Skocz do zawartości

Narty Lusti... jakie wiązanie?


QshaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Świadom zagrożeń jakie się wiążą z zakładaniem tematu w tym dziale zakładam go po wypiciu pewnych ilości alkoholu. Mam nadzieję, ze znieczuli mnie to na powszechne biczowanie, o jakim poczytałem trochę, bo szukam nart już drugi rok chyba. Do konkretów... co do mojej wiedzy narciarskiej w profilu mam ustawione jak jeżdżę... czyli bardzo średnio... poziom ustawiłem 3 lata temu, teraz można od tego odjąć jeszcze trochę, czyli wiele się nie rozwinąłem. Rzadko bywam na deskach, więc nie mam możliwości sprawdzenia zbyt wielu nart. Ale kilka ostatnich wyjazdów regularnie testuję narty z wypożyczalni z gatunku "TOP" czyli dopłacam parę korun czeskich i jeżdżę na czymś, co ma być fajne. Nie spodobało mi się nic jak dotąd, a wybieram narty z grupy SL z małym promieniem skrętu. Przepraszam, że nie ma żadnych konkretów, ale nie mam pamięci do nazw, jak znajdę fotki, to podam modele. A co do konkretów to w zeszłym roku załapałem sie na testy marki LUSTI... pierwsz raz słyszałem o tym producencie... przejechałem się na 3 modelach, i zakochałem się w tym najdroższym, co to niby jest dla tych co potrafią jeździć. Nie wiem jakie to ma przełożenie, ale jeździło mi się bosko. I teraz już całkiem do rzeczy... czy ktoś z Was wie, jaka jest różnica między tymi wiązaniami, które są dostępne dla narty RT SL ze strony http://www.lusti-pol...a-x---step.html ? są 2 do wyboru, ale ja jestem cąłkowitym lajkonikiem, i nic mi to nie mówi. Jestem też leniem, więc zanim poszukałem w google, to pytam Was. I jeszcze ewentualnie, jeżeli znacie coś bardzo podobnego, to może polecicie coś? zamawiać jeszcze nie zamierzam.... 2 wyjazdy na testy mam. W tych najbardziej mi się podobało, że skręcały od razu, jak tylko o tym pomyślałem, i że były niesamowicie lekkie... no i skręcały bardzo szybko... To tyle, z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ostanio zetnąem się z tą marką i narty wypały tak jak zazwyczaj. przeciętny model , który o charkterystyce SL, który wybrałem tylko dlatego, że mial napis: Radicla Carving był gówniany. Gigantka ( podobno sportowa pierwszy model) okzała się nadzwyczja skrętna a po wejściu na krawędź znakomicie trzymająca. Ogólnie tak jak większość nart topowe modele były OK a reszta t g... Vist i Marker to standrdowe wiązania do montowane do tych nart. Jakbys chciał więcej informacji wejść na forum skimania gdzie - tak jest gość który wie o nich wszystko. Srdecznie pozdrawiam PS Fajnie, że coś się dzieje nowego w nartach bo jak czytam po raz setny czy wybrać Fischer WC sl SC czy Race SC SL czy te Progressor itd. to mnie wstrząsa. Pozdrwoienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...