Skocz do zawartości

Byłeś ostatnio na nartach - pochwal się.


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w Szczyrku. Najlepiej było na Golgocie, choć na samym dole trzeba było uważać na małe kamyczki:) Gorzej było powyżej Golgoty i na Julianach (miejscami trawa, kamienie). Ja bym tego nie określił jako warunki dobre, a tak podaje strona GAT!!! Trzeba więc czekać na mróz albo powrót zimy, oby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj zaliczony Chopok - jeździłem tylko w Zahradkach, ale warunkami byłem pozytywnie zaskoczony... Całodzienny karnet 360sk i bardzo pozytywne wrażenia. Rano bardzo przyjemnie się jeździło, później już muldy i gęsto padający śnieg, ale i tak jestem baaaardzo szczęśliwy, że zacząłem sezon:)

To samo moge powiedziec :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również byłem dziś na rochczach... wszysko było by w porządku (warunki niezłe jak na tyle śniegu i malutko ludzi) gdyby nie to że wyjechałem krzesłem na góre zrobiłem może 5 skrętów i tylna część wiązania, w lewej narcie w, moich nowych nartkach sie rozleciała...:( przy okazji upadek i zbita dupa ale najgorsze to wiązanie... mam nadzieje że nie będzie problemu z reklamacją :(:(:( pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:) Bylem wczoraj w Bialce na Kotelnicy: warunki dobre-lekko mokry snieg, lecz dobrze ubity, a wieczorem zaczal fajnie przymarzac. Trasa otwarta tylko w polowie szerokosci(ale i tak b.szeroko) pod krzeslem nr 11- (6-osobowe). Pod koniec dnia lekkie muldy, ale widzialem ze szykowali sie z armatkami i ratrakami na noc, wiec dzis rano mozna spodziewac sie b.dobrych warunków. Jak dla mnie otwarcie sezonu mieli znakomite jak na tą temperature ktora zastalem, ok. 4st C:/ . Ludzi bylo malo, kolejki praktycznie brak. pozdro:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również byłem dziś na rochczach... wszysko było by w porządku (warunki niezłe jak na tyle śniegu i malutko ludzi) gdyby nie to że wyjechałem krzesłem na góre zrobiłem może 5 skrętów i tylna część wiązania, w lewej narcie w, moich nowych nartkach sie rozleciała...:( przy okazji upadek i zbita dupa ale najgorsze to wiązanie... mam nadzieje że nie będzie problemu z reklamacją :(:(:( pozdrawiam

mozesz podac firme??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bylem na otwarciu w Bialce, i wrazenia srednie. Snieg nie najgorszy, brak kamieni, ale trasa otwarta na mniej wiecej 1/3 szerokosci na górze to nieco mniej niz mozn oczekiwac, szczegolnie ze na stronie nie bylo o tym wspomniane ani slowem...mimo ze nie bylo nardzo duzo ludzi, to tak mala szerokosc wplywa na zageszczenie na stoku i w dobie nart karwingowych znacznie podwyzsza ryzyko zderzenia bocznego Ogolnie wyjazd dobry na rozjezdzenie, le gdyby tak mialo byc caly rok to dramat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podac firme??

jeżeli chodzi o narty to fischer... wiązanie Z 13... jeśli chodzi o sklep to póki się nie dowiem co wyjdzie z reklamacji to nie będe mówił

Czyżby ta awaria miała spotkać te nowe fischerki ???? sory za off ale nie mogłem się powstrzymamć...

no niestety chodzi o nowe fischerki :(:( dziś się temu przyglądnąłem bez emocji i nie wiem czy to nie przez płyte, bo zauważylem, że w miejscu w którym była wkręcona śruba od wiązania kawałek płyty sie urwał... dzwoniłem dziś do właściciela sklepu w którym kupiłem narty i był w szoku... chciał nawet odrazu żebym przyjechał do sklepu i że on przyjedzie specjalnie dla mnie i od razu oglądnieale powiedziałem że nie ma problemu i jutro mam podjechać... po rozmowie myśle że ni będzie problemów z reklamacją... pozdrawiam napisze jak się skończyło...

Użytkownik jaszczur edytował ten post 30 listopad 2008 - 20:08 uzupełnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o narty to fischer... wiązanie Z 13... jeśli chodzi o sklep to póki się nie dowiem co wyjdzie z reklamacji to nie będe mówił no niestety chodzi o nowe fischerki :(:( dziś się temu przyglądnąłem bez emocji i nie wiem czy to nie przez płyte, bo zauważylem, że w miejscu w którym była wkręcona śruba od wiązania kawałek płyty sie urwał... dzwoniłem dziś do właściciela sklepu w którym kupiłem narty i był w szoku... chciał nawet odrazu żebym przyjechał do sklepu i że on przyjedzie specjalnie dla mnie i od razu oglądnieale powiedziałem że nie ma problemu i jutro mam podjechać... po rozmowie myśle że ni będzie problemów z reklamacją... pozdrawiam napisze jak się skończyło...

sry za off ale kończąc wątek moich nart okazało się że pracownik który montował wiązania zamiast śrub 17mm użył przez pomylke 13 mm i poprostu one były za krótkie... przy okazji zniszczyły płyte... w środe już bede miał wszystko do odebrania złożone z nową płytą i wiązaniem także nie ma żadnego problemu już:D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozpoczecie sezonu 2008/2009 w .... Sami zobaczcie Gdzie:) Niespodzianek bylo moze i pare.. ale: pierwsza in PLUS to 50% karnet... czyli taniej niz w naszych Bialkach na nocnej jezdzie..:D 35 niecale zl za caly dzien:D Niespodzianka in minus.. beton i zmrozona trasa ale w GRUDACH w zwłaszcza w najwiekszych spadkach dojazdowych do kolejki. Jak na 1ye rozruchy to trzeba bylo mocno przycinac i telepalo strasznie:D za to widoki i srodek trasy to bajka jak na te pore roku:) Pozdrawiam:) Proszę skleić:) do moderatora:) Pozdrawiam :) Po tych grudach tez mozna bylo sie sprawdzic :P i sie sprawdzala kadra juniorek slovackich:D

Załączone miniatury

  • Rohace28LIST2008 009.jpg
  • Rohace28LIST2008 015.jpg
  • Rohace28LIST2008 018.jpg
  • Rohace28LIST2008 019.jpg
  • Rohace28LIST2008 027.jpg
  • Rohace28LIST2008 035.jpg
  • Rohace28LIST2008 036.jpg
  • Rohace28LIST2008 038.jpg
  • Rohace28LIST2008 047.jpg
  • Rohace28LIST2008 053.jpg
  • Rohace28LIST2008 054.jpg
  • Rohace28LIST2008 055.jpg
  • Rohace28LIST2008 059.jpg
  • Rohace28LIST2008 061.jpg
  • Rohace28LIST2008 067.jpg
  • Rohace28LIST2008 069.jpg
  • Rohace28LIST2008 071.jpg
  • Rohace28LIST2008 075.jpg
  • Rohace28LIST2008 074.jpg
  • Rohace28LIST2008 081.jpg
  • Rohace28LIST2008 076.jpg
  • Rohace28LIST2008 085.jpg
  • Rohace28LIST2008 086.jpg
  • Rohace28LIST2008 087.jpg
  • Rohace28LIST2008 113.jpg
  • Rohace28LIST2008 132.jpg
  • Rohace28LIST2008 134.jpg
  • Rohace28LIST2008 145.jpg
  • Rohace28LIST2008 148.jpg
  • Rohace28LIST2008 270.jpg

Użytkownik EFIX edytował ten post 02 grudzień 2008 - 09:57 scalone posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie juz tak NIE BEdzie w sensie braku luda i warunkow na razie..:) Ale...po sezonie kto wie. Zawsze sie zastanawialem patrzac w kamerki netowe czemu ludzie jezdza na orczykach a kanapa na ogol pusta jedzie..:D i juz wiem hehe.. nie inaczej bylo tym razem:P :) skleić please:)

Załączone miniatury

  • Rohace28LIST2008 225.jpg
  • Rohace28LIST2008 170.jpg
  • Rohace28LIST2008 206.jpg
  • Rohace28LIST2008 273.jpg
  • Rohace28LIST2008 274.jpg
  • Rohace28LIST2008 308.jpg
  • Rohace28LIST2008 330.jpg
  • Rohace28LIST2008 374.jpg
  • Rohace28LIST2008 389.jpg
  • Rohace28LIST2008 403.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek Szpindlerowy. W niedziele Szpindlerowy :)

I jak w Szpindlu? Trasy przygotowane? Dużo ludzi? Zastanawiam się czy nie ruszyć tam przed świętami na kilka dni, ale nigdy tam nie byłem i nie wiem czy utrzyma się (ewentualnie dopada) śnieg. Nie wiem tez gdzie tam się zaczepić, by było blisko do wyciągu, no i z której strony lepiej jeździć -sv.Petr czy Miedvied lepszy dla początkującej małżonki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mozesz wiec podpowiedziec czemu tym krzesłem nie jezdzą :) A fotorelacja jest z Rohace - podpisane zdjeci są w ten sposób :D

No bo koncowa scianka jest praktycznie zawsze w cieniu okolicznych wysokich drzew i pewnie tam warunki zwykle nie zachecaja :P Ostatnio bylo tam mnostwo grud wielkosci piesci i wiekszych.. dopiero po przejezdzie kilkuset narciarzy bylo lepiej:P Stad wiekszosc wybiera srodkowa czesc trasy orczyk ktory jest w gornej czesci stoku:) Na wiosne przy nawet miekkim sniegu z muldami chyab byloby lepiej niz z tymi grudami. Tam sie albo zjezdzalo na krawedziach na kreche albo zyletka zdzieralo warstwe betonu:P Schodzacych z nartami pod pachami Tak czy siak WARUNKI na rozpoczecie sezonu brak ludzi taniocha slonce BYLY super. Nigdy takich nie mialem:) W PL i SK. pozdrawiam. PS> Moze ktos by chcial ten aparacik taniutko canon Powershot? Naj?:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w Szpindlu? Trasy przygotowane? Dużo ludzi? Zastanawiam się czy nie ruszyć tam przed świętami na kilka dni, ale nigdy tam nie byłem i nie wiem czy utrzyma się (ewentualnie dopada) śnieg. Nie wiem tez gdzie tam się zaczepić, by było blisko do wyciągu, no i z której strony lepiej jeździć -sv.Petr czy Miedvied lepszy dla początkującej małżonki?

również podpisuję się pod pytaniem ;) a które trasy były czynne jakie były warunki na nich i czy duże były kolejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem na forum, ale muszę się pochwalić rozpoczęciem sezonu. Jak widać u nas pogoda nie za bardzo przypomina zimę a poszusować by się chciało, więc poszukałem lepszych warunków u naszych południowych sąsiadów. Wybór padł na Strebskie Pleso, oglądałem aurę pogodową tylko na kamerach i przyglądałem się prognozom pogody. Nie zastanawiając się długo wyruszyliśmy z kumplem wczorajszego rana ( godz 5.00 ). Jadąc byłem niezbyt optymistycznie nastawiony co do warunków. Kiedy dojechaliśmy do dawnego przejścia w Piwnicznej i wspieliśmy się po serpentynie, oczom naszym ukazał się piękny widok osnieżonych Tart w oddali. Dołączona grafika Chumory się nam porawiły. Jakie było zdumienie, kiedy dojechaliśmy na miejsce, po prostu zima na całego. Od razu zapieliśmy narty i zaczęła się zabawa, do puki nogi odmówiły nam posłuszeństwa. Tym którzy nie mogą się doczekać zimy u nas, polecam to miejsce, warunki wczorajsze oceniam na "4", ale tylko dlatego, że nieczynna jest jeszcze główna, najdłuższa trasa. Śnieg zmrożony, narciarzy mało, tylko cieszyć się jazdą. Co do cen, to najbardziej zaskoczyła mnie cena za parkowanie, 150 koron za cały dzień, tu trochę przesadźaja, choć do wyciągu miałem tylko 50 m. Pozdrawiam Salem

Użytkownik Salem edytował ten post 03 grudzień 2008 - 17:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...