Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podkarpacie Kiczera - Puławy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sinner

Sinner

Użytkownik

• PipPipPip
  • 312 postów
  • Na forum od: 12.2006
26
  • Umiejętności: 6
  • Krosno (Podkarpacie)

Napisano 13 styczeń 2007 - 18:42

I w ten właśnie sposób przeprowadziliśmy kurs geografii i ortografii :)

#22 pborzda

pborzda

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 01.2007
2
  • Umiejętności: 9
  • Puławy k/Rymanowa

Napisano 14 styczeń 2007 - 12:50

wszyscy czekamy na snieg szkoda tylko ze nie ktorzy uwazaja nasz stok za beznadziejny bo z tego co ta slyszalem to raczej ludzie mowili ze sie im u nas podoba no ale coz nie wszystkim dogodzi a co do wypadkow u nas to nie jest nasza wina ze niektorzy np. tacy ktorzy nie umieja dobrze jeszcze jezdzic na nartach a puszczaja sie na kreske a pozniej konczy sie to jak sie konczy a co do ustawienia lamp iu dzrzew jestm pewien ze to nie ma prawa przeszkadzac w jezdzie na nartach bo sam jezdze i wiem jak to jest no chyba ze ktos nie umie jezdzic to tymbardziej dzrewo ni ma co przeszkadzac wrecz pzeciwnie wiele osob mi mowilo ze gdy sie u nas uczyli jezdzic to gdy ich nogi bolaly to podjezdzali pod drzewo i oparli sie onie aby im nogi odpoczely wiec jest chyba jasne wszystko a lance moim zdaniem fajnie odzielaja stok stromszy od bardziej plaskiego.
pozdrawiam kiczera
PS.a snieg bedzie ludzie nie matrwcie sie ;) tylko kiedy :(
  • jawy88 podziękował za tę wiadomość

#23 jawy88

jawy88

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPipPip
  • 354 postów
  • Na forum od: 10.2006
112
  • krosno

Napisano 16 styczeń 2007 - 19:34

popieram pborzda - jak ktos nie mysli na nartach to mu nic nie pomoze . a stok jest dobry. bardzo dobrze ratrakowany . i mozna sie jedynie cieszyc ze cos takiego powstalo :)
  • pborzda podziękował za tę wiadomość

#24 jawy88

jawy88

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPipPip
  • 354 postów
112
  • krosno

Napisano 29 styczeń 2007 - 10:13

Dziś 29 stycznia otwierzyli dwie nowe trasy, zostały one wyratrakowane

MAŁY WYCIĄG RUSZYŁ .

#25 capek

capek

GRUPA SKI Podkarpacie

• Pip
  • 74 postów
8
  • Umiejętności: 8
  • Podkarpacie

Napisano 29 styczeń 2007 - 19:33

Dziś 29 stycznia otwierzyli dwie nowe trasy, zostały one wyratrakowane

MAŁY WYCIĄG RUSZYŁ .

byles moze na kiczerze ? jak nowe trasy ?? :)

#26 jawy88

jawy88

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPipPip
  • 354 postów
112
  • krosno

Napisano 01 luty 2007 - 08:50

bylem wczoraj warunki na nowych trasach bardzo przyzwoite mimo ze bylem o 15 ... zdjecia i filmiki z nowych tras niestety kiepskiej jakosci bo z komorki

YouTube - 31.01.07

YouTube - Pu?awy 31.01.07 #2

Załączone miniatury

• DSC00190.JPG
  • DSC00191.JPG
  • DSC00192.JPG
  • DSC00187.JPG
  • DSC00188.JPG

#27 tarzan86

tarzan86

Użytkownik

• Pip
  • 35 postów
0
  • Bratkówka, podkarpackie

Napisano 12 luty 2007 - 21:56

Moim zdaniem kiczera to całkiem niezły stok, szczególnie teraz gdy otworzono nowe trasy a szczególnie mam na mysli tą pod wyciągiem która jest dosyc wymagajaca. Środkowa trasa także jest dosyć ciekawa szczególnie jej pierwsza stromsza część natomiast dalej jest zdecydowanie bardziej wypłaszczona raczej interesująca dla początkujących narciarzy.
Ale mimo wszystko podoba mi sie ten wyciąg głównie przez to ze jest najlepszy w mojej okolicy oraz przez solidne przygotowanie stoku do jazdy. :) Najbardziej zdumiewa mnie jednak klimat jaki panuje w puławach. Gdy byłem tam ostatnio tydzien temu wszedzie w okolicy sniegu prawuie nie było byłem pewnien ze w puławach bedą słabe warunki ale gdzy tam dojechałem była tam ptrawdziwa zima.:D Śniegu było ok 0,5 metra i to nie tylko na stoku ale także w okolicy.
Jak dla mnie Puławy to jakis trójkąt bermucki w pozytywnym tego słowa znaczeniu:p
I jeszcze jedno stonka wyciabu www.kiczerapulawy.pl jest bardzo solidna i kilkarazy dziennie aktualizowana.

#28 jawy88

jawy88

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPipPip
  • 354 postów
112
  • krosno

Napisano 17 luty 2007 - 06:49

Moim zdaniem kiczera to całkiem niezły stok, szczególnie teraz gdy otworzono nowe trasy a szczególnie mam na mysli tą pod wyciągiem która jest dosyc wymagajaca. Środkowa trasa także jest dosyć ciekawa szczególnie jej pierwsza stromsza część natomiast dalej jest zdecydowanie bardziej wypłaszczona raczej interesująca dla początkujących narciarzy.
Ale mimo wszystko podoba mi sie ten wyciąg głównie przez to ze jest najlepszy w mojej okolicy oraz przez solidne przygotowanie stoku do jazdy. :) Najbardziej zdumiewa mnie jednak klimat jaki panuje w puławach. Gdy byłem tam ostatnio tydzien temu wszedzie w okolicy sniegu prawuie nie było byłem pewnien ze w puławach bedą słabe warunki ale gdzy tam dojechałem była tam ptrawdziwa zima.:D Śniegu było ok 0,5 metra i to nie tylko na stoku ale także w okolicy.
Jak dla mnie Puławy to jakis trójkąt bermucki w pozytywnym tego słowa znaczeniu:p
I jeszcze jedno stonka wyciabu www.kiczerapulawy.pl jest bardzo solidna i kilkarazy dziennie aktualizowana.

zgadzam sie w pelni z opiniom bylem w tym tygodniu i dalo sie jezdzic mimo temperatur plusowych i deszczu dowod druga czesc filmiku (w oczekiwaniu na 2 puchar kiczery)nakrecony 13.02.2007

#29 capek

capek

GRUPA SKI Podkarpacie

• Pip
  • 74 postów
8
  • Podkarpacie

Napisano 18 luty 2007 - 19:27

dopiero wrocilem z kiczery i jestem nie mile zaskoczny ::mad: straszne muldy nie dalo sie jedzic.... a pod lasem lod :/ludzi moze nie duzo ale na trasie bylo mozna odczuc ze wszystkie trasy nie sa otwarte.. :/

#30 Lilka

Lilka

Nowy użytkownik

• 9 postów
0
  • podkarpackie

Napisano 18 luty 2007 - 21:58

Bo w bieszczadach nie ma aż takich dobrych warunków. Byłam dziś na laworcie: też muldy...

#31 adi

adi

Użytkownik

• Pip
  • 87 postów
8
  • Umiejętności: 7
  • krosno

Napisano 18 luty 2007 - 23:41

dopiero wrocilem z kiczery i jestem nie mile zaskoczny ::mad: straszne muldy nie dalo sie jedzic.... a pod lasem lod :/ludzi moze nie duzo ale na trasie bylo mozna odczuc ze wszystkie trasy nie sa otwarte.. :/

Potwierdzam j.w. totalna hu..... 1/3 stoku muldy i lód , pozostała część granulki lodowe z niespodziewanymi wstawkami czystego lodziku(na odcinku już płaskim ) :eek: . Kolejek zero ...... bo i do czego???? Są tak oszczędni ,że gdy wybiła
20.00 i szedłem na parking ....wygasili oświetlenie (odcinek ze stacji do parkingu
przebyliśmy w totalnych ciemnościach jak w dupie u murzyna !!!!!)Parking oczywiście nie oświetlony( zapraszam jumaków aut , można wszystko zwędkować co się podoba) A w na pustym stoku dalej były zapalone lampy !!!!! Córka zaliczyła glebę w ciemnościach na żwirze i lodzie :( . Kaszanka na całej lini .Rozumię ,ze trzeba zarobić itd ale nie za wszelka cenę

#32 adi

adi

Użytkownik

• Pip
  • 87 postów
8
  • Umiejętności: 7
  • krosno

Napisano 18 luty 2007 - 23:53

wszyscy czekamy na snieg szkoda tylko ze nie ktorzy uwazaja nasz stok za beznadziejny bo z tego co ta slyszalem to raczej ludzie mowili ze sie im u nas podoba no ale coz nie wszystkim dogodzi a co do wypadkow u nas to nie jest nasza wina ze niektorzy np. tacy ktorzy nie umieja dobrze jeszcze jezdzic na nartach a puszczaja sie na kreske a pozniej konczy sie to jak sie konczy a co do ustawienia lamp iu dzrzew jestm pewien ze to nie ma prawa przeszkadzac w jezdzie na nartach bo sam jezdze i wiem jak to jest no chyba ze ktos nie umie jezdzic to tymbardziej dzrewo ni ma co przeszkadzac wrecz pzeciwnie wiele osob mi mowilo ze gdy sie u nas uczyli jezdzic to gdy ich nogi bolaly to podjezdzali pod drzewo i oparli sie onie aby im nogi odpoczely wiec jest chyba jasne wszystko a lance moim zdaniem fajnie odzielaja stok stromszy od bardziej plaskiego.
pozdrawiam kiczera
PS.a snieg bedzie ludzie nie matrwcie sie ;) tylko kiedy :(

O tylu wypadkach jak na tym stoku to nigdzie nie słyszałem .nie pierdyl mi kolego o podpieraniu się o drzewa i podobnych dyrdymałach bo na moich oczach koleś miną się w odległości 1 metra od lampy stojącej jak h.. na środku stoku . Pomijając fakt jego umiejętności nie powinny być badziewia typu lampa ,drzewko , armatka na środku stoku . I nie chcę słuchać mądral ,że to wina nie odpowiedzialnych narciarzy , którzy nie potrafią jeździć !!!!!

#33 ulti

ulti

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • Na forum od: 02.2007
1

Napisano 19 luty 2007 - 10:03

być może gdy byłem tam tydzień temu, uprzedziłem się z góry fatalną drogą dojazdową do wyciągu i niepotrzebnie zacząłem dopatrywać się samych minusów, ale rzeczywiście stok nie wywarł na mnie ani na żonie pozytywnego wrażenia. Najdłuższa trasa w górnej części niemal nieprzejezdna przez prześwity, irytujące "przeszkody" również rzuciły mi się w oczy. Będąc na wyciągu zauważyłem, że na nartostradzie w kilku miejscach śnieg (prawdopodobnie mozno zlodowaciały) pokryty był grubą warstwą piachu zmieszanego z ziemią (?). Jakkolwiek by tego nie określić, doszedłem do wniosku, że po jednym zjeździe nartostradą, narty należałoby od razu oddać do serwisu... Tłum wzajemnie przepychających się, depczących sobie nawzajem po nartach ludzi również pozostawił nieprzyjemne wspomnienia. Jedynym miłym akcentem mojej narciarskiej przygody na kiczerze były piękne widoki rozpościerające się przed człowiekiem na szczycie, ale to chyba za mało :/

#34 capek

capek

GRUPA SKI Podkarpacie

• Pip
  • 74 postów
8
  • Podkarpacie

Napisano 19 luty 2007 - 13:53

Najdłuższa trasa w górnej części niemal nieprzejezdna przez prześwity, irytujące "przeszkody" również rzuciły mi się w oczy. Będąc na wyciągu zauważyłem, że na nartostradzie w kilku miejscach śnieg (prawdopodobnie mozno zlodowaciały) pokryty był grubą warstwą piachu zmieszanego z ziemią (?).

co na to mozna poradzic ze mamy taka zime ...:/ ale i tak zdania nie zmnienie kiczera to spoko stok najlepszy w mojej okolicy :PP

#35 jawy88

jawy88

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPipPip
  • 354 postów
112
  • krosno

Napisano 20 luty 2007 - 08:11

niestety takie warunki narciarskie to jest norma na feriach bylem wczoraj w rohacze spalena(jeden z najlepszych osrodkow na slowacji) i moglbym wystawic
identyczna opinie (na dole straszne muldy i lod,wystawaly kamienie, do wyciagu trzeba bylo isc ok. 1km)ale tego nie zrobie bo wiem ze tak musi byc od godziny 13 tego nikt nie zmieni:D

Załączone miniatury

• zakopane i rohace 104.jpg
  • zakopane i rohace 066.jpg

#36 Rafol

Rafol

Użytkownik

• Pip
  • 45 postów
  • Na forum od: 11.2008
2
  • Rzeszów

Napisano 07 grudzień 2008 - 17:47

Ten stok to porażka mi się wydaje. Byłem tam raz, dojazd fatalny, stok też nienajlepszy...

#37 loveski

loveski

Użytkownik

• Pip
  • 92 postów
  • Na forum od: 11.2008
4
  • Stare Sioło

Napisano 04 luty 2009 - 20:03

A mi się bardzo podoba ten stok w tym roku z tego co wiem to codziennie konkursy o karten całodniowy. Powstał skipark. Ten stok w tamtym roku utrzymywał warunki najdłużej gdy wszystkie wyciągi na podkarpaciu zostały zamknięte. Narzekacie na muldy ? Narzekajcie bardziej na pogode to chyba bardziej od niej zależy czy będą muldy czy nie.

#38 Dejwid-Podkarpacie

Dejwid-Podkarpacie

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 01.2010
0
  • Jasło

Napisano 01 luty 2010 - 12:12

O tylu wypadkach jak na tym stoku to nigdzie nie słyszałem .nie pierdyl mi kolego o podpieraniu się o drzewa i podobnych dyrdymałach bo na moich oczach koleś miną się w odległości 1 metra od lampy stojącej jak h.. na środku stoku . Pomijając fakt jego umiejętności nie powinny być badziewia typu lampa ,drzewko , armatka na środku stoku . I nie chcę słuchać mądral ,że to wina nie odpowiedzialnych narciarzy , którzy nie potrafią jeździć !!!!!

A ja powiem tak.. Drzewa i lampy to nic, porównaniu z tym co kiedys widziałem w Czechach.. Bylem tam rok temu i na jednym stoku była taka trasa, ze jezdzilo sie miedzy domami, zagrodami itp. a stok ogolnie był oblegany. Po prostu kazdy powinien dobrac trase do swoich umiejetności, ale armatek na środku stoku nie popieram, chociaz nie widzialem:P