Skocz do zawartości

Jak najtaniej wysłać narty?


bodex4

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu wysyłałem narty 155 cm, ok. 3 kg poprzez http://sendit.pl/, koszt niecałe 17 zł kurier odebrał paczkę ze wskazanego adresu, a na drugi dzień była na miejscu, obłsugiwało to DPD

Tesz doszedłem że najtaniej to przez Sendit 2-3 razy taniej niż bezpośrednio przez DPD lub UPS. Pewnie Sendit ma maumowę z tymi firmami i stąd te ceny . Poczta przyjmuje do 150 cm ewentualnie do 5 % większe. Ponoć bardziej rygorystycznie patrzą teraz na odstępstaw w wielkości (tak mi powiedziano).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie najlepszą a przede wszystkim najtańszą formę wysyłki nart (z ubezpieczeniem). Znalazłem DHL za 93 zł UPS 76 zł K-EX 50 zł ale tutaj trzeba płacić z konta internetowego, a moje karty nie sa powiązane z kontem bankowym:(

wysyłałem przez DHL ostatnio i rzeczywiście na necie pisało 93 zł a w rzeczywistości zapłaciłem koło 60zł ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam usługę GLS Parcel Service. Za wysyłkę nart płacisz ryczałt 40 zł. Jedyny warunek to musisz zanieść narty do punktu GLS - tzw. Parcel Shop'u. Spis punktów i inne informacje znajdziesz na stronie GLS'u. Dostawa w jeden dzień, kurier oczywiście dostarcza przesyłkę pod drzwi (adresatr nie musi chodzić do Parcel Shop'u). Wysyłałem już tak co najmniej kilka nart i nigdy nie było problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesz doszedłem że najtaniej to przez Sendit 2-3 razy taniej niż bezpośrednio przez DPD lub UPS. Pewnie Sendit ma maumowę z tymi firmami i stąd te ceny . Poczta przyjmuje do 150 cm ewentualnie do 5 % większe. Ponoć bardziej rygorystycznie patrzą teraz na odstępstaw w wielkości (tak mi powiedziano).

Sendit jest spółką córką allegro to i ceny mają dobre, to jedyny kurier z którego korzystam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...