tym razem padło na Annaberg. dla tych przejazdem co w Wiedniu bywają to ośrodek oddalony o jakieś 120 km . w miarę pusto jak na niedzielę i sami miejscowi ( nie licząc naszej skromnej grupki) co nie może dziwić bo osrodek nadaje się wyłącznie do nauki jazdy , dla małych dzieci ( długa taśma w tunelu) i okolicznych mieszkańców. dla tych którzy coś juz potrafią to powiem tak : my juz po godzinie chcielismy sie urwac jednak pasja nart prztrzymała nas do godz 14. ale co sie wynudziliśmy to nasze :) zdecydowanie nie polecam tego osrodka dla radzących sobie nawet na niebieskich trasach. jeżeli chodzi o ceny to piwko przy górnej stacji dłuższych krzeseł wynosi 3,6 EU pozdro sowa ps. za tydzien postaram sie pojechac do Lackenhof - Ötscher i coś skrobnę o tym ośrodku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo-świat się kończy - Roberto zdradził Hochkar :-)

Jahu ma rację , że zrada nie wchodzi w rachubę :) korzystając z okazji zwiedzam wekendowo Dolną Austrię i zbieram ( a raczej dzielę się ) opinie dla Was :) .

jakie tam zdradził ;) - pewnie się szykuje na przyszły sezon do www.skisport.com - Sowa - pozwiedzaj i daj znać czy warto rozważyć taki scenariusz na całą zimę.

no i tu Jahu zbił mnie z tropu. miała być tylko Dolna A . zapomniałem Wojats o http://www.skisport.com . w wekend odwiedzę Lackenhof - Ötscher , a potem postaram się pośmigac w Wurzeralm i Hinterstoder - Höss . zdam relacje oczywiście obiektywną porównójąc te ośrodki z Hochkarem który wszyscy znamy i bedziemy mieli odniesienie. z tą moją biektywnościa to może być róznie znając moją słabośc do H :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

.... w miarę pusto jak na niedzielę i sami miejscowi ( nie licząc naszej skromnej grupki) co nie może dziwić bo osrodek nadaje się wyłącznie do nauki jazdy , dla małych dzieci ( długa taśma w tunelu) i okolicznych mieszkańców. dla tych którzy coś juz potrafią to powiem tak : my juz po godzinie chcielismy sie urwac jednak pasja nart prztrzymała nas do godz 14. ale co sie wynudziliśmy to nasze :) zdecydowanie nie polecam tego osrodka dla radzących sobie nawet na niebieskich trasach. .....

Na przykadzie Marcela Hirscher'a widać że nieźle można się tam nauczyć jeździć. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Marcel Hirscher śmigał w innej miejscowości Annaberg. Tej w dolinie rzeki Lammer w regionie Dachstein West a tam trasy są bardziej wymagające. Obecnie oczywiście jedna z nich nazwana jest jego imieniem.  

Dziękuję za oświecenie mnie. Jak widać człowiek uczy się całe życie. Marcel śmigał nie w Annaberg'u, a w 

 Annaberg-Lungötz, a ta miejscowość to nieco na północ od Schladming czy też Radstad. Przepraszam za zamieszanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...