Skocz do zawartości

Nev-Dama.pl


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystałem kilka lat temu, kiedy jeszcze nie mieli przedstawiciela na Polskę. Byłem na trzech wyjazdach we Francji. Zakwaterowanie na miejscu OK, opieka rezydenta też nie pozostawiała nic do życzenia, no może poza tym że po polsku to raczej tak średnio się dogadują. Niemiecki, angielski to juz jednak jak najbardziej. Zakwaterowanie mieliśmy zawsze bardzo blisko stoku i z tego co obserwowałem to miejscówki mieliśmy lepsze niż np. Snowtrex. Jedyny minus to dojazd autokarem, bo zwykle jeżdżą przez Pragę, gdzie mozliwa jest przesiadka a potem dalej zbierają osoby do dwóch a nawet trzech ośrodków. Podróż z oczywistych względów się wydłuża. Jeżeli jedziesz własnym dojazdem to ja obaw bym nie miał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

miałam napisać coś wcześniej, ale nie wyszło...Wyjazd w marcu 2013 do Ponte di Legno z biurem, bardzo udany, co prawda rezydentka była na msc. tylko w jeden dzień ale na szczęście nikomu nic się nie stało, więc nie potrzebowaliśmy jej pomocy.Warunki mieszkaniowe w "Rezydencji Club Ponte di Legno"na dobrym poziomie,z parkingiem bezpłatnym, blisko do wyciągów (200m) i do gondoli, do Tonale,gdzie najczęściej jeździliśmy.Niestety pogoda była różna,na większości tras prawie ciągle mgła; jednak na trasie 36 Contrabbandieri i 35 słoneczko:)

'Nasz Trener dba o nas jak ojciec najlepszy i to nieprawda, ze na zgrupowaniu dach przeciekal, zwlaszcza, ze prawie wcale nie padalo. Lubudubu, lubudubu' (:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...