Skocz do zawartości

Odzież narciarska elektrycznie ogrzewana?


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będąc ostatnio na targach ISPO w Monachium oglądałem na stoisku odzież elektrycznie ogrzewaną. Mieli tam ogrzewane elektrycznie na baterie rękawice, kamizelki pod ubranie, softshele i wkładki do butów. Czy ktoś z forowiczów korzysta może już z takiego zestawu i może podzielić się swoimi wrażeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie jestem w trakcie testów ogrzewanych elektrycznie rękawic, bezrękawnika pod odzież i softshela. Jest ciepło.:)

Witam Robert, a do wszystkiego inna ładowarka? Niedługo zabierając takie gadżety na wyjazd, trzeba będzie dodatkową torbę z ładowarkami dźwigać. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem co Wy niektórzy z tymi gadżetami. Rany, przecież niedługo to będzie science fiction. Kurna, przecież cała przyjemność tego narciarstwa to to ekstremum. Raz jest słońce, raz deszcz a innym razem piździ jak w tym, no.... wiecie.... ;) Nigdy nie mów nigdy, ale ja osobiście ze wstrętem patrzę na takie unowocześnienia... i wygody......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Robert, a do wszystkiego inna ładowarka? Niedługo zabierając takie gadżety na wyjazd, trzeba będzie dodatkową torbę z ładowarkami dźwigać. Postrufka

Jest jeden typ ładowarki i baterii do rękawic a drugi typ ładowarki i baterii do odzieży. Ale ładowarką z rękawic naładujesz baterie z rękawic i odzieży i na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem co Wy niektórzy z tymi gadżetami. Rany, przecież niedługo to będzie science fiction. Kurna, przecież cała przyjemność tego narciarstwa to to ekstremum. Raz jest słońce, raz deszcz a innym razem piździ jak w tym, no.... wiecie.... ;) Nigdy nie mów nigdy, ale ja osobiście ze wstrętem patrzę na takie unowocześnienia... i wygody......

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie używasz bielizny termoaktywnej, masz buty narciarskie skórkowe, wiązania z napinaną sprężyną i jeździsz na drewnianych nartach?

Użytkownik kneisslpolska edytował ten post 12 marzec 2013 - 13:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie używasz bielizny termoaktywnej, masz buty narciarskie skórkowe, wiązania z napinana sprężyną i jeździsz na drewnianych nartach?

Coś słabo Ci te wnioski wychodzą. Wszystko z umiarem... Nie lubię sobie podkładać ciepłej poduszki pod pupcię....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo Ci te wnioski wychodzą. Wszystko z umiarem... Nie lubię sobie podkładać ciepłej poduszki pod pupcię....

Oglądając twój film który załączyłeś to rzeczywiście nie lubisz gadżetów. Domyślam się, że w pomarańczowym to Ty? Przy skręcie w lewo podnosisz nogę tracąc kontakt z podłożem a to jest spory błąd to tak przy okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Marlies Schild :) PS: A w temacie- używalność tego zależy tylko i wyłącznie od różnicy w masie takich rękawic na przykład. W przypadku butów czy kurtki nie ma to większego znaczenia, ale dla rękawic już może mieć. A akumulator plus kable coś ważyć muszą... Pozdr Marcin

Użytkownik bocian74 edytował ten post 12 marzec 2013 - 14:40 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając twój film który załączyłeś to rzeczywiście nie lubisz gadżetów. Domyślam się, że w pomarańczowym to Ty?

Przecież napisałem, wszystko z umiarem. Nie wiem na co zwróciłeś uwagę oglądając mój film? Jeżeli kamera, to gadżet rzeczywiście, tyle że nie ułatwia a wręcz przeszkadza trochę w jeździe. Jeżeli chodzi Ci o kolory moich ubrań to sorry ale nie łapię. No chyba że pomarańczowy, zielony to gadżeciarstwo a czarny, szary już nie?

Przy skręcie w lewo podnosisz nogę tracąc kontakt z podłożem a to jest spory błąd to tak przy okazji.

Eee, może dlatego że mam jedną nogę krótszą.... Tak w sumie to nie wiem po co to wtrąciłeś w tym temacie? Ja nie gryzę, więc Ty też nie próbuj ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Marlies Schild :) http://www.youtube.com/watch?v=1CwvZzKbwzk PS: A w temacie- używalność tego zależy tylko i wyłącznie od różnicy w masie takich rękawic na przykład. W przypadku butów czy kurtki nie ma to większego znaczenia, ale dla rękawic już może mieć. A akumulator plus kable coś ważyć muszą... Pozdr Marcin

Ciężar rękawic akceptowalny. W kamizelce i softshelu prawie nie odczuwalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, wszystko z umiarem. Nie wiem na co zwróciłeś uwagę oglądając mój film? Jeżeli kamera, to gadżet rzeczywiście, tyle że nie ułatwia a wręcz przeszkadza trochę w jeździe. Jeżeli chodzi Ci o kolory moich ubrań to sorry ale nie łapię. No chyba że pomarańczowy, zielony to gadżeciarstwo a czarny, szary już nie? Eee, może dlatego że mam jedną nogę krótszą.... Tak w sumie to nie wiem po co to wtrąciłeś w tym temacie? Ja nie gryzę, więc Ty też nie próbuj ;)

Pomarańczowy i zielony to moje ulubione kolory od zawsze a jestem nie młody.:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...