Skocz do zawartości

Byłeś ostatnio na nartach - pochwal się.


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

własnie wróciłem :D 3dni po 4 godz Małe Ciche 1dzień 4godz Białka Warunki w mijającym tygodniu super! Nowy sprzęt wypróbowany i dotarty jestem mega zadowolony :D Jazda w tym tygodniu wogóle bez najmniejszych kolejek w MC bez porównania lepsze warunki niż w Białce poza muldami :) Następny wyjazd może tuż po nowym roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Szacownych Forumowiczów! Właśnie wróciłem ze stoku (właściwie bezpośrednio spod prysznica).Jeździłem na Kotelnicy 6 godzin.Stok super-prawie beton-pod krzesła z lewej.(patrząc z góry) Następna jazda jutro,potem drugi dzień Świąt na Pilsku ... Potem troszkę popracuję a weekend i Nowy Rok na Kasprowy.Takie plany.Wesołych Świąt !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYłem dziiaj w malinowym brdo i co tu duzo mowic, fajnie bylo. Jak na pierwszy wyjazd w tym sezonie to nawet lepiej niz rok temu, a nawet lepiej niz kiedykolwiek. Pogoda piękna widoki również. Warunki bardzo dobre, zaplacilem 470 SK za karnet dzienny. Udało mi sie bo od 24.12 rozpoczyna sie sezon i za 'dniówke' trzeba będzie wyłozyc 800.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Korbielowie byłem. Ludzi - srednio. (Ale kolejka do wyciągu na samo Pilsko OGROMNA) Warunki - z pilska nie wiem (patrz wyżej), niżej kiepsko (kamienie na stoku - zaliczyłem trzy piękne rysy na nartach :/) Dało się pojeżdzić na najnizszym wyciągu (trasa1 - warunki dobre, bardzo dobre - widać, ze snieżone) ok 13 jednak więcej ludzi się zorientowała, że trasa ta jest najlepsza i zrobiło sie tłoczno (wcześniej mozna było smigać bez stania w kolejce), zaczęły też kamyki wyłazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wierchomla, ale trasy lepiej przygotowane niz w zeszłą niedziele, dalo sie dobrze pojezdzic i nie bylo tłumów tak ze polanki toczek wierchomla 1 jazdy do woli, ale najlepiej na toczku sie szusowalo :D i co dodam piekne czyste niebo słonca i tatry jak na dloni :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj na Zielencu. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy spotkalem Devastatora :D haha ale poszalelismy. Ale nad slalomem rownoleglym musimy jeszcze troche popracowac :P prubowalismy przy zbyt duzych predkosciach :) warunki bardzo fajne, chociaz u gory pojawial sie lod i ciezko bylo panowac nad nartami, ale co to dla takich wyjadaczy :D zamieszczam jedno zdjatko z wyjazdu :D

Załączone miniatury

  • temudzindevastator.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu w Zell am See. Wybór dość przypadkowy, bo zostałem wyrobiony przez znajomych w ostatniej chwili, i zmuszony byłem kupić wycieczkę z Neckermanna , a to była jedyna oferta w cenie mnie odpowiadającej. Po kolei - dzięki karnetowi Salzburger Super Ski Card miałem dostęp do wszelkich ośrodków ziemii salzburskiej, ale zwiedziłem tylko niewiele z nich: 1 dzień na lodowcu Kitzsteinhorn w Kaprun (musiałem osobiście się przekonać o fenomenie tego lodowca wsród Polaków). 2 dni na Schmittenhohe w Zell am See. 2 dni w Saalbach Hinterglemm Leogang. 1 dzień w Grossartal. Narciarsko wyjazd uważam za udany, zero problemów ze śniegiem, ośrodki otwarte na maxa, pogoda 6 dni słońca !!! Szczegółowe opinie na temat ww ośrodków zamieszczę w dziale z recenzjami ośrodków, natomiast najsłabiej oceniam Kitzsteinhorn, najlepiej Saalbach, a dużym pozytywnym zaskoczeniem była dla mnie góra Schmitzen, niedoceniana przez naszych rodaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś wybrałem się na Cieńków w Wiśle Malince. Pogoda przepiekna - lekki mróz, słońce. Z początku ludzi nie za dużo i warunki naprawde świetne. Stopniowo ludzi zaczeło przybywać i tworzyły się połacie twardgo, sztucznego śniegu ok. 11 ludzi było juz na tyle dużo że odechciało mi się jeździć. Myśle że wszystko było by ok gdyby puścili drugi orczyk który choć przygotowany wcale nie ruszył. Wypad i tak zaliczam do bardzo udanych poza tragiczną awarią (pani w kasie zarwało się krzesło przez co straciłem 20 min na stanie w kolejce) Pozdrawiam Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę (22,12,07) odwiedziłem wyciąg na Magurze Małastowskiej i muszę przyznać, że mimo niezbyt dużej ilości śniegu, (choć wystarczającej) jestem bardzo zadowolony z jazdy. Trasa dobrze przygotowana i stan trasy zgodny z opisem na stronie internetowej, jedyny minus to pojawiające się po pewnym czasie jeżdżenia ciemne grudki (trochę za mało śniegu), i kiepskie przygotowanie podejścia pod drugi orczyk. Duuuuży plus dla tej stacji za pomysł zatrudnienia „oznakowanego” OCHRONIARZA, który śmiga po stoku i pilnuje porządku. Polecam wszystkim zwłaszcza, że widoczki były wręcz bajkowe,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.12, środa, Zieleniec, Winterpol Dojazd bez najmniejszych problemów. Kupiłem karnet od 10.00 do 16.00 za 55 zł. Sztuczny śnieg był mocno zmrożony, miejscami wychodziły czapy lodowe. Przy dobrych krawędziach i odpowiedniej technice dało się w miarę sprawnie jeździć. Działały 3 wyciągi podlegające pod Winterpol. Nawet po 12.00 nie czekałem dłużej niż 5 minut, choć parkingi były już pełne. Od 13.00 jazda powoli zaczęła się zmieniać w walkę o przetrwanie. W wielu miejscach pokazał się lód. Na krótkiej ściance przy podjeździe do krzesła co piąty "narciarz" leżał. Jeden przypłacił to poważniejszym kontaktem ze śniegiem. Po 20 minutach opatrywania wywieźli go/ją bez nart. Reasumując: jak ktoś ma blisko, niech jedzie do Zieleńca, ale jeśli będzie sporo ludzi, po 14.00 lepiej iść na obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a ja bylem wczoraj w pobliskim Myslecinku - lokalny, podmiejski stok, 200m, 20% Jak na niziny - calkiem milo, mozna sie bylo rozruszac po Swiatecznych obzarstwach;) nasniezona pokrywa 30cm, ludzi malo, plynna jazda bez kolejek. Piekne widoki na oszronione lasy. Skromna dlugosc zmusza do wycisniecia max-a.. pozdrawiam, Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wierchomla :) warunki bardzo dobre, jednak kilka odcinkow oblodzonych oraz troszke kamieni. Caly dzien swiecilo Slonce, wiec warunki do jazdy wysmienite :) ludzi duzo, o wiele wiecej niz np. 23 grudnia. Polecam, ale od 9, bo do poludnia mozna cos pojezdzic, potem dlugie czekanie w kolejkach. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.. A ja tylko tak skromnie że w Val di Fiemme warunki idealne... Śnieżek troszkę "chemiczny" ale jest go dużo i ładnie "pogryziony" przez ratraczki.. Nośny, szybki i jest słoneczko.. Pozdrawiam wszyskich cieplutko...

Napisz coś wiecej. Gdzie jezdziles?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wróciłem z Wisły, takiego nawału ludzi nie widzialem dawno! Chciałem jechać na soszów ale juz od mniej więcej połowy Jawornika pełno aut i ludzi wiec na soszów ani nie zajrzałem. Byłem wraz z rodziną, myśle zobaczmy jak wygląda sytuacja na rówienkach (mały wyciąg tuż przed Soszowem) tam też sznur ludzi do wyciągu.... Powoli zaczynałem się denerwować ale zaraz obok rówienek jest wyciąg "Czupel" tam pusty parking, garstka ludzi i przystępne ceny i co najważniejsze przygotowany i ładnie naśnieżony stok! Wyjeżdziłem się do bólu choć wyciąg nie najdłuższy (400m) poza kilkoma miejscami gdzie był lód, bardzo przyjemnie no i oczywiśće to Beskidzkie słońce :) Postanowiłem zrobić mały rekonesans po Wyciągach w Wiśle które akurat miałem po drodze więc tak : Nowa Osada - warunki w miare dobre ludzi masa!!!! sznur na jakies 20 min Cieńków - troszke lepiej warunki dobre ale w kolece trzeba było odstać swoje Siglany - stok naśniezany, ludzi też dużo, ładnie wyratrakowany Pasieki - ludzi mało ale śniegu też nie za dużo, warunki średnie Soszów - j.w Rówienki - j.w (snowpark w budowie) Kiczera - ok. 12 ludzi masa, poźniej coraz mniej warunki w miare dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 27.12 w Szklarskiej Porębie. Otwarte były nartostrady:Puchatek,śnieżynka i hala szrenicka. Na puchatku tradycyjnie tłumy, na hali i śnieżynce dość luźno, warunki pogodowe dobre.Na hali przez cały dzień stok w wyśmienitym stanie, na śnieżynce po południu miejscami wyszło bardzo dużo lodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy był ktos w Istebnej albo Koniakowie w mijającym tygodniu????????

w Istebnej chodzi tylko mały wyciąg przy"Marku" i "Zloty Gron" Ja dzisiaj byłem w Brennej-bo sobie pomyślałem,że mało znany ośrodek,na uboczu,najbliżej mnie.... Totalna porażka-jedyny pracujący wyciąg na Boryni+dwa orczyki dla dzieci. Lód+kamienie+nie cała trasa dostępna+stado buraków którzy nie umieja się zachować ani na stoku,ani wogóle..... Kolejka taka gdzieś na 150/200 osób. W ciągu 2.5 godzin zjechałem 6 razy-gdzie jest to czas na 30-40min. Gdyby nie to,że przyjechał mój znajomy na narty to wogóle bym sie nie wybrał-i utwierdziłem sie tylko w tym,że w okresie świąteczno-noworocznym odpuszczam sobie narty...:cool: Zdaję sobie jednak sprawę,że nie którzy tylko wówczas mają na to czas,lub nie mają tak blisko jak ja-by wyskoczyć sobie kiedy chcą..... Nie ma jednak tego złego.....przetestowałem nową,"lekką" bieliznę termo+kurteczkę SoftShell-a warunki do tego były znakomite,gdyż wiatr był dość mocny,temp.na +,słońce...Z tego aspektu wyjazdu jestem mocno zadowolony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...